نمایش پست تنها
قدیمی 04-25-2008
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با ارزوی پیشرفت فروم

نام، جنس، سن، قد، وزن، خصوصیات کلی اخلاقی و رفتاری ( حداکثر در سه سطر)
بهنام/ مرد اعلا / 19 و 6 ماه / 173/ فکر کنم 80(البته ایشالا در چند روز اینده میشم 75)
راستش من رو خیلیا میشناسم ولی می تونم بگم بسیار پسر شوخ طبعی هستم .
جنبم زیاده و کلا پسر بدکی نستم ...تنها یه خصوصیت بد دارم دارم و اونهم رک بودن و بی پروا صحبت کردنمه که بعضی وقتا تعدادی از دوستام از جمله...... از دستم ناراحت میشن
اهل ورزش هستین؟ ورزشکارین یا طرفدار؟ کدوم تیم؟ چقدر ازورزش می دونید؟
من تکواندو و والیبال و فوتبال رو تا یه حدی به صورت حرفه ای دنبال کردم ولی به یه دلایلی گذاشتمشون کنار و الان دوچرخه سواری و شنا رو انجام میدم ولی نه به صورت حرفه ای
من در فوتبال در ایران از تیم پرسپولیس و فولاد خوشم میاد.
من اطلاعاتم در مورد ورزش زیاد نیست ولی از اکثر ورزشها یه سری اطلاعات جزئی دارم
فكر ميكنين كدوم خصوصيت شما باعث جلب نظر ديگرانمیشود؟
شوخ بودن و احساساتی بودناگر دوباره متولد بشین (یه فرصت دوباره) چه کار خواهیدکرد؟
سعی می کنم تمام اشتباهاتی رو که انجام دادم تکرارشون تکنم
لطفا با خوندن این موارد زیر.... اولین برداشت ذهنیتون روبنویسین.عشق: زیباستمحبت: علاقهصمیمت: دوستیکنکور: اعصاب خورد کنقرار گذاشتن: سر وقت رفتنپارتی: خطرناکه حسنپژو 206 اسپرت: عشق بعضی از جوونابهترین گوشی موبایل: نوکیا (3310)موهای طلایی رنگ و با حال و تیپ دیویدبکهام: اخر کلاس و شیکیهخود دیوید بکهام: عشق بهنامزن دیویدبکهام!!: دوست داشتنیاهل کل کلهستی؟چرا؟
به شدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت//////
من کلا پسر شلوغی هستم و با کل کل کردن یکم از شلوغیم کاسته میشه
نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مردچيه؟
مخالفم به جز در یه موارد خاص
علم بهتر است یاثروت؟چرا؟
من به این سوال بارها فکر کردم به نظر به کمک ثروت میشه علم رو بدست اورد ولی به کمک علم در اکثر مواقع نمیشه ثروت رو بدست اورد پی به نظر من ثروت بهتره
نظرتون درباره دادن مهریه و میزان بالای مهریه دخترایامروزی چیه؟
الان که در جامعه ما بیشتر چشم و هم چشمیه ولی به نظر من کار جالبیه ولی به شرطی که دستخوش افراط و تفریط (غلط املایی که نداشت ؟) نشه
پنج تا چــــرا که توی زندگيتون كه هنوز جوابي براشون پيدانكردين.
چرا اینقدر مردم بی وفا هستن؟
چرا ما نمی خوایم بعضی از واقعیت های زندگی را باور کنیم؟
چرا بعد از گذشت این همه سال هنوز کسی نفهمیده ابتدا مرغ بوده یا خروس؟
چرا وقتی به دختری میگی دوست دارم اون زود باورش میشه؟
چرا من بعضی وقتها به شدت بدشانس میشم؟
حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون روبنویسین.
1. ارزوی خوشبخت شدن و موفقیت تمام خونوادم و تمام دوستام مخصوصا بچه های فروم پی سی سیتی و پارس کلابز و پرشین وب
2. ارزو می کنم بتونم زندگی موفقی داشته باشم و به اهدافی که دارم در زندگی برسم
3. ارزو می کنم خدا همگان را به راه راست هدایت کند
4. ارزو می کنم انسانها واقعا انسن باشند
ارزو می کنم جنگ بین کشورها تمام شود (فکر کنم محاله
دوست داري به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟چرا؟
من چندین ساعت به این سوال فکر کردم ولی جواب درستی پیدا نکردم به جز این : خصوصیت دوره جوانی و میانسالی از زمین تا اسمون با هم تفاوت دارن ولی به نظر من یه مقدار دوره جوانی بهتره/ ادم در تمام مدت زندگیش اشتباه می کنه ولی خوبی که اشتباه در جوانی داره اینه که وقتی در جوانی اون اشتباه کردی راه بازگشت داری و همچنین می تونی میتونی از اون اشتباه برای موفق تر شدن بقیه زندگیت تلاش کنی و به اون اهدافی که داری برسی

به نظرشما چرا بعضي از آقایون زیاد انگشت تو گوش و دماغو... خودشون می کنند؟
از بس این خانومها اقایون رو اذیت می کنن دیگه اونا هم سیمامون قاطی پاتی می کنم و کارامشون رو اشتباهی انجام میدن
آیا خیلی تمیزند و بهداشت شخصی رو رعایت میکنند؟
من خیلی تمیز نیستم ولی بهداشت شخصیم رو رعایت می کنم
من نه وسواسم نه خیلی غیر بهداشتی
با توجه به شرایط زمانی و مکانی بهداشت رو رعایت می کنم
لطفا با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي بهذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.صفا: صمیمیتسناء: سناییسرای: خانهسماء: یکی از فامیلام به همین اسمسباء: بادوصبا!:.................................
کدومش وحشتناکتره و چرا؟ جلوی دوست دخترت بخوری زمین خیطبشی، یا به جرم اوباشی بگیرن موهاتو از بیخ بتراشند میخبشی؟
اگر به جرم اوباش گری بگیرنت و موهاتو از بیخ بزنی بعد از چند روز مشکلت حل میشه و میای بیرون و موهات هم بعد از مدتی دوباره مثل روز اول میشن
ولی خدا نکنه جلوی دوست دخترت ضایع بشیییییییییییییییییییییییییی
مگه دحتره یادش میره؟ نهههههههههههههههههههههه

<B><SPAN lang=FA style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Arial; mso-bidi-language: FA">تا اخرین روز دوستیت

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…

ویرایش توسط behnam3638 : 04-25-2008 در ساعت 02:15 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید