نمایش پست تنها
قدیمی 01-01-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb داستانهای کوتاه و تامل برانگیز ( نگاهی دیگر به زندگی )

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و عزیزان [IMG]****************************/269.gif[/IMG]
به انجمن کوچیک و پرازمحبت پی سی سیتی خوش آمدین[IMG]****************************/269.gif[/IMG]

فرارسیدن سال نوی میلادی رو خدمت تمام جهانیان و مخصوصا هموطنان مسیحی و ارمنی خودم تبریک و شادباش عرض میکنم[IMG]****************************/281.gif[/IMG]
انشالله برای همه سال خوبی باشه... مخصوصا برای مردمی که متاسفانه به هر علت در رفاه و آرامش و آسایش نیستند و به سختی روزگار میگذرانند.[IMG]****************************/281.gif[/IMG]
یه چیزی گوشه ذهنم جرقه زد و برآن شدم این تاپیک رو بزنم[IMG]****************************/301.gif[/IMG]

دوستان حتما شماهم مانند من بارها و بارها درگوشه و کنار حکایات و عبارات و داستانها و قطعات کوتاهی را شنیده اید و یا خوانده اید که در ورای کلماتش دارای معنا و مفهمو خاصی بوده است...
[IMG]****************************/38.gif[/IMG] و پس از شنیدن یا واندن آن نوشته حس خاصی چون یک تلنگر به شما دست داده است

پیشنهاد میکنم توی این تاپیک هر چیزی شبیه موارد بالا دیدیم برای همدیگر به اشتراک بگذاری تا....
[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
همه با هم... نگاهی دیگر به زندگی داشته باشیم.

ارادتمند... امیرعباس... بچه تهرانپارس!!
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید