نمایش پست تنها
قدیمی 05-08-2011
DraRed آواتار ها
DraRed DraRed آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 13

23 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
DraRed به Yahoo ارسال پیام

می خواین گیر بدین و لج درارین دیگه انقدر ضایع بازی نکنین.
الان به آشکارا دارین میگین:
DraRed برو گمشو.حوصلت رو نداریم.
چشم.رو چشم.فقط 2تا چیز بگم خواستین رو یه بد بخت دیگه قفل بکنین اینا رو رعایت کنین :
1:اول راحت بهش بگین
2:اگه نخواستین و خواستین گیر بدین اینقدر تابلو نباشین.الان به من میگین پشت سر هم پست نزن چه فرقی داره؟نظم رو که به هم نمی ریزه هیچ بیشتر نظم هم میاره.از هاستتون هم که حجم نمی بره.امضا رو که از یه جا load می کنه کپی نمی کنه که بخواد حجم بگیره.عکس حاشیه و باقیه رو هم همینطور .مگر این که برای واسطه ها یا نمی دونم اسمش چی بود بخواد 2 یا 3 کیلو بایت حجم بگیره که ارزش این کارا رو نداره.
3:میگین پست کوتاه نزن.پش چه گ... بخورم؟کوتاه بزنم میگین کوتاه نزن.بلند میزنم میگین پست بی محتوا و اسپم نزن.با چه سازتون برقصم؟

حرف آخرم:
من نمی گم بی هیچ کاری نکردم.اتفاقا خیلی هم اسپم دادم و نظم تایپیکاتون رو به هم ریختم و ... ولی بعضیا این وسط جو گیر شدن احساس قدرت و بزرگی بهشون دست داده و دارن سر من عقده خالی می کنن و می خوان خودشون رو نشون بدن.یا بدتر.بعضیا می خوان رحم کنن و منت بزارن و بگن تو خیلی کوچیکی و تحقیرم کنن.از اول گفتم ، همه جا گفتم.از اون کارا بدم میاد.
نمی خوام کوتاه بیاین برای من.باید مثل بقیه باهام جدی برخورد کنین.
تو مدرسه هم دوست ندارم کسی منو ببخشه.دوست ندارم معلم وقتی کاری می کنم هی منو ببخشه.دوست دارم همون اول بخابونه تو گوشم که که مثل بعضیاتون خودمو گم نکنم.
خیلی با بعضیا دوست شده بودم.انقدر فکر می کردم که به این جا پایبند و وابسته میشم به دوستم (نیما) گفتم ماه بعد که برگشت بیاد توwww.p30city.net و اونجا DraRed رو سرچ کنه و پیدام کنه.می خواستم بهش ایمیل بدم ولی گفتم یهو اشتباه یادداشت می کنه و دیگه نمی تونم پیداش کنم.ولی اگه پی سی سیتی رو اشتباه بنویسه تو گوگل بزنه پیدا می کنه.

2 تا خواهش ازتون :
1 : اکانتم رو بین یا حذف نکنین که هر چند وقت آن بشم ببینم نیما اومده یا نه
2 : اگه کسی با اسم nimeye mah ثبت نام کرد همون اول ایمیل منو بهش بدین و اخراجش کنین.چون همون نیماست و اونم دست کمی از من نداره.دوست ندارم دوستمم مثل من بشه.
و در آخر:
خدافظ بچه ها
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید