نمایش پست تنها
قدیمی 11-29-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای نــوکـــیـــا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mina110 نمایش پست ها
در مورد فرمت که از خود فرمت گوشی استفاده کردم
قبل از اینکه فرمت کنم مسیجام پرید
و بخاطر این میخوام اینباکسم مموری باشه چون میدونین وقتی بلوتوث میکنینم میاد تو اینباکس قرار میگیره
واما الان مموری ام فرمت شده ومشکلی ندارم برنامه ها حذف کردم
فقط اینکه وقتی اینباکس را مموری قرار میدم گزینه که برای نوشتن مسیجه میزنم نمیاد و فایلی اگه بلوتوث کنم هیچی نشون نمیده؟؟!!
و اینکه عوض کنم میتونم بگم no any money
در مورد گزینه آخری متاسفم
متقابلا همدردی می کنم چون دقیقا در همچین حالتی گرفتار بودم و درک میکنم:2:
انشالله درست بشه ده ده تا نصیبتون بشه

خوب پس با خود گوشی فرمت کردین و قبل از فرمت مسیجهاتون پریده
می دونین
به نظرم خیلی شبیه یک اشکال نرم افزاری در سیستم عامل گوشیه تا تداخل سخت افزاری بین رم و موبایل

پیشنهاد من (البته حتما با خبره ها هم مشورت کنید مخصوصا در مورد پیشنهاد من)
نظر من اینه که از تمام فایلهای گوشی و مموریتون و دفتر تلفنتون و اطلاعات مورد نیازتون بک آپ بگیرید
گوشی رو بدون رم مستر ریست کنید با کد ارجینال شرکت نوکیا یا با کد داخلی خود تنظیمات نوکیا در گوشی (پین کد میخواد) که بعدش گوشی به تنظیمات زمان تولید و ارائه به بازارکمپانی برمی گرده
بعد رم رو داخل گوشی بذارید و رم رو توسط خود گوشی فرمت کنید
در حقیقت ما داریم یک بازگشت به گذشته می زنیم و گوشی رو به حالت تنظیم اولیه کارخانه و تاریخ تولید بر می گردونیم و زمان فرمت گوشی و رم و فایلهای سیستم گوشی و رم رو همزمان می کنیم و به اصطلاح یک تاریخ و سیستم و مموری رو در گوشی فعال می کنیم تا همخوانی بهتری داشته باشند
بعدش با استفاده از تغییر زمان و تنظیم و نصب نرم افزارهای کم و فقط ضروری و عدم نصب چندین بازی و (هرچی کمتر بهتر) گوشی رو سبک نگه میداریم و زیاد به برنامه اش فشار نمیاریم
در کل بازهم این نظر من بود ولی یه مشورت با افراد فنی تر و آگاه تر در مورد این گوشی NIKIA 7610 فنلاندی که دارای سیستم عامل سیمبیان سری شصت ویرایش نسخه دوم هست هم کار خیلی بهتر و مناسب تریه(البته گزینه فلش کردن گوشی توسط موبایل قفروشان غیر متخصص هم در نود و پنج درصد اوقات همین مستر ریست گوشیه و فقط تعمیرگاههای مجاز با استفاده از پکیج مخصوص نوکیا و نرم افزارهای مخصوص می تونند سیستم عامل گوشی شما را ارتقا داده و بروزرسانی کنند وگرنه اگه بلد نباشند یا امکانات نداشته باشند یا خدای نکرده شیاد باشند همین مستر ریست رو با چندتا ترفند انجام می دهند و بعد میگن فلش کردیم)
این کل چیزیه که به ذهنم رسید ولی اگه هنگام جستجو و پرسش چیز مناسبتری پیدا کردم حتما به اطلاع شما خواهم رساند
موفق باشین
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید