نمایش پست تنها
قدیمی 07-16-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عکسبرداری از ساختمان های قدیمی:

یکی از چیز های که در اطراف خانه ام مورد تنفر میشه وجود ساختمان های مدرن و مکان های بیش از حد عمومی هست و کمتر ساختمان های قدیمی و تاریخی مخصوصا کلیسا های قدیمی به چشم میایند.
امروزه ساختمان های قدیمی جای خود را به اماکن تجاری داده اند مثله کلیسا های قدیمی که به کلیسا های مدرن تر تبدیل شده اند ، امکان داره من یا شما مذهبی نباشیم ولی آنچه که ما در کلیسا های قدیمی دنبالش هستیم گرفتن عکس های زیبا از این ساختمان ها هست.
این عکس من از نمای بالایی یک کلیسای قدیمی گرفته شده ، که در بالای این کلیسا چند صلیب وجود دارد و عکس را تا یک حدی مذهبی کرده است.

عکاسی با سرعت پایین:

گاهی اوقات باید عکس ها حرکت یک چیز را نمایش بدن ، مثلا جسم مورد نظر معلوم شود که در حال حرکت هست . برای این کار باید دوربین خود را روی درجه سرعت قرار بدهید و از سرعت یک به بیست و پنج ۱/۲۵th استفاده کنید.
سعی کنید برای عکس برداری شیئ مورد نظرتان قطار ، اتوموبیل و… در حال حرکت باشه ، این عکسی که من گرفتن از یک ترن در حال حرکت هست.

عکاسی با سرعت بالا:

اگر میخواهید از چیز های که به سرعت در حال حرکت هستند به طوری عکس بگیرید که ثابت باشند ، از سرعت یک به چهارصد ۱/۴۰۰th استفاده کنید ، به طور مثال تصور کنید تمام اجسام در حال حرکت به یک باره یخ بزنند.
این عکس من از یک اسکیت بورد سوار هست که من از آن خواستم در حین پرش ازش عکس بگیرم ، عکس به طوری هست که انگار آن در هوا معلق مانده است.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید