نمایش پست تنها
قدیمی 01-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

توره دوباره گم شد !
ابراهيم توره مهاجم سنگالي سپاهان که براي تعطيلات کريسمس به کشورش رفته بود، هنوز به اصفهان بازنگشته است.
توره قرار بود ساعت 2 بامداد روز جمعه به ايران بازگردد که اين اتفاق نيفتاد، با اين شرايط وي ديدار با فولاد خوزستان را از دست داد.
اين بازيکن اوايل فصل نيز از باشگاه مرخصي گرفت، اما پس از مدتها غيبت و بي خبري سر از تمرينات تيم نانت درآورد و پس از مکاتبات سپاهان با اين باشگاه فرانسوي به کشورمان بازگشت و با جريمه باشگاه نيز مواجه شد.
توره فصل گذشته هم که در پرسپوليس حضور داشت همين سناريو را اجرا کرد. او از باشگاه مرخصي گرفت و مدتها پس از اتمام مرخصي اش به ايران بازگشت و مراسم ازدواجش را بهانه قرار داد.
مشخص نيست بدقولي هاي اين بازيکن سنگالي و مماشات و بي توجهي مسؤولان ورزش ايران تا چه زماني ادامه خواهد داشت؛ اينکه يک بازيکن خارجي هر رفتاري که دلخواهش باشد انجام دهد، تخلف کند و دوباره به تيمش بازگردد در شأن ورزش ايران است؟ آيا وقت آن نرسيده که با اين گونه رفتارها برخورد جدي شود؟

درخشان: مصدوميت بازيکنان مشکل اصلي ماست
سرمربي پيکان قزوين آسيب ديدگي بازيکنان تأثيرگذار را مشکل اصلي تيمش در ديدار با تراکتورسازي عنوان کرد و گفت: با وجود اين براي کسب امتياز به ديدار اين حريف تبريزي خواهيم رفت.
حميد درخشان در خصوص ديدار تيمش برابر تراکتورسازي تبريز گفت: بازي دشواري پيش رو داريم، زيرا تراکتورسازي تيمي است که درخانه خيلي سخت شکست مي خورد.
با اين شرايط ما چند بازيکن اصلي خود چون محمدرضا طهماسبي، ايمان رزاقي راد و ميثم رضاپور را در اختيار نخواهيم داشت که مي تواند برايمان در اين بازي سخت و دشوار مشکل ساز شود.

کربکندي: با تفکرات بوناچيچ آشنايي دارم
سرمربي صباي قم گفت: از تفکرات سرمربي مس کرمان آگاهي دارم.
رسول کربکندي در مورد ديدار با مس کرمان عنوان کرد: به طور طبيعي مسابقه با مس در کرمان ديدار سختي است. حريف شرايط خوبي در جدول ليگ ندارد و تعويض سرمربي و مديريت باشگاه نيز براي اين بوده که تيم وضعيت بهتري پيدا کند و از سوي ديگر تعطيلي و توقف مسابقات ليگ اين ديدار را غير قابل پيش بيني کرده است.

ياوري: براي ميهماني به مشهد نمي رويم
سرمربي شاهين بوشهر گفت: براي مهماني و گرفتن حداقل امتياز به مشهد نمي رويم، زيرا بايد از منطقه خطر جدول ليگ فاصله بگيريم.
محمود ياوري اظهار داشت: خوشبختانه در آستانه اين مسابقه شرايط بازيکنان به لحاظ روحي و فني خوب است و تنها دو بازيکن مصدوم داريم که تا به دست آوردن شرايط مسابقه چند روزي زمان نياز است و به اين بازي نمي رسند.
عباس پورخسرواني در اولين جلسه تمرين در تعطيلات مصدوم شد و محمد ناصر شکرون هم در اواخر بازي با استيل آذين از ناحيه مفصل لگن آسيب ديد.
ياوري در ارزيابي اش از شرايط ابومسلم، به ايسنا گفت: با توجه به جايگاهي که اين تيم در جدول دارد، بي گمان باانگيزه ترين تيم ليگ هستند تا از قعر جدول رهايي يابند، از طرفي ما هم هنوز در منطقه خطر جدول قرار داريم و اين بازي برايمان حکم مسابقه 6 امتيازي دارد. ابومسلم بازيکنان خوبي دارد، اما ما هم براي ميهماني به مشهد نمي رويم.

کاشاني: نه فهرست مازاد داريم نه فهرست جديد
سرپرست باشگاه پرسپوليس، گفت: بر خلاف شايعات منتشر شده نه فهرست مازاد داريم و نه فهرست بازيکن جديد.»
حبيب کاشاني که در جمع بازيکنان پرسپوليس سخن مي گفت، افزود: ما بدون توجه به شايعات، فقط به بازيهاي باقي مانده تا پايان ليگ فکر مي کنيم و هدفمان کسب بهترين نتايج در ادامه بازيها مي باشد.
وي با اشاره به 13 بازي باقي مانده تا پايان فصل، تأکيد کرد: ما اين طور فکر مي کنيم که از اين هفته، يک ليگ 13 هفته اي جديد براي ما شروع مي شود که بايد با آمادگي کامل و بهترين نتايج، آن را پشت سر بگذاريم.
کاشاني گفت: تنها چيزي که مي تواند پرسپوليس را از مسير قهرماني دور کند و به زمين بزند، تفرقه است و بايد با کمک هم اجازه ندهيم بدخواهان ما بتوانند در تيم ما تفرقه بيندازند.

قلعه نويي: چک باشگاه استقلال را برگشت نزده ام
سرمربي سپاهان اصفهان مدعي شد، چک باشگاه استقلال را برگشت نزده و حاضر است براي نشان دادن حسن نيت خود به مديران استقلال اين چک را در اختيار آنها قرار دهد.
امير قلعه نويي در گفتگو با مهر، ضمن بيان اين مطلب افزود: من چکي که از باشگاه استقلال دريافت کرده بودم را خرج کردم. در حال حاضر نمي دانم فردي که اين چک را در اختيارش گذاشته بودم، آن را چه کرده است. امروز هم از شما شنيدم چک باشگاه استقلال برگشت خورده است و نمي دانم چطور شايعه شده است که اين چک را برگشت زده يا از باشگاه استقلال شکايت کرده ام.
وي خود را فردي از خانواده باشگاه استقلال خواند و گفت: من هميشه خود را از خانواده باشگاه استقلال مي دانم و براي اينکه حسن نيتم را به باشگاه نشان دهم، حاضرم چک را به آقاي آشتياني بازگردانم.

حضور 23 بازيکن در اردوي تيم فوتبال نوجوانان
کميته جوانان از حضور 23 بازيکن در اردوي تدارکاتي تيم فوتبال نوجوانان خبر داد.
کادر فني تيم نوجوانان نفرات زير را به اردو دعوت کرده است: مسعود خانعلي زاده از پيکان، اشکان سيفي و فرشاد بامداد از استقلال، وحيد نجفي از سايپا، امير عباس آئينه چي از پرسپوليس، مهدي مهدي پور، علي جليليان و مجتبي بلبکه از سپاهان، علي فتحيان و آرمين ناصري از برق، محمدرضا حسني فر، حسن فتح ا...زاده و سيد جلال عبدي از تراکتور سازي، مهدي کريمي از شهرداري تبريز، سجاد نظرپور از فولاد، علي نژاد اسماعيلي از مس کرمان، عليرضا اکبري از ملوان، مهيار نوري از داماش،حسن قاسمي و مازيار حسين نشتائي از شموشک، ميلاد صفايي و ساسان رجب زاده از پيام و داود بهادري از صبا.
اين نفرات تمرينات خود را زير نظر اکبر محمدي از 22 تا 25 دي در کمپ تيمهاي ملي پيگيري مي کنند.

مهاجراني: افراد پشت پرده به پيکره فوتبال ايران ضربه مي زنند
سرمربي اسبق تيم ملي در جام جهاني 78 آرژانتين گفت: افراد پشت پرده فوتبال ايران با عملکرد و رفتار خود در آينده اي نزديک بر پيکره فوتبال ضربه سنگيني وارد خواهند کرد.
حشمت مهاجراني در گفتگو با ايرنا، افزود: افراد پشت پرده در تمامي مشاغلي که به فوتبال وابستگي دارد ديده مي شوند و نمي توان از يک فرد خاصي در اين خصوص نام برد. اين افراد به دليل دخالت در تمامي امر فوتبال ضربه سنگين و جبران ناپذيري را به تيم ملي و باشگاهها وارد مي کنند.
وي تصريح کرد: مسؤولان بايد هرچه سريع تر براي نجات فوتبال ايران با اين مسأله برخورد کنند تا فوتبال ايران در آينده با مشکلات جدي تري رو به رو نشود.

مايلي کهن: به دنبال امتياز بازي با استقلاليم
سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: به دنبال اين هستيم تا با ارائه يک بازي خوب و جوانمردانه امتيازهاي لازم را از بازي با استقلال کسب کنيم.
محمد مايلي کهن درباره بازي روز يک شنبه سايپا برابر استقلال و آخرين وضعيت تيمش گفت: به هر حال پس از سه چهار روز تعطيلي، از فرداي روز عاشورا تمرينات خود را به طور مرتب و منطقي آغاز کرديم و خوشبختانه در اين مدت بازيکنان بسيار خوب و منظم در تمرينهاي شرکت کردند و در حال، حاضر هم بيشتر آنها در وضعيت خوبي قرار دارند.
وي افزود: استقلال هم هميشه تيمي مدعي بوده که سابقه و ريشه طولاني دارد. با اين حال، مي خواهيم در بازي يک شنبه ضمن ارائه يک نمايش خوب، زيبا و جوانمردانه امتيازهاي لازم را کسب کنيم. معتقدم استقلال از تعطيلي ليگ به نحو احسن استفاده برده است. مصدومان اين تيم وضعيت خوبي پيدا کرده اند و حتي شنيده ام که خوشبختانه مصدوميت روانخواه هم برطرف شده است. ضمن اينکه سه بازيکني که به صلاحديد باشگاه محروم بوده اند، به تيم بازگشته اند. پيش از تعطيلات استقلال در نتيجه گيري روند چندان خوبي نداشت و به احتمال فراوان آنها در اين تعطيلات شرايط خوبي را به وجود آورده اند.
مايلي کهن در پاسخ به اين سؤال که با توجه به حضور چند بازيکن تيمتان در تمرينهاي تيم اميد و همچنين حضور کريم انصاري فرد در تيم ملي، آيا فکر مي کنيد اين بازيکنان خسته هستند يا معتقديد انگيزه شان بالا رفته است، گفت: به هر حال طبيعي است اگر تيم تمامي مهره هايش را در اختيار داشته باشد شرايط بهتري دارد، اما در فوتبال ما چنين اتفاقهايي کم نمي افتد و بالطبع از نظر تيمي به ضرر ماست. البته، اين اتفاق براي ديگر تيمهايي که در تيم اميد و تيم ملي هم بازيکن داشته اند، افتاده است.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
امروز: سايپا - استقلال تهران، ساعت 15
رئال مادريد - مايورکا، ساعت 21/30
يوونتوس - ميلان، ساعت 23/15

پرويز مظلومي: هواداران در خانه نمانند
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: ديدار ما در مقابل شاهين بوشهر 6 امتيازي است.
پرويز مظلومي افزود: با توجه به شرايط جدول، بازي با شاهين بوشهر حساسيت خاص خود را دارد و ما بر روي پيروزي در اين بازي حساب ويژه اي باز کرده ايم.
وي تأکيد کرد: ابومسلم تا پايان ليگ 13 فينال دارد و هر بازي براي کسب 3 امتياز وارد زمين خواهيم شد.
سرمربي ابومسلم شرايط اين تيم را خوب ارزيابي کرد و گفت: در مدت تعطيلات ليگ تمرينهاي خوبي را پشت سر گذاشتيم و بازيکنان بسيار با انگيزه تمرين کرده اند، به گونه اي که از تمرين آنها شگفت زده شده ام و بايد از آنها و همچنين مسؤولان باشگاه بابت برگزاري چنين اردويي تشکر کنم.
وي با درخواست از تماشاگران ابومسلم براي حضور در ورزشگاه گفت: بنا به درخواست مردم مشهد به اين تيم آمده ام، در حالي که هيچ مربي در چنين شرايطي اين ريسک را نمي کرد که به ابومسلم بيايد و حال که من به دعوت آنها پاسخ مثبت داده ام، آنها نيز اگر ابومسلم را دوست دارند در خانه نمانند و به ورزشگاه بيايند.

آذرنيا: باشگاه با آبروي من بازي کرد
سرمربي 5 روزه تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: باشگاه تراکتورسازي بايد به دليل بازي با آبرويم، از من عذرخواهي کند تا دوباره روي نيمکت اين تيم بنشينم.
علي آذرنيا ضمن انتقاد از رفتار باشگاه تراکتورسازي در قبال او که تنها 5 روز وي را سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي کرد، اظهار داشت: پس از آن که کمالوند با مسؤولان باشگاه صنعت نفت آبادان به توافق نرسيد، پنجشنبه شب به من زنگ زد و براي حضور دوباره در تراکتورسازي رخصت خواست که به او گفتم از نظر من مهم نيست، اما مديريت باشگاه در اين باره قضاوت کند. حتي جمعه هم به تمرينات تيم نرفتم، زيرا کمالوند پس از جلسه با ناصر شفق مديرعامل باشگاه تراکتورسازي، دوباره به تمرينات بازگشته بود.

شکايت رسمي پيام از خداداد به دادگاه عمومي مشهد
سخنگوي باشگاه پيام از شکايت اين باشگاه عليه خداداد عزيزي خبر داد.
به گزارش ايسنا، سخنگوي باشگاه پيام خراسان با بيان اينکه اين شکايت علاوه بر کميته انضباطي فدراسيون فوتبال به دادگاه عمومي مشهد هم ارائه شده است، خاطرنشان کرد: دادگاه عمومي، رسيدگي به اين شکايت را منوط به اعلام رأي کميته انضباطي و يا اجازه کتبي اين کميته مبني بر بررسي همزمان با فدراسيون کرده است که آقاي شريفي قول داده اند گزينه دوم را عملي کنند و طي نامه اي به دادگاه عمومي اين اجازه را بدهند که هر دو محکمه به صورت موازي اين شکايت را رسيدگي کنند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید