نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید

سلام بر همه عزیزان
نقل قول:
نوشته اصلی توسط vahdanialviri نمایش پست ها
سلام
چرا تهروني كمه
نمياين؟
من چند وقت پيش يه چيز جالب درباره تهران خوندم:
چون تهران كوهپايه بوده آب روان در شهر جاري بوده برا همين هم تمام خانه ها در زير زمين ساخته شده بود .
من حالا يه سوال دارم الان اون خونه ها كجاست؟ قاعدتا" بايد زمانايي كه مثلا" مترو مي كندند چرا اين رو پيدا نمكردن شايد هم پيدا كردن وخرابش كردن نميدونم والا
ولي خداييش تهران قشنگه روزاي تعطيل كه هوا خوبه(مثل عيد نوروز)وخلوته سايه ابرا روي كوه واقعا" زيباست.
هميشه بايد سعي كنيم زيبايي ها رو بيشتر ببينيم اين طوري براي خودمون هم بهتره
میان یواش یواش خانم الویری
زمان لازمه
در مورد تهران
خوب خیلی قنات داشته و از قشر زمینی و جفرافیایی کوهپایه و سنگلاخ داشته تا دره و بعد دشت و کمی هم شبه بیابان
کلا منطقه بزرگیه و قبلا در زمان تاریخ صفویه و قبلتر اینجا معروف نبوده و ملک ری یعنی همان کلکی که عمرسعد ملعون به خاطرش با ذریه رسوال خدا حضرت امام حسین (ع) جنگ کرد وجود داشته که بسیار آباد و زبانزد بوده
تهران در دوره قاجار رشد زیادی کرده و به خاطر نزدیکی تهران به گرگان و سرزمین ایل قاجار و فاصله مناسب و موثر در مرکزیت ایران آن زمان و بعد مسافت مطلوب از اصفهان و شیراز و کرمان و بغداد و ... به عنوان شهری مهم رای قاجار درنظر گرفته شده بوده
تهران کلا شهر بسیار بزرگ و دراندشت ولی نامنظم و شلوغیه و زندگی تو این ابرشهر کار هرکسی نیست و خیلیها نمی تونند اینجا زندگی کنند
منجمله روستاییان و افراد عاشق جاهای آروم و ساکت
نقل قول:
نوشته اصلی توسط کویر غم نمایش پست ها
سلام
من هم چون 5 سال تهرون درس خوندم و بستگان نزدیک ساکن تهرونند میام عضو میشم.اگه اجازه باشه؟هرچند پایتخته و متعلق به همه؟
دست شما درد نکنه
انگار غیر از اینه که
همه ایران سرای من است

دوستان می تونیم تصاویر زیاد و حجیم رو تو تالار مخصوصش بذاریم
یا اخبار و تاپیکها و .. رو و لینکشو اینجا درج کنیم
تو همین فروم خودمون کلی مطالب مفید در مورد استان تهران و شهر تهران موجوده

تهران شب از تو دور است
تهران همیشه نور است
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید