نمایش پست تنها
قدیمی 05-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گزارش Afc از عملکرد کشورها در ليگ قهرمانان آسيا ؛ کره جنوبي اول شد، ايران سوم
کره اي ها نه تنها در ليگ قهرمانان آسيا با چهار تيم صعود کننده بالاتر از بقيه قرار گرفتند، بلکه توانستند بيشترين امتياز را در بين همه کشورهاي حاضر در اين مسابقات به دست آورند.
در پايان مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا 2010 پوهانگ استيلرز، جئونبوک موتورز، سئونگنام ايلهوا و سوان بلووينگز از 72 امتياز ممکن در 24 بازي 50 امتياز به دست آوردند.
آنها 49 گل هم زدند که بيشترين گل نمايندگان يک کشور در بازيهاي اين فصل به شمار مي آيد.
ژاپني ها با دو نماينده در مرحله شانزدهم فقط پنج امتياز کمتر از کره جنوبي گرفتند و ايران با سه نماينده صعود کرده با 41 امتياز در رده سوم اين جدول قرار گرفت. البته در رده بندي امتياز به دست آمده نسبت به ظرفيت ممکن قطري ها که تنها دو تيم در اين رقابتها داشتند از 36 امتياز ممکن 21 امتياز گرفتند و درصد بالاتري از ايراني ها داشتند. ايران در جدول درصد امتيازات به دست آمده چهارمين کشور است.

کاشاني: آلمان، ترکيه يا اتريش مقصد پرسپوليسي ها
سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: ديدن هواداران در ساعات انتهايي شب پس از بازي با صبا در خيابان مرا به وجد آورد. آنها قوت خاصي براي من هستند و از همين جا مي گويم که دستان تک تک آنها را مي بوسم.
حبيب کاشاني که در اردوي پيش از ديدار برابر استيل آذين در هتل لاله سخن مي گفت، افزود: اين 7 ماه خيلي به سختي گذشت، اما در ديدار برابر صبا پس از 90 دقيقه، 120 دقيقه و ضربات پنالتي تا حدي خستگي ام برطرف شد. فعلاً، نه فهرست مازاد داريم و نه تاکنون باکسي پيش قرارداد بسته ايم. در حال حاضر تنها کسي که با پرسپوليس تمديد کرده کريم باقري است.
وي سپس درباره برنامه هاي باشگاه پرسپوليس پس از اتمام فصل گفت: پس از 3 خرداد و برگزاري ديدار فينال جام حذفي 25 روز استراحت براي بازيکنان در نظر گرفته شده است. پس از اين تاريخ اردوي تدارکاتي در دوسلدورف آلمان يا اتريش و يا ترکيه خواهيم داشت.

فلاحت پيشه: بلاتکليفي تيم اميد از نقاط ضعف فدراسيون فوتبال است
عضو فراکسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي بلاتکليفي تيم فوتبال اميد را از نقاط ضعف فدراسيون دانست.
حشمت ا... فلاحت پيشه در گفتگو با فارس درباره وضعيت نامشخص کادرفني تيم اميد و معطلي فدراسيون براي بازگرداندن غلامحسين پيرواني اظهار داشت: من در مسائل فني دخالت نمي کنم اما ايجاد نوسان در تيم اميد در فاصله 6 ماه مانده به بازي هاي آسيايي گوانگجو کار درستي نيست. کسي که قرار است سرمربي اين باشد بايد حاشيه امنيت داشته باشد اما شاهد هستيم که هر روز يک شايعه اي درست مي شود و آثار منفي چنين وضعيتي را در مسابقات مي بينيم.
اين نماينده مجلس تاکيد کرد: اين بلاتکليفي به ضرر فوتبال است. بعد از ناکامي در راه رسيدن به جام جهاني تيم اميد مي تواند اميدها را در اين فوتبال زنده کند اما مي بينيم که بلاتکليفي ها ادامه دارد و اين نقطه ضعف فدراسيون است.

حمايت عنايتي از قلعه نويي
رضا عنايتي علاقه خاصي به امير قلعه نويي دارد. اين مهاجم در حالي که مربي مورد علاقه اش اين روزها به دليل حذف سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا تحت فشار انتقادها قرار گرفته است، از قلعه نويي حمايت مي کند.
عنايتي در گفتگو با خبرگزاري فوتبال ايران در مورد انتقادهايي که از قلعه نويي مي شود، مي گويد: به هر حال وقتي تيمي نتيجه نمي گيرد اين گونه انتقادها وجود دارد، ولي به نظر من قلعه نويي فقط مي توانست تا کنار خط براي سپاهان تلاش کند. او ديگر نمي توانست به زمين برود و جاي مهاجمش گل بزند يا اينکه به مدافعش بگويد مرتکب خطاي پنالتي نشود.
مهاجمان سپاهان در ليگ خيلي خوب کار کردند، ولي در آسيا چندان موفق نبودند و شايد اين بدشانسي قلعه نويي است که در آسيا دچار چنين مشکلاتي مي شود. در فوتبال شانس هم نقش مهمي دارد و قلعه نويي ديگر نمي توانست جاي عمادرضا گلزني کند.
عنايتي در پاسخ به اين پرسش که آيا فصل بعد هم در الامارات مي ماند نيز مي گويد: من تا پايان ليگ قرارداد دارم و هنوز هيچ چيز مشخص نيست. تا دو هفته ديگر با شيخ باشگاه حرف خواهم زد و وضعيتم براي فصل آينده مشخص خواهد شد.

بررسي برنامه قطبي در مجلس
رئيس کميته تخصصي فوتبال فراکسيون ورزش مجلس از نشست ويژه با مسؤولان فدراسيون فوتبال و سرمربي تيم ملي طي روزهاي آينده خبر داد.
مقداد نجف نژاد، ضمن اعلام اين خبر به مهر افزود: در اين نشست که طي هفته جاري با حضور اعضاي کميته تخصصي فوتبال فراکسيون ورزش مجلس با علي کفاشيان، مهدي تاج، تعدادي از اعضاي هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال و افشين قطبي سرمربي تيم ملي برگزار خواهد شد، برنامه هاي آتي فدراسيون فوتبال و بويژه تيم ملي براي حضور قدرتمند در جام ملت هاي 2011 آسيا مورد بحث و بررسي قرار خواهد گرفت.
نجف نژاد اضافه کرد: علاوه بر تيم ملي، در اين نشست برنامه هاي فدراسيون فوتبال براي تيم هاي پايه و وضعيت برگزاري مسابقات ليگ برتر در فصل آينده مورد بررسي اعضاي کميته تخصصي فوتبال فراکسيون ورزش مجلس قرار خواهد گرفت.

حجازي : نمي توانم به عربستان بيايم
پيش از ظهر ديروز ناصر حجازي در ساختمان باشگاه استقلال حاضر شد.
او و واعظ آشتياني در نشستي درباره مسائل روز فوتبال ايران و تيم استقلال به بحث و گفتگو پرداختند. در اين نشست واعظ آشتياني از ناصر حجازي دعوت به عمل آورد که با حضور خود در سفر به عربستان در هفته آينده زمينه افزايش روحيه و موفقيت بازيکنان و کادرفني تيم استقلال را ايجاد کند اما گويا به نظر مي رسد که مجوز سفرهاي طولاني هنوز براي حجازي توسط پزشکان توصيه نمي شود. دومين دروازه بان قرن آسيا و مشاور عالي مديرعامل باشگاه استقلال در اين مورد به سايت رسمي باشگاه استقلال مي گويد: «خيلي دوست داشتم که همراه تيم استقلال باشم. ممنونم که به يادم هستند اما هنوز صلاح نيست که به سفرهاي طولاني بروم. اميدوارم با صعود استقلال به مرحله يک چهارم نهايي بتوانم اين تيم را در سفرهاي خارجي هم همراهي کنم.»

منصوريان به نيمکت تيم ملي فوتبال نزديک تر شد
با لغو سفر منصوريان به آلمان شايعات درباره حضور وي در کادرفني تيم ملي فوتبال ايران قوت گرفت.
قرار بود عليرضا منصوريان ديروز براي حضور در کلاس هاي مربيگري راهي آلمان شود که اين سفر منتفي شد. گفته مي شود منتفي شدن اين سفر به علت تماس تلفني افشين قطبي با منصوريان بوده و وي پس از اين تماس سفر خود را لغو کرد.
به گزارش فارس منصوريان يکي از گزينه هاي اصلي براي کمک مربيگري تيم ملي فوتبال ايران است و برخي منابع ادعا مي کنند توافقات نهايي در اين زمينه صورت گرفته و به زودي وي به عنوان کمک مربي تيم ملي معرفي خواهد شد.

دبير کميته انضباطي: منتظر پيشنهاد فدراسيون هستيم
دبير کميته انضباطي گفت: براي صدور رأي شکايت دايي از فدراسيون فوتبال منتظر هستيم پيشنهاد مسؤولان فدراسيون را بشنويم.
عبدالهي در گفتگو با فارس افزود: فدراسيون فوتبال به کميته انضباطي اعلام کرده مي خواهد پيشنهاداتي بدهد و ما منتظر اين پيشنهادها هستيم. وقتي دو نفر اعم از حقيقي و حقوقي مي خواهند در پرونده مصالحه انجام شود بايد صحبت هايشان را شنيد و اگر در پيشنهاد فدراسيون حرف تازه و قابل انتقال به دايي بود، آن را بررسي مي کنيم. اگر مصالحه اي در اين پرونده نشد، رأي صادر مي شود.

بازديد ناظران کنفدراسيون آسيا از استقلال
طبق اعلام سازمان ليگ برتر هيات Afc به رياست توکوکي سوزوکي رئيس کميته برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا روز سه شنبه از باشگاه استقلال و ورزشگاه دستگردي بازديد مي کنند.

فتح ا...زاده: مصوبه هيات رئيسه براي بازگشت پيرواني لازم الاجراست
عضو هيات رئيسه فدراسيون فوتبال گفت: مصوبه هيات رئيسه، براي بازگشت غلامحسين پيرواني به تيم اميد لازم الاجراست.علي فتح ا... زاده درباره دليل اجرايي نشدن مصوبه هيات رئيسه فدراسيون فوتبال مبني بر بازگشت غلامحسين پيرواني به تيم اميد اظهار داشت: هيات رئيسه فدراسيون مصوب کرده ايشان بايد به تيم اميد بازگردد و مصوبه هيات رئيسه لازم الاجراست. من به صحبت هايي که در اين يک هفته شده کاري ندارم.
وي درباره اينکه گفته مي شود با توجه به مصاحبه هاي معيني و کفاشيان به نظر اين دو مخالف بازگشت پيرواني به تيم اميد هستند، عنوان کرد: ديگر زماني براي انتخاب نفر جديد نيست. نمي شود اين تيم را روي هوا گذاشت. در جلسه اي که داشتيم کفاشيان موافقت خود را با تصميم جمع اعلام کرد. آقاي معيني هم پيرواني را دوست دارد و با ايشان به تفاهم مي رسد. من مي گويم اگر کسي مي تواند اظهار وجود کند و در اين 6 ماه تيم را بسازد، بگويد.

داور ژاپني براي ديدار الشباب و استقلال
کنفدراسيون فوتبال آسيا داوري از ژاپن را براي قضاوت بازي تيمهاي الشباب عربستان و استقلال انتخاب کرد:
داور: توما ماساکي از ژاپن
کمک داور اول : ناگي توشيوکي از ژاپن
کمک داور دوم: ياگي آکانه از ژاپن

خطيبي سرمربي سامسونگ اسپور ترکيه مي شود
«حسين خطيبي» که مدتي به عنوان سرمربي تيم گسترش فولاد در اين تيم فعاليت داشته است از سوي باشگاه دسته اولي ترکيه دعوت به همکاري شد. مسؤولان باشگاه سامسونگ اسپور ترکيه اختيار تام به حسين خطيبي داده و گفته اند که بودجه مناسبي در اختيارش قرار مي دهند تا چنانچه تمايل داشته باشد چند بازيکن خوب ايراني را هم به خدمت بگيرد.

3 بازيکن پرسپوليس پاداش گرفتند
3 بازيکن تيم پرسپوليس از سوي مسؤولان باشگاه پاداش دريافت کردند. عليرضا حقيقي، جلال اکبري و مجتبي زارع به دليل بازيهاي خوبي که طي چند بازي اخير داشته اند پاداش 250 هزار توماني دريافت کردند.

برگي زر: به دادگاه احضار نشده ام
سرمربي تيم فوتبال اتکاي گلستان گفت: در ديدار مقابل پيام در مشهد، کپي چکي که بابت طلبم از باشگاه گرفته بودم را به من دادند و به دادگاه احضار نشدم.
هادي برگي زر در گفتگو با فارس، درباره مسائل پيش آمده در مورد احضارش به دادگاه از سوي مالک باشگاه پيام اظهار داشت: صفايي مالک پيام در مصاحبه اي مدعي شده بود که من خيانت در امانت و کلاهبرداري کرده ام که در چند روز اخير از موضع خود کوتاه و بدهي من را قبول کرده است. چک دريافتي از پيام را به خبرنگاران نشان دادم و تا به حال حتي يک بار هم با صفايي ديدار نداشته ام.
سرمربي سابق پيام درباره نحوه دريافت طلبش از پيام عنوان کرد: اين چک توسط علي حنطه به من داده شد، البته طلب من از باشگاه 45 ميليون بوده است که با وساطت حنطه که در آن زمان سرمربي پيام بود، قرار شد 30 ميليون پرداخت شود، اما با توجه به اينکه زمان چک دي ماه بود و وصول نشد ديگر حاضر نيستم مبلغي را که به آنها تخفيف داده بودم، دريافت نکنم. برگي زر درباره ادعاي مالک پيام مبني بر خيانت در امانت تصريح کرد: در حالي که چک در وجه من نوشته شده است چطور مي توانم خيانت در امانت کرده باشم؟ از طرفي هيچ جاي چک چيزي مبني بر امانت بودن چک درج نشده است و به صراحت نوشته شده که بابت تسويه حساب صادر شده است.

استيل آذين؛ سينمايي شد!
شماري از هنرمندان سينما و تلويزيون در اردوي تيم فوتبال استيل آذين پيش از ديدار با پرسپوليس حضور پيدا کردند. در اين مراسم ويژه از شخصيت هاي برجسته هنري از جمله پژمان بازغي، کامبيز ديرباز، برزو ارجمند و سام درخشاني قدرداني شد.بازيگران نامدار سينماي ايران به رسم يادبود پيراهن هاي باشگاه استيل آذين با شماره هاي مورد علاقه خود را دريافت کردند. همچنين با اهداي لوح از آنها تقدير به عمل آمد. پژمان بازغي پيراهن شماره 53 را بر تن کرد. کامبيز ديرباز پيراهن 54 ، برزو ارجمند پيراهن شماره 70 و سام درخشاني شماره 77 را دريافت کردند. آقايي و خيرابي هم شماره هاي 66 و 69 تيم استيل آذين را دريافت کردند.

داور کره اي براي ديدار ذوب آهن - مس
کنفدراسيون فوتبال آسيا داوري از کره جنوبي را براي قضاوت ديدار تيم هاي ذوب آهن و مس کرمان انتخاب کرد:
داور: چوي ميونگ يونگ از کره جنوبي
کمک داور اول : يون جونگبوک از کره جنوبي
کمک داور دوم: جانگ جونمو از کره جنوبي

اسامي بازيکنان تيم فوتبال زير 19 سال
کادرفني تيم فوتبال زير 19 سال کشورمان اسامي بازيکنان اين تيم را براي حضور در اردوي ارمنستان و اوکراين اعلام کرد.
علي دوستي مهر سرمربي تيم فوتبال زير 19 سال کشورمان براي سفر به ارمنستان و اوکراين و انجام ديدارهاي تدارکاتي با تيم هاي جوانان اين دو کشور 19 بازيکن را به اردوي آماده سازي تيمش فراخواند.
بر اين اساس ايمان صادقي، عليرضا بيراوند، علي گودرزي، ايمان شيرازي، سعيد لطفي، بهرام دباغ، هادي محمدي، ميلاد غريبي، يعقوب کريمي، محمد لطفي ملکي، اميد عالي ، مهرگان گلبرگ، مرتضي پورعلي گنجي، محمد صادق باراني، کاوه مختاري، هادي دهقاني، عليرضا جهان بخش، ميلاد کرماني و محمدرضا خانزاد نفراتي هستند که به اين اردو دعوت شده اند.
شاگردان علي دوستي پس از کسب جواز حضور در مسابقات قهرماني جوانان (زير 19 سال) آسيا براي نخستين اردوي آماده سازي خارجي خود از 16 ارديبهشت ماه راهي ارمنستان شده و پس از برگزاري دو ديدار دوستانه با تيم جوانان اين کشور به اوکراين مي روند.
اين تيم سپس 21 ارديبهشت ماه و براي برگزاري يک ديدار دوستانه با تيم جوانان اوکراين راهي اين کشور شده و در نهايت روز بيست وسوم ارديبهشت ماه به ايران باز مي گردد.
تيم فوتبال زير 19 سال کشورمان خود را براي حضور در مرحله نهايي مسابقات فوتبال قهرماني زير 19 سال (جوانان) آسيا که طي روزهاي 3 تا 18 اکتبر سال 2010 ( 11 تا 26 مهرماه سال 1389 ) در دو ورزشگاه «زيبو اسپورت» و «لينزي استاديوم» شهر زيبو چين در ايالت شاندونگ برگزار مي شود، آماده مي کنند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید