نمایش پست تنها
قدیمی 01-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

لیپی:آمائوری ایتالیایی نیست

سرمربی آتزوری این روزها اخبار خوب و اخبار بدی را برای دوستداران این تیم دارد

سایت گل- صحبتهای مارچلو لیپی، شانس آمائوری برای حضور در ترکیب تیم ملی ایتالیا را کمرنگ کرد؛ البته زمانی که آمائوری بتواند اقامت کامل ایتالیا را بگیرد، ممکن است مسائل به نحو دیگری تغییر کند. لیپی در حال حاضر مشغول سپری کردن تور باشگاه هاست و پس از آنکه روز سه شنبه در شهر میلان و به بازدید از تیمهای این شهر گذراند، عصر چهارشنبه به تورین و رختکن بینکونری رسید. مربی تیم ملی ایتالیا، شام را با بازیکنان یووه صرف کرد و با تعدادی از شاگردان قدیمی و جدیدش دیدار کرد. این روزها صحبتهای متعددی در مورد حضور یا عدم حضور آمائوری در ترکیب تیم ملی ایتالیا به گوش می رسد ولی پاسخ لیپی در این رابطه روشن بود:« هر بازیکنی امیدوار است تا به تیم ملی ایتالیا دعوت شود ولی آمائوری می بایست در ابتدا وضعیت اقامتش را روشن کرده و به عنوان یک ایتالیایی معرفی شود، بعد.. من فقط در مورد بازیکنان ایتالیایی صحبت می کنم. من اینجا درتورین هستم، چون می خواهم روند رشد بازیکنان ایتالیایی و همچنین بازیکنان مصدوم را زیر نظر بگیرم؛ چون این موضوع مرا نگران می کند. بازیهای باشگاهی را تا پایان رقابتهای این فصل تماشا خواهم کرد و بهترین بازیکنان را برخواهم گزید.» عملکرد ضعیف یووه در فصل اخیر ، موضوعی مهم برای لیپی نیست. لیپی در ادامه صحبتهایش اعلام کرد:« یوونتوس تیم باکیفیتی است، چه از نظر کادر فنی و چه از نظر بازیکنان. در مورد داربی یکشنبه شب میلان هم باید بگویم که این داربی نکات مهم زیادی را برای ما در پی خواهد داشت.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید