نمایش پست تنها
قدیمی 04-18-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بابک رفعتی

داور ایرانی مقیم آلمان که از خودکشی جان سالم به در برد:خوشحالم که زنده ماندم

فوتبال جهان - بابک رفعتی داور ایرانی بوندس لیگا آلمان بااقدام به خودکشی پیش از بازی تیمهای ماینتس و کلن در نوامبر گذشته خبرساز شد.

پنج ماه پس از این حادثه تلخ او در گفتگویی با روزنامه بیلد از اینکه زنده مانده و توانسته بر بیماری افسردگی چیره شود، ابراز خوشحالی کرده ومی گوید:«واقعا در شرایط سختی قرار گرفته بودم و خوش شانس بودم که همکارانم به من کمک کردند تا زنده بمانم. خوشحالم که زنده ام. »
رفعتی صبح روز بازی در حالی که رگ مچش را با تیغ بریده بود، در اتاقش پیدا شد.
مسئولان برگزاری مسابقه تلاش کردند با پیدا کردن یک داور جایگزین مانع از لغو شدن بازی شوند و به همین دلیل تا دقایقی پیش از بازی به هواداران دو تیم در این مورد اطلاعی ندادند اما سرانجام مجبور به لغو بازی شدند.
رفعتی پس از انتقال به بیمارستان و درمان اولیه ، برای چند ماهی هر هفته به مطب دکتر میشاییل هتیش در هانوفر مراجعه می کرد تا با شیوه های مدرن تحت درمان قرار گیرد وبعد از پیشرفت قابل ملاحظه در درمان که منجر به بازگشتش به محل کار در یکی از بانکهای هانوفر شد ،حالا به توصیه پزشک درصدد است تحولی در زندگی شخصی اش ایجاد کند. او به بیلد گفت امسال با نامزدش رودابه ازدواج خواهد کرد و بعد ازاین ماه های سخت و تلخ ، روزهای خوشی خواهد داشت.
اما با وجود دوره درمان موفق هنوزهیچ زمانی برای بازگشتش به دنیای داوری اعلام نشده است وخود او هم اشاره ای در گفتگو به این موضوع نکرد. او از سال 2005 در بوندس لیگا سوت می زد و از سال 2008 در لیست داوران فیفا قرار داشت . او تا بحال در 84 بازی بوندس لیگا و 17 بازی جام حذفی سوت زده است.دراین فصل بوندس لیگا او در چهار بازی سوت زد که اخرین آنها هافن هایم با اشتوتگارت بود و به برد 2-0 اشتوگارت منتهی شد.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید