نمایش پست تنها
قدیمی 10-31-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم p30city

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
کار کار سنگینی خواهد شد برای شما چون پر کردن مطالب این بخش با این زیر شاخه ها کار مداوم و طولانی میخواهد اما چون قول همگاری دادید کلیات موضوع درست شده شما تاپیک هاتونو بزنید زیر شاخه هایش هم به زودی درست خواهد شد
امیدوارم تالار موفقی بشود
سلام
من تجربه این مدل کار کردن رو تاحالا نداشتم اما بدم نمیاد من هم کمکی کنم... بهتره این دوستان در صورت نیاز به ما هم اعلام کنند که چیکار کنیم و چه جوری و از چه طریقی می تونیم کمکشون کنیم ... مثلا من چون درجه نظارت هم توسط کوروش عزیز بهم داده شده میتونم در جابجائی و تغییر نام و جوشکاری و مدیریت پستها و تاپیکها خیلی کمک کنم
البته این امر در آتی و در زمانی که تالار شلوغتر بشه مشخصا به کار بیشتری خواهد آمد
به هر حال اگر قراره در این رنج و رنک هم کار کنیم چطوره سعی در بهترین بودن فروممون در این زمینه ( یا هر زمینه دیگه )باشه
یعنی حداقل ما هم مانند خیلی از فرومها مطالب عمومی و تخصصی کلی و مبحثی داشته باشیم
منتها در این زمینه ( یا هر زمینه دیگری که موافقت جمع کاربران فعال و البته شخص ادمین درش مطرحه ) به اول بودن و اول شدن در تمام فرومهای فارسی زبان بیاندیشیم... ارزشش رو داره ولی خوب همونطور که ادمین گفتند کار زیاد و فعالیت جدا پرزحمتی رو طلب میکنه
در هر حال من هم هستم و هر کاری از دستم بر بیاد دریغ ندارم
ارادتمند... امیر عباس!
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید