نمایش پست تنها
قدیمی 07-14-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

مرسی
در مورد کازابلانکا واقعا نظرم همون بود و میدونم که بوی قرمه سبزی میده اما من هیچ وقت برای
اینکه بگم اره درک منم خیلی بالاست و مثل بفیه م فیلمها یا موزیک هایی که مورد استقبال همه س رو نگفتم که منم دوست دارم

من گفنته بودم که داستان و سناریو خیلی برام مهمه اما چیزی مثل شیندلر لزوما برای داستانش نیست استفاده از اون چند صحنه رنگی و نماد قرمز توی فیلمش و پرداختی که برای مرگ اون دختر شنل قرمزی داشت برام کافی بود که بگم این کارگردان و این فیلم واقعا اخرشن
فیلمی مثل زندگی دیگران که یونسم دارش و دیدش و وقعا فیلم خوبیه رو من با یکی از دوستای شلوغم دیدم که اصلا نذاشت ببینم فیلم چی بود اما فقط یه صحنه اخرش (نمیدونم دیدین یا نه) که در مورد جوهر قرمز بود کافی بود ثابت کنه که این نویسنده ایت کارگردان یه چیز شاهکار درست کردن ادم فریز میشد وقتی فقط با یه ثانیه یهو کلی از صحنات فیلم که براش دلیل منطقیی نداشته رو میفهمه خب این لزوما سینمای داستانی نیست
این چور چیزا نشون میده واقعا طرف فیلمسازه
در مورد پدر خوانده نگفتم نظر مساعدی ندارم نه فیلم خیلی خوبیه هر چند من هم مثل عده ای یکش رو به خاطر شاهکار بازیگری براندو بیشتر دوست دارم اما اون فیلمی نیست که من بخوام مثل شما ماهی یه بار ببینمش
فیلمی که بخوام دوباره وقت بذارم و ببینم به غیر قبلی ها فیلم فانتزیی مثل ادوارد دست قیچیه
خب این و پدر خوانده رو اصلا نمیشه مقایسه کرد تنها اینکه این رو دوست دارم بازم ببینم ولی اون رو به قدر کافی دیدم
یا سرگذشت شگفت انگیز آمیلی پولن
amelie poulain امیلی پولن-فیلم زیبایی از سرگذشت شگفت انگیز آمیلی ...

و دوباره کازابلانکا خب من میدونم این فیلم چقدر در بین مردم محبوبیت داره اینکه من هنوز نپذیرفتم که این فیلم خوبی نیتس از نطر من باید یه چیزی این بین باشه که مانع شده من زیبایششو درک کنم و فکر کنم میدونم چیه
این فیلم و دکتر استرنج لاو کوبریک در حد تیم ملین ولی من دیدم و خیلی منو نگرفت اما جفتشون خیلی کوتاه بود به نظرم احساس میکنم یه قسمتهاییشو حتما ندیدم و نداشته باید یه نسخه دیگه شو ببینم چون کازابلانکا واقعا کوتاه بود خیلی زود تموم شد ولی من دیگه بررسی نکردم
از این اتفاقات میفته یک ذهن زیبا که اونم تا حالا کسیو ندیدم جز خودم ازش خوشش نیامده باشه (البته این یکی استثتا ایرادات زیادی از نظر من بهش وارده)
رو بدون اینکه سانسور شده باشه فیلم من چند تیکه مهم رو نداشت اصلا نفهمیدم به جان نش اسکار دادن یا پرافشنال (لئون) که اونم واقعا پروفشنال و عالیه رو بدون اینکه سانسور شده باشه دیدم چند صحنه که حتی تلویزیون خودمون نشون داد رو نداشت ! مثلا اونجا که آدامس میچسبوندن به چشمیی در اپارتمان ها !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید