نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

پس از تساوي مقابل ذوب آهن
قطبي: از مربيگري پرسپوليس استعفا خواهم كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به فكر استعفا از سرمربيگري اين تيم ايراني هستم.
به گزارش خبرگزاري فارس افشين، قطبي پس از تساوي 2 بر 2 در هفته چهارم ليگ برتر مقابل ذوب آهن، ابراز ناخرسندي كرد و افزود: حوادثي در فوتبال ايران رخ داده كه مرا خسته كرده است. به همين دليل، به فكر استعفا هستم. نيمه اول خوب بوديم و چند فرصت مناسب را در اختيار داشتيم؛ اما در نيمه دوم ذوب آهن بهتر از ما بازي كرد و فرصت‌هاي خوبي نيز داشتيم.
وي درباره عملكرد داوري گفت: در نيمه اول همه شاهد بودند كه داور به نشان پنالتي سوت زد؛ اما ترسيد و ضربه نهايي را اعلام نكرد. داوران نمي‌خواهند ما ببريم و حتي بدون آنكه متوجه شود ماركو به انگليسي چه چيزي گفته، راحت اخراجش كرد. اكنون خجالت مي كشم كه روي ماركو نگاه كنم. بارها ديده‌ام به برخي داوران فحش مي‌دهند؛ اما هيچ برخوردي نمي‌كنند.
سرمربي پرسپوليس عنوان كرد: ديوانه هستم كه به ايران آمدم. اعتراض من اين است چرا يك خارجي بي‌دليل بايد اخراج شود و اين موضوع براي فوتبال ايران تاسف‌آور است. به همين دليل، شرمنده و خجالت زده‌ام. اگر دوست ندارند بازي كنيم، امتيازات را از تيم ما كسب كنند.
سرمربي پرسپوليس گفت: دل من از هواداران خون است و به فكر آنها هستم. چند بار استعفا كرده‌ام و مجددا اين كار را انجام خواهم داد زيرا از اينكه دوباره سرمربي پرسپوليس شدم، از خودم خجالت مي‌كشم. آيا داوران در كشورهاي اروپايي در حق چلسي و بايرن مونيخ هم چنين رفتار مي‌كنند؟
افشين قطبي با اشاره به ليگ قهرمانان آسيا، عنوان كرد: براي حضور در اين تورنمنت آماده هستيم؛ اما همانطور كه گفتم، از بازگشت به پرسپوليس پشيمانم و مي‌خواهم استعفا كنم.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید