نمایش پست تنها
قدیمی 05-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ليگ قهرمانان آسيا ؛ ذوب آهن ميزبان مس ؛ استقلال ميهمان الشباب

با اتمام مسابقات مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا تيم هاي حاضر در مرحله حذفي اين رقابت ها حريفان خود را شناختند که طي آن تيم ذوب آهن ميزبان مس کرمان و استقلال در عربستان ميهمان الشباب خواهد بود.
برنامه کامل بازيهاي مرحله يک شانزدهم نهايي:

سه شنبه 89/02/21
* سوون سامسونگ بلووينگز کره جنوبي - بيجينگ گوان چين
* سئونگنام ايلهواچونما کره جنوبي - گامبااوزاکا ژاپن
* الشباب عربستان - استقلال ايران
* الغرافه قطر- پاختاکور ازبکستان

چهارشنبه 89/02/22
* کاشيما آنتلرز ژاپن - پوهانگ استيلرز کره جنوبي
* آدلايديونايتد استراليا - جئونبوک موتورز کره جنوبي
* ذوب آهن ايران - مس ايران
* الهلال عربستان - بنيادکار ازبکستان
مسابقات مرحله يک شانزدهم نهايي رقابت هاي ليگ قهرمان آسيا بصورت تک حذفي برگزار مي شود و برنده اين ديدارها جواز حضور در مرحله يک هشتم نهايي را کسب مي کند.

قهرمان ليگ و جام حذفي در تهران جشن مي گيرند!
جام هاي قهرماني ليگ برتر و جام حذفي در ورزشگاه آزادي به تيم هاي قهرمان اهدا مي شود.
عزيزمحمدي رييس سازمان ليگ برتر فوتبال با بيان اين مطلب به ايسنا، گفت: هر چند ممکن است تيم فوتبال سپاهان دو هفته مانده به پايان مسابقات ليگ و در هفته سي ودوم قهرمان ليگ برتر شود اما مراسم جشن قهرماني و اهداي جام طبق تصميمي که در سازمان ليگ گرفته شده، بايد در هفته پاياني اين رقابت ها انجام شود.
وي افزود: شايد باشگاه سپاهان تدابيري براي خود انديشيده باشد تا پس از بازي با ابومسلم و در صورت کسب امتيازات لازم براي مسجل شدن قهرماني اش، مراسمي را برگزار کند اما اين موضوع هيچ ربطي به سازمان ليگ ندارد.
از آنجايي که طبق برنامه ريزي ليگ بازي پاياني سپاهان در هفته سي وچهارم بايد در برابر پرسپوليس و در ورزشگاه آزادي انجام شود، مراسم اهداي کاپ قهرماني ليگ در صورت قهرماني اين تيم، در تهران انجام مي شود.

ساعت برگزاري ديدارهاي رفت و برگشت فينال جام حذفي
سازمان ليگ فدراسيون فوتبال ساعت برگزاري ديدارهاي رفت و برگشت فينال جام حذفي باشگاه هاي کشور را اعلام کرد:
چهارشنبه - 89/2/22
ديدار رفت فينال جام حذفي:
* گسترش فولاد تبريز - پرسپوليس تهران، ساعت 16
يکشنبه - 89/3/3
ديدار برگشت فينال جام حذفي:
* پرسپوليس تهران - گسترش فولاد تبريز، ساعت 00 : 18

پرسپوليس در تکاپوي ميزباني از مقامات Cfa
گويا قرار است مقامات کنفدراسيون آسيا براي بازديد از امکانات فدراسيون فوتبال ايران و چند باشگاه ليگ برتر ايران طي يکي، دو روز آينده وارد تهران شوند و همين مسأله مسؤولان باشگاه پرسپوليس را نيز به تکاپو انداخته است.
به گزارش گل سران باشگاه پرسپوليس طي يک هفته اخير تلاش زيادي کردند تا ميزبان شايسته اي براي مقامات کنفدراسيون فوتبال آسيا باشند. چاپ چند بنر بزرگ براي خوش آمدگويي، سفارش لباس هاي متحد الشکل براي کارمندان باشگاه و رفع نواقص ساختمان پنج طبقه باشگاه پرسپوليس از جمله اقدامات سرخپوشان بوده است. گفتني است طي هماهنگي هاي صورت گرفته؛ حبيب کاشاني قصد دارد ترتيبي فراهم آورد تا مقامات Afc از ورزشگاه درفشي فر ديدن کرده و از اقدامات باشگاه براي بازسازي اين ورزشگاه مطلع شوند.

برنامه هفته سي وچهارم ليگ برتر
سازمان ليگ برتر برنامه رقابت هاي هفته سي و چهارم ليگ برتر را اعلام کرد.:
هفته تکريم مقام عصمت فاطميه گراميداشت شهادت حضرت زهرا سلام ا.. عليها
سه شنبه: 28 ارديبهشت - ساعت 18
پرسپوليس - سپاهان
پيکان- استقلال تهران
ذوب آهن- ملوان
مس کرمان- ابومسلم
راه آهن-مقاومت
شهيد سپاسي
استقلال اهواز-استيل آذين
شاهين بوشهر- فولاد خوزستان
پاس- تراکتورسازي
صباي قم- سايپا

پاداش يک ميليون توماني بازيکنان ابومسلم
مسؤولان باشگاه ابومسلم به بازيکنان تيمشان وعده دادند در صورتي که بتوانند سپاهان را در هفته سي و دوم ليگ شکست دهند ضمن پرداخت 5 درصد از پيش قراردادها نفري يک ميليون تومان به آنها پاداش نيز پرداخت خواهد شد. ديدار اين دو تيم ساعت 18 روز يکشنبه در مشهد برگزار مي شود.

عزيزمحمدي: تحريم صداوسيما صحت ندارد
رئيس سازمان ليگ حرفه اي فوتبال شايعه تحريم صدا و سيما توسط اعضاي فدراسيون را تکذيب کرد.عزيز محمدي در گفت و گو با فارس در مورد شايعه تحريم برنامه هاي ورزشي صدا و سيما از سوي فدراسيون فوتبال گفت: چنين شايعه اي صحت ندارد اما در هيات رئيسه فدراسيون فوتبال تصميم گرفته شد براي کم شدن حاشيه ها از انجام مصاحبه هاي غير ضروري خودداري شود.

مهدوي کيا: هرچه دارم از پرسپوليس است
کاپيتان تيم فوتبال استيل آذين قبل از ديدار با پرسپوليس گفت: براي کسب سهميه حضور در مسابقات فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا، سه امتياز بازي با پرسپوليس را بايد بدست بياوريم.
مهدوي کيا ادامه داد: در حال حاضر در شرايط خوبي هستيم و خودمان را آماده مي کنيم تا با ارائه يک بازي منطقي و به دور از هرگونه استرس، به 3 امتياز بازي با پرسپوليس که اين روزها شرايط خوبي دارد، دست يابيم. براي آسيايي شدن، شکست پرسپوليس آخرين فرصت ماست، به همين دليل تمام امتيازهاي اين بازي را مي خواهيم. البته پرسپوليس هم در اين بازي دست و پا بسته مقابل ما به ميدان نمي آيد.
وي درمورد تقابل با تيمي که سال ها در آن بازي کرده و از آن تيم به فوتبال اروپا راه يافته است، تاکيد کرد: هر چه دارم از پرسپوليس است و من از صميم قلب مانند 14 پرسپوليسي ديگر استيل آذين، اين تيم را دوست دارم. البته مانند همه من هم بايد بگويم فوتبال حرفه اي است و همانطور که با استيل آذين قرارداد دارم، مي خواهم بهترين عملکردم را در برابر پرسپوليس به نمايش بگذارم.

چهار سال محروميت براي يک دوپينگي ديگر فوتبال
کميسيون بدوي کنترل دوپينگ رأي بازيکن متخلف سوم را اعلام کرد. دکتر هاشميان دراين باره گفت:«با توجه به اعتراضي که بازيکن متخلف سوم نسبت به رعايت استاندارد جمع آوري نمونه ها کرده بود کميسيون بدوي بر اساس آيين نامه ها وظيفه داشت تا تاثير اين خطاي استاندارد را در نتيجه بدست آمده بررسي کند و چنانچه اين خطا تاثير گذار باشد حقوق ورزشکار را در اين باره حفظ کند.»
دکتر هاشميان ادامه داد:« همين موضوع باعث شد تا رسيدگي به پرونده طولاني تر هم بشود و کليه جوانب امر مورد رسيدگي و دقت نظر قرار بگيرد و در نهايت علي رغم پذيرش خطا در استاندارد جمع آوري نمونه از سوي کميسيون بدوي اين خطا موثر در پاسخ اعلام شده از سوي آزمايشگاه تشخيص داده نشد و لذا کميسيون انتصاب تخلف را به بازيکن مذکور محرز دانست و با توجه به مفاد آيين نامه ، اين ورزشکار به مدت چهار سال از کليه فعاليت هاي رسمي در فوتبال محروم شد.»

تمايل پژمان نوري براي بازگشت به پرسپوليس
پژمان نوري به دلايل نامشخص در ابتداي فصل جاري به ملوان پيوست او طي چند سال گذشته در پايان هر فصل زمزمه هايي مبني بر بازگشت به انزلي مطرح مي کرد. اما هيچگاه اين وعده ها عملي نشد تا اينکه در نهايت او در پايان فصل گذشته تصميم گرفت فوتبالش را در شهر انزلي ادامه دهد.
در همين ارتباط سايت گل گزارش مي دهد که اين هافبک گيلاني قصد دارد بار ديگر به جمع سرخپوشان بپيوندد. شنيده مي شود او حتي تماس هايي با حبيب کاشاني برقرار کرده است و کاشاني بازگشت او را منوط به پايان فصل و نظر قطعي علي دايي دانسته است. حال بايد منتظر ماند و ديد علي دايي با توجه به اينکه تمام 6 سهميه ليگ برتري خود را براي حضور در پرسپوليس از پيش تعيين کرده آيا با بازگشت پژمان نوري به جمع سرخپوشان موافقت خواهد کرد يا نه؟
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید