نمایش پست تنها
قدیمی 07-16-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

روش و ایده برای عکاسی بهتر!
اگرچه که عکاسی در مراسم جشن تولد و عروسی ها یا عکس های خانوادگی نیاز به مهارت خاصی ندارد ، ولی اگر بخواهید عکس های حرفه ای مثلا برای تبلیغ یک محصول یا گذاشتن عکس در سایت تان ، باید مهارت های را بلد باشید تا بتوانید عکس های خوب و حرفه ای را ثبت کنید. حالا ما دوازده تا ایده برای عکاسی به شما معرفی میکنیم:
برای اولین ایده از خانه شروع میکنیم: برای نمونه عکس برداری از وسایلی که روزمره در خانه ازشون استفاده میکنید شروع میکنیم . امروزه عکس برداری در عصر دیجیتال ساده شده و میتوانید از یک شیئ در زاویه های مختلف و نور های متفاوت به راحتی عکس برداری کنید.شیئ که من در خانه برای عکس برداری انتخاب کردم چیزی هست که من هر صبح از آن استفاده میکنم ، این شیئ یک فنجان قهوه سیاه و یک نعلبکی هست ، ممکنه چیز خاص و ویژه ای برای عکس برداری نباشد ولی آن چیزی که منو به عکسبرداری از این فنجان کرده ، سفید بودن فنجان و سیاه بودن داخل فنجان هست .در این منطقه ای که من مشغول عکسبرداری هستم هوا ابری هست و کمی نور از پنجره آشپزخانه به داخل وارد میشود .کمی به اطراف خانه خود نگاه کنید مثلا اگر هر روز کتاب میخوانید به سمت قفسه کتاب ها بروید شاید یک منظره خوبی برای عکسبرداری وجود داشته باشد.

ثبت تصاویر قطره های باران یا شنبم: من حدود ۵ سال پیش موقع عکسبرداری از منظره متوجه زیبای بیش از حد قطرات باران بر روی برگ درختان شدم و به نظر من یکی از بهترین ایده ها برای عکس برداری از منظره همین قطرات باران هست.من برای عکس برداری از این قطرات از دوربین Powershot G9 استفاده کردم ، البته بدون سه پایه ، که اگه سه پایه در دست باشه عکس دقیق تری از آب در میاد ، سرعت عکسبرداری از این قطرات به عنوان مثال باید یک به صد و بیست و پنچ ۱/۱۲۵th باشد ، و همچنین برای افزایش دقت عکس از نرم افزار Aperture 2.0 استفاده کنید.

عکسبرداری بدون فوکوس: احتمالا میدانید کار فوکوس چیست. در هنگام بارش باران اگر داخل خودرو هستید میتوانید با دوربین تان از پنجره ماشین عکسبرداری کنید ، اما نه در حالت فوکوس .نقطه دوربین را روی قطراتی که روی پنجره هستند فیکس کنید به طوری که اجسام پشت پنجره تار باشند.برای عکس برداری بهتر از دوربین ۳۵mm استفاده کنید.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید