نمایش پست تنها
قدیمی 12-30-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض اخبار علمی متنوع

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SonBol 2561 نمایش پست ها
در هوای بارانی هم میتوانید
آتش روشن کنید

[FONT='Tahoma', 'sans-serif']این روزها برقرار کردن ارتباط با دیگران و دوست یابی دیگر کار چندان مشکلی نیست. با وجود اینتر نت , ماهواره ها و هزاران کانال ارتباطی دیگر می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که اراده کردید با کسی صحبت کنید و دوست جدیدی پیدا کنید. حال یکی از تکنولوژی های جدید امروزی که خودش یک نوع کانال ارتباطی جدیدی است خود را معرفی می کند. نام من [/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif']Project E [/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif'] است. من میتوانم بین شما و حتی نزدیکترین دوستتان یک کانال ارتباطی همه جانبه باشم. شما میتوانید در آن واحد احساسات خود را به من گزارش دهید تا به دوستانتان بگویم که شما چطورید و در حال انجام دادن چه کاری هستید . جالب اینجاست که من این کار را بدون هیچ کامپیوتر و یا تلفنی برایتان انجام خواهم داد. این پروژه جدید ارتباطی بر پایه پروتو تایپیست که خود شامل [/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif']hob[/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif']مرکزی , شبکه وب مرکزی, شبکه آنالیزگر تصویر و فن آوری بلوتوث می باشد. شما میتوانید با اعضای پروژه [/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif']E[/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif'] ارتباط بر قرار کنید و کلیه اطلاعات را در فرمت [/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif']gesture[/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif'] به این سیستم وارد کنید. با داشتن چنین امکاناتی تصور می کردیم که باز با صحنه فجیح سیم ها و کابلهای ارتباطی مواجه باشیم ولی خوشبختانه چنین نیست و ظاهرا همه چیز یه صورت [/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif']wireless[/font][FONT='Tahoma', 'sans-serif'] پشتیبانی می شود. حتما صحنه جالبی خواهد بود زمانیکه شما در مقابل این دستگاه کو چک ایستاده اید و احساسات خود را به صورت ژست ها و حرکات موزون گزارش می دهید.
[/font]
سنبل جان ممنونم از اینهمه زحمت که کشیده و میکشی منتها دونکته
تصویر فوق با متن هیچ ارتباطی ندارد؟؟؟؟
ضمنا فونتها درهم شده بهتره فونت و متن رو در Word کپی کنی و اونجا فقط تبدیل به تکست کنی بعد به تالار انتقال بدی تا راحت تر مورد استفاده قرار بگیره
خیلی ممنونم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید