نمایش پست تنها
قدیمی 08-19-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow سيار: معرفي مرادي به عنوان داور اول کشور اشتباه است

کارشناس داوري فوتبال ايران گفت: معرفي مسعود مرادي به عنوان داور اول کشور به کنفدراسيون فوتبال آسيا عامل نداشتن سهميه در مسابقات جام ملت هاي آسيا است.

"پرويز سيار" روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: اصلي ترين دليل نداشتن داور در مسابقات جام جهاني و جام ملت هاي آسيا معرفي مسعود مرادي به عنوان داور اول کشور است زيرا کنفدراسيون فوتبال آسيا اعتماد کافي به او ندارد.

وي ادامه داد: مرادي به دليل اشتباهاتي که در گذشته داشته و سه ماه از حضور در ميادين بين المللي محروم شده است مورد اعتماد کنفدراسيون فوتبال آسيا نيست.
کارشناس داوري فوتبال ايران گفت: مرادي به زودي از دنياي داور خداحافظي خواهد کرد و بهتر است کميته داوران فرد ديگري را به عنوان داور اول کشور به کنفدراسيون فوتبال آسيا معرفي کند.
وي تصريح کرد: اطمينان دارم اگر فرد ديگري را به عنوان داور اول معرفي مي کردند ايران به راحتي در جام ملت هاي آسيا و حتي جام جهاني سهميه داشت.

وي اظهار داشت: اميدوارم داوران ما از اين پس بتوانند با عملکرد خوب خود نظر مثبت کنفدراسيون فوتبال آسيا را جلب کنند.
سيار در پايان گفت: بهتر است مسوولان کفندراسيون فوتبال فردي را به عنوان رييس کميته داوران معرفي کنند که در ميان مقامات تصميم گيرنده در AFC محبوب باشد.

منبع
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید