نمایش پست تنها
قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ماجراي اولين كمك مالي فصل به باشگاه پيروزي

ديروز در سايت رسمي باشگاه خبر از ارسال اولين كمك مالي به باشگاه پيروزي داده شد.
حبيب كاشاني مديرعامل باشگاه پيروزي تا به حال به انحاي مختلف اعلام كرده است كه تا به حال هيچ كمكي از طرف سازمان تربيت بدني به باشگاه پيروزي نشده است.
اعلام اين خبر در تلويزيون و مشاهده آن از سوي يكي از هموطنان آذري باعث شد تا اين هموطن گرامي كه يك كشاورز هريسي است با ارسال نامه پر مهر و محبتي همراه پنج اسكناس هزار توماني به دفتر باشگاه پيروزي اولين كمك مالي فصل را در حد توان خود به باشگاه انجام دهد.
حبيب كاشاني نيز در پاسخ به نامه صميمانه اين طرفدار تيم پيروزي نامه اي را براي وي ارسال كرد.
در اينجا متن كامل هر دو نامه و تصاوير آن آمده است :

نامه كشاورز هريسي به باشگاه پيروزي:

به نام خدا
رييس محترم تيم پيروزي آقاي كاشاني سلام
اينجانب حسن نيكجو كشاورزي از هريس مي باشم بچه هاي من طرفدار تيم پيروزي هستند و هر هفته بازي تيم شما را مي بينندا و من هم اگر موقعيتي پيش بيايد با بچه هايم بازي را دنبال مي كنم
اين جمعه به طور اتفاقي برنامه شما را از تلويزيون ديدم و به حرف هاي شما خوب گوش دادم و بعضي وقت ها هم معني حرف هليتان را از بچه هايم سوال مي كردم و متوجه شدم شما آدم با خدايي و نمازخاني هستيد و از حرف هايتان فهميدم كه كمك هاي خوبي به شما نمي شود و حرف هاي شما به دل من نشست ولي مشكلات مالي زندگي توان كمك را از من گرفته است ولي به عنوان يك طرفدار تيم پيروزي مبلغ /5000 تومان ناقابل را برايتان همراه اين نامه ارسال مي كنم و از شما مي خواهمك كه با آن مبلغ ناچيز براي تمام اعضا تيم يك چاي داغ از طرف من داده شود و خستگي آنها از آنها از تنشان مثل من كشاورز كه در اين روز با برنده شدن تيم تان در رفت در برود
شما را بر خدا مي سپارم
نوكرم پيروزيَ
نوكرم كاشانيَ و ياشاسين باقري
حسن نيكجو 17/6/86

نامه حبيب كاشاني به كشاورز هريسي:

برادر ارجمندم جناب آقاي حسن نيكجو

سلامم را كه به همراه آرزوي سربلندي و سلامتي براي تو و خانواده ات است را به سويت روانه مي كنم . نامه ات را خواندم در حالي كه از عطر صداقتي كه در آن پراكنده بودي سرشار شدم. بخود باليدم كه در هجمه نابخردانه حرف ها و بحث ها در هواداري متعصبانه و در انتقادهاي مغرضانه مي توان از كرانه هاي دور حرف هايي آشنا شنيد. نامه ات را خواندم در حالي كه شادمانه باز هم شوق مضاعف خدمت را در خود حس كردم و بغضي ناخودآگاه گلويم را مي فشرد. با خود انديشيدم اگر تلاشي صورت مي گيرد هر چند كم و اگر قدمي برداشته مي شود هر چند كوتاه ، چشماني هست كه از اين تلاش نور شوق مي گيرد و لباني كه لبخند رضايت روي آن نقش مي بندد. اي كاش در كنار اين همه مهر و تفقدي كه بر من داشتي قدري از من و تيم محبوبت متوقعانه تر ياد مي كردي ، مگر نه اينكه تو همه سرمايه مايي.
از تو كشاورز ساده و صميمي چه درس هاي بزرگي مي توان آموخت ، متواضعانه داشته هايت را تقسيم مي كني و هديه بزرگت كه همان اعتماد است را به سويمان روانه كردي.
شكست و يا پيروزي بخش جدانشدني رقابت است اما وقتي احساس مي كنم تو و خانواده ات و هم ولايتي هايت و ديگر هواداران پرسپوليس كوي به كوي ، روستا به روستا و شهر به شهر به بازي هاي پرسپوليس نگاه مي كنند آنوقت است كه تنها به يك چيز مي انديشم و آن پيروزي است. مي دانم بردي كه در ميدان بازي باشد هميشگي نخواهد بود ، من به پيروزي ديگري مي انديشم و آن شاد كردن دل شماست.
آرزويم عمل كردن به گونه ايست كه اول خدا راضي باشد و بعد از آن تو هوادار صادق. با خود مي انديشم كه سال ها ، ماه ها و شايد روز هاي بعد بزرگترين تئوريسين هاي
فوتبال و منتقدين ورزشي شايد حبيب كاشاني را مورد انتقاد قرار دهند و از او و تيم اش و اقبال ها و شايد شكست هايش سخن بگويند اما مي دانم كه اين اتفاق ذره اي مشوشم نخواهد كرد و من واهمه اي نخواهم داشت اگر بعد از اداي كامل تكليف نتيجه آنگونه نباشد كه آنها مي خواهند.
اما از سويداي دل هراس دارم حبيب كاشاني نتواند آنگونه كه در خور توست عمل كند.
امسال مزين گرديده به زينت اتحاد و انسجام و اين نامه تو سندي بود براي من كه بيشتر متوجه اتحاد جدا نشدني ميان پرسپوليس و هوادارانش شوم، تيمي كه مسوولين زيادي در آن آمده اند و رفته اند و كادر آن در طي سال ها تغيير كرده است و مسلماً نيز تغيير خواهد كرد ، اما اين تيم يك اصل اساسي دارد و آن اين است كه هرگز از هوادارانش جدا نخواهد شد.
پولي كه فرستادي قطعاً فنجان چاي گرمي خواهد شد كه در پايان يك تمرين خستگي را از تن بچه ها بيرون خواهد كرد با طعم خوش محبت و اعتماد.
فنجان چاي تو اميد و انرژي را به بچه ها هديه خواهد كرد. تو نيز سلا مرا به فرزندان عزيزت و جوانان برومند همشهريت برسان. اميد آنكه هميشه و در تمام شئونات زندگي ات خداوند قادر پشت و پناهت باشد و در بازي سخت زندگي و امتحان طاقت فرساي الهي پيروز و پيروز و پيروز باشيد.
براي من و تيم محبوبت دعا كن.
دعا كن در جايگاهي كه امروز در آن قرار گرفته ام همه سهمم خاطره اي باشد خوش از شاد كردن دل مردم كه هنوز مانده است هنوز...
ارادتمندت
حبيب كاشاني

تصوير نامه كشاورز هريسي
------------------------------

تصوير نامه حبيب كاشاني به كشاورز هريسي
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید