نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2009
noorani noorani آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری نمایش پست ها
سلام و عرض ادب
به جمع ما خیلی خوش آمدین

خوب با اجازه من دوباره بخونم و کمی فکر کنم و البته ضعف اطلاعات من رو ببخشید.[IMG]****************************/73.gif[/IMG] [IMG]****************************/73.gif[/IMG]
خوب اینکه باید سیمکارتی جدید با امکاناتی به روزتر را در گوشی گذاشت تا اتصال به اینترنت و GPRS داشت برای ارسال ام ام اس خوب کاملا فرمایش معقولیه از جانب مخابرات هرچند کمی عجیبه!![IMG]****************************/162.gif[/IMG]
چه نرم افزاری باید به موبایلتان اضافه کنید؟؟(نام نرم افزار مهمه خیلی مهمه)
رام ویندوزتون 5 و خوب کمی قدیمیه الان 6 هست و 6.1 هم در مدلهای سفارشی یافت میشه
ضمنا یادتون باشه لزوما گوشی شما مشکلی نداره
[IMG]****************************/112.gif[/IMG]
این شبکه و امکانات مخابرات ایرانه که یه کم حالش مناسب نشده هنوز
من یه مثال بزنم منفجر بشین خنده
من خودم K750 دارم یه گوشی معمولی که تو دست مردم پره
درخواست برقراری جی پی آر اس هم نکردم خودش وصل شد
[IMG]****************************/162.gif[/IMG]
حالا من می تونم اینترنت برم ولی نمی تونم ام ام اس بفرستم چون تو قسمت تنظیمات گوشیم سایتی باید از ام ام اس من پشتیبانی کنه ولی مخابرات هیچ سایتی نداره که یه IP به شماره من بده که من با استفاده از اون IP بتونم از سرویس سایت مخابرات استفاده کنم و به هر شماره ای تو دنیا MMS بفرستم[IMG]****************************/159.gif[/IMG]
تو ایرانسل این مشکل حل شده و تمام مشترکین غیر از شماره شبکه مخابراتی یه ip هم تو gprs دارند[IMG]****************************/38.gif[/IMG]

من پیشنهادم دو قسمته (در حقیقت تست زدنه)
ضمن اینکه حتما براتون کلی پرس و جو و سرچ خواهم کرد منتها من فکر کنم فقط یک نرم افزار نیاز نیست
یک" به قسمت تنظیمات گوشی خودتون برین و تمامی موارد را تیک ok یا Allow بزنین و اصطلاحا گوشیتان را برای برقراری تماس دوطرفه با GPRS کاملا آماده کنید و تمام محدودیتها و موانع ورود و خروج دیتا رو باز کنید

دوم اینکه یه سیمکارت GPRS باز و تست شده در اینترنت مدل ایرانسل دائمی یا شارژی از کسی قرض بگیرید و با اون گوشیتونو امتحان کنید یعنی با امکانات یه شبکه دیگه هم گوشی رو تست کنید.
اگه رفت اینترنت و منوی گوگل رو دیدن و سرچ کگردن و... ولی نتونستین MMS بفرستین که تنظیمات گوشی مورد داره یا همون نرم افزار مورد نیازه اگه اینترنت رفتین و همه چی حل بود که امکانات و تنظیمات همراه اول خاصه و باید ترفند و قلقش رو فهمید و دردش را درمان کرد
ولی اگه با ایرانسل هم نتونستین برین تو اینترنت و GPRS و غیره.... اونم با همون سیکارت ایرانسل پس ایراد از گوشی و تنظیمات داخلی گوشیه و باید در تنظیمات گوشیتون تغییراتی اعمال کنید
موفق باشید
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید