نمایش پست تنها
قدیمی 05-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حنطه: العين نحوه شکست سپاهان را يادم داد
سرمربي ابومسلم خراسان گفت: نتيجه ديدار با سپاهان و پرسپوليس آبرو و اعتبار فوتبال استان است.علي حنطه در آستانه ديدار ابومسلم و سپاهان افزود: ما اين هفته دو بازي بسيار سخت در برابر سپاهان و پرسپوليس در مشهد داريم و تمام تلاش خود را خواهيم کرد که در اين بازيها موفق عمل کرده و آبروي فوتبال استان را بخريم.وي تصريح کرد: از زمان حضورم در ابومسلم از دو بازي 4 امتياز گرفتيم و به دنبال اين هستيم که از 3 بازي آينده حداقل 6 امتياز بگيريم.
وي ادامه داد: سپاهان تيم خوبي است، ولي به علت شکست در جام باشگاه هاي آسيا از لحاظ روحي مشکل دارد، اما سپاهان يک تيم حرفه اي بوده و کادر فني کاربلدي دارد و به همين دليل بازي سختي داريم.
وي اظهار داشت: بازي سپاهان در مقابل العين امارات را آناليز کرده و با نقاط ضعف و قدرت سپاهان آشنا هستم و در واقع العين نحوه شکست سپاهان را به من ياد داد و نشان داد که مي توان سپاهان را نيز شکست داد.
حنطه از هواداران ابومسلم خواست که به ورزشگاه بيايند و گفت: هواداران و رسانه ها در اين دو بازي ابومسلم را تنها نگذارند و بدون توجه به وضعيت جدول تيم خود را تشويق کنند و مطمئن باشند هر کاري که از دستم بر بيايد، براي ابومسلم انجام خواهم داد. سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان درباره وضعيت فصل آينده اين تيم نيز اظهار داشت: براي فصل آينده دو برنامه به مهدي زمان، مديرعامل باشگاه داده ام که يک برنامه مربوط به ليگ دسته اول و يک برنامه در رابطه با برنامه هايم براي ليگ برتر است.

پيرواني:ديگر با فدراسيون فوتبال همکاري نخواهم کرد
در شرايطي که پس از جلسه هفته گذشته هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال قرار شد، مهدي تاج شرايط را براي بازگشت غلامحسين پيرواني به تيم اميد هموار کند و اين تصميم با استقبال پيرواني همراه شد، صحبتهاي جديد رئيس فدراسيون فوتبال که در آن گفته مسايل مالي و مدت زمان قرارداد مانع از بازگشت پيرواني به تيم اميد است، وضعيت کادر فني اين تيم را نامشخص تر کرد.
در اين حال پيرواني که از گفتگوي کفاشيان با رسانه ها اطلاعي نداشت، پس از در جريان قرار گرفتن اين گفتگو گفت: من کشته و مرده اين مقامها نيستم. اگر مي خواستم شرايط فدراسيون را بپذيرم، خيلي سريع کارم را آغاز مي کردم.
وقتي در همان ابتدا تاج به عنوان رئيس کميته تيمهاي ملي و نماينده تام الاختيار فدراسيون فوتبال به شيراز آمد و با من صحبت کرد، به من گفت، مدت قرارداد شما با تيم اميد تا پايان بازيهاي المپيک لندن است، اما حالا کفاشيان مي گويد قرارداد يک ساله و تا پايان بازيهاي آسيايي است. برويد از تاج بپرسيد، آيا من اشتباه مي کنم. تفاوت در صحبتهاي تاج و کفاشيان از زمين تا آسمان است و من ديگر نمي خواهم در تيم اميد با فدراسيون فوتبال کار کنم. از تاج بپرسيد که آيا من دروغ مي گويم.
پيرواني افزود: تيمي که ما آماده کرده بوديم زير 20 سال بود. تمام بازيکنان متولد سالهاي 69 و 70 بودند و ما مي خواستيم پس از اينکه اين بازيکنان در بازيهاي آسيايي باتجربه مي شدند، در مسابقات انتخابي المپيک از آنها استفاده مي کنيم، اما مصاحبه هايي که انجام شده شرايط را به خوبي مشخص کرده است.وي در پاسخ به اين پرسش که آيا گمان نمي کنيد، همان طور که زماني باشگاه استقلال از نام شما استفاده کرد، اين بار فدراسيون مي خواست چنين کاري انجام دهد، گفت: نمي ايستم تا خرابم کنند، مي روم.

قلعه نويي: لطف خدا و امام هشتم
سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، با ابراز تأسف از حذف اين تيم از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا گفت: بايد از شکستهاي بزرگ براي رسيدن به اهدافي بزرگتر درس بگيريم.
به گزارش ايسنا، امير قلعه نويي در خصوص بازي حساس سپاهان برابر ابومسلم خراسان اظهار داشت: ابومسلم تيم بسيار خوبي است که از کادرفني جواني نيز سود مي برد. جايگاه اين تيم با ريشه، موقعيت کنوني نيست. ما به دنبال برنامه ها و اهداف از پيش تعيين شده خويش هستيم و مي خواهيم در هر سه بازي پيش رو بهترين عملکردمان را به نمايش بگذاريم و حداکثر امتياز ممکن را کسب کنيم. ديدار ابومسلم برابر استيل آذين را آناليز کرده ايم.
قلعه نويي در پايان درباره برپايي دو جشن قهرماني در دو فصل متوالي با دو تيم مختلف در مشهد مقدس و در جوار امام رضا (ع) خاطر نشان کرد: اين چيزي جز لطف خدا و امام هشتم(ع) نيست.

اخبار کميته انضباطي
با درخواست باشگاه پاس همدان به دليل حساسيت مسابقات ليگ برتر در شرايط پاياني و وضعيت خاص اين تيم و با توجه به تخلف سوشا مکاني، دروازه بان اين تيم که منجر به محروميت با کارت قرمز در مسابقه با تيم مقاومت سپاسي شد، باشگاه پاس درخواست رفع محروميت اين بازيکن را داشت که با توافق کميته انضباطي يک جلسه محروميت سوشا مکاني را براي مدت 6 ماه از تاريخ هفتم ارديبهشت با تعليق مواجه کرد و در صورت تکرار تخلف، محروميت تعليقي وي به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
خبر ديگر از کميته انضباطي اينکه در ديدار دو تيم استيل آذين و ابومسلم از سوي تماشاگران تيم ابومسلم تخلفاتي صورت گرفت که بر همين اساس اين باشگاه به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید