نمایش پست تنها
قدیمی 04-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پيرواني: نمي توانستم بدون داد و فرياد کار کنم
سرمربي سابق تيم اميد که يک ماه پيش به دليل مشکلات اردويي و نداشتن بازيهاي تدارکاتي از سمتش استعفا کرد، پس از آنکه هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال دوشنبه تصميم گرفت مهدي تاج را مأمور بازگشت او به تيم اميد کند در گفتگو با ايسنا، اظهار داشت: ابتدا بايد با هم صحبت کنيم. بايد ببينم شرايط مثل پارسال نباشد. سال گذشته هيچ بهره اي از اردوها نبرديم. اکثر تيمها به ما بازيکن ندادند و باشگاه ها تعامل خوبي با فدراسيون فوتبال نداشتند. بازيهاي تدارکاتي هم وضعيت خوبي نداشت.
پيرواني افزود: اگر داد و فرياد کردم براي اين بود که تيم اميد موفق باشد، در غير اين صورت مي توانستم ساکت باشم و اگر تيم در گوانگجو شکست مي خورد اعلام مي کردم تقصير من نبود، اما من چنين آدمي نيستم. بايد از پيشکسوتان فوتبال تشکر کنم که در اين مدت تماس گرفتند و خواستند که من به تيم اميد بازگردم.
وي ادامه داد: دلم مي خواهد کار مفيدي انجام دهم وگرنه حب رياست ندارم.

وطنخواه سرمربي جديد پتروشيمي تبريز
مسؤولان تيم فوتبال پتروشيمي به دليل کسب نتايج ضعيف اين تيم در هفته هاي گذشته در ليگ دسته اول با برکناري «زوران اسمليسکي» سرمربي صربستاني، رضا وطنخواه مدير فني اين تيم را به عنوان جايگزين او انتخاب کردند. وطنخواه که خود متولد تبريز است فصل گذشته نيز مدير فني پتروشيمي بود.

هدايتي در جلسه اي با پروين: به استيل آذين برگرد
تغييرات در استيل آذين همچنان ادامه دارد و اين بار هدايتي در جلسه اي، براي بازگشت پروين به اين تيم متمول بفرما زده است.
پروين که روزهاي ناخوشي را در استيل آذين با سمت سرمربي و مدير فني سپري کرده، اين بار پيشنهاد حضور در هيات مديره اين تيم را از هدايتي دريافت کرده است. اما سلطان سرخپوش ها فعلاً پاسخ مثبت يا منفي خود را اعلام نکرده است.
او به صاحب باشگاه استيل آذين گفته اگر مذاکراتش با علي سعيدلو، رئيس سازمان تربيت بدني براي حضور دوباره در باشگاه پرسپوليس بي نتيجه بماند، راهي استيل آذين خواهد شد. البته ناگفته پيداست که رقم مالي اين پيشنهاد چشمگير خواهد بود.

جنگ پرسپوليسي ها با استيل آذين بالا گرفت
با شعارهايي که ديروز در تمرين پرسپوليس به گوش رسيد، ديگر مسلم است که بازي اين هفته پرسپوليس و استيل آذين با شدت و حرارت بيشتري برگزار خواهد شد.
در حالي که استيل آذين با استخدام حميد استيلي در ابتداي فصل و سپس اضافه کردن چند پرسپوليسي با محوريت علي کريمي سعي در اثبات هويت پرسپوليسي خود داشته است، ظاهرا جنگ سردي که بين حسين هدايتي و حبيب کاشاني وجود دارد، پايان يافتني نيست.
هدايتي و کاشاني البته دراين مورد هرگز جمله اي به زبان نياورده اند، اما آنچه که بين آنها مي گذرد، نشان دهنده اين است که بازي پرسپوليس و استيل آذين تبديل به يک نبرد تمام عيار خواهد شد. روز گذشته ليدرهاي پرسپوليس که طبعا علاقه خاصي به حبيب کاشاني دارند و در موضع مخالف با حسين هدايتي هستند، با ساختن شعاري تمسخرآميز فرياد زدند: «استيل کيک و سانديس، تيم دوم ما نيس! »
استيل آذين براي بازي پرسپوليس انگيزه هاي بسياري دارند که مهمترين آنها، کسب سهميه آسيايي و سپس مقابله با علي دايي است که هر يک از اين جمع، دلخوري خاص خود را از وي دارند. اين در شرايطي است که گفته مي شود علي پروين هم به زودي به جمع استيلي ها اضافه خواهد شد. به اين مسأله مشکلات بين کاشاني و هدايتي را هم که از ابتدا وجود داشته اضافه کنيد و ببينيد که چه مسابقه اي در انتظار ماست. مسابقه اي که لابد با اهداي دسته گل از طرف بازيکنان و کادر فني و ماچ و بوسه هاي آبدار آغاز مي شود، اما بدون شک زير لايه غليظ اين دوستي ها يک دشمني لخت و صريح خوابيده است.
استيل آذين که بازي رفت را به سود خود تمام کرد در اين بازي هم براي همين هدف مي جنگد. اين در حالي است که پرسپوليس با وجود اهميت اين بازي، هدف مهمتري در اين فصل دارد که آن قهرماني در جام حذفي است. چيزي که هم تالار افتخارات باشگاه را از رکود دو ساله درمي آورد و هم پرسپوليس را مستقيما به ليگ قهرمانان آسيا خواهد فرستاد. علي دايي که البته او نيز انگيزه هاي بسياري براي مسابقه دارد، اميدوار است اين حاشيه ها عليه تيم او عمل نکنند.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
امروز
ذوب آهن- الاتحاد عربستان، ساعت 18/30
الجزيره امارات- استقلال، ساعت 20/15
بارسلونا- اينترميلان، ساعت 23/15
فردا
ليورپول- اتلتيکو مادريد، ساعت 23/30

ابراهيم زاده: هدفمان صدرنشيني در گروه است
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن با بيان اينکه تيمش در مسابقات بعدي ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر با قدرت تمام به ميدان مي رود، گفت: اگر مي خواهيم کارمان براي صعود به مراحل بالاتر سخت نشود، بايد برابر الاتحاد پيروز شويم.
منصور ابراهيم زاده اظهار داشت: به غير از حدادي فر همه بازيکنان ما در وضعيت خوبي قرار دارند ما در اين چند بازي بايد به همه نشان دهيم همان تيم مقتدر و با برنامه گذشته هستيم و با کسب نتايج مطلوب مزد زحمات دست اندرکاران باشگاه و هواداران خود را به بهترين نحو بدهيم.
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن ايران در مورد ديدار با الاتحاد عربستان هم خاطرنشان کرد: ما در اين ديدار با تفکر پيروزي به ميدان مي رويم و مي دانيم تنها نتيجه اي که مي تواند تضمين کننده صعود الاتحاد باشد، کسب 3 امتياز ديدار است، به همين دليل بايد مهاجمان اين تيم را که سرعتي و تکنيکي هستند را از دروازه خود دور نگه داشته و اجازه ندهيم به محوطه جريمه ما نزديک شوند.

انزو ترزو: ذوب آهن برايم ناشناخته است
سرمربي تيم فوتبال الاتحاد عربستان با بيان اينکه فريب نتايج اخير تيم ذوب آهن را نمي خورد، گفت: ترکيب تيم ذوب آهن در اين ديدار برايم ناشناخته است.
انزو ترزو اظهار داشت: ما با سيستمي هجومي و براي رسيدن به پيروزي برابر ذوب آهن به ميدان خواهيم آمد گرچه حواس مان به نتيجه ديدار الوحده با بنيادکار نيز هست.
وي با بيان اينکه به احتمال بسيار زياد بنيادکار برابر الوحده پيروز مي شود، به همين دليل تيمش بايد 3 امتياز کامل بازي برابر ذوب آهن را کسب کند، افزود: مي دانم ذوب آهن در فولادشهر تيم قدرتمندي است اما بازيکنان تيم من هم با توجه به پيروزي هفته گذشته خود برابر الشباب در مسابقات داخلي عربستان، با روحيه مضاعف در اين ديدار به ميدان مي آيند و با توجه به اين مسائل نتيجه مسابقه قابل پيش بيني نيست.

7 استقلالي در خطر محروميت
هفت بازيکن تيم استقلال در آستانه ديدار با الجزيره امارات در خطر محروميت قرار دارند.
محمد محمدي، اميرحسين صادقي، حسين کاظمي، ميلاد نوري، جان واريو، آرش برهاني و فرهاد مجيدي 7 بازيکني هستند که بايد در ديدار امروز مراقب باشند که از قاضي ميدان کارت زرد نگيرند.

مرفاوي: الجزيره را مي بريم و صدرنشين مي شويم
سرمربي استقلال در نشست خبري قبل از ديدار با الجزيره امارات گفت: اين آخرين بازي ما در دور اول رقابت ها مي باشد که از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است. ما در اين ديدار براي سرگروهي به ميدان مي رويم و تمام تلاش مان اين است که با ارائه يک بازي قابل قبول، به عنوان تيم اول گروه صعود کنيم.
صمد مرفاوي گفت: ما در اين بازي مقابل تيمي به ميدان مي رويم که فوتبال خوبي را ارائه مي دهد الجزيره يکي از تيم هاي برتر امارات است. ما با تمام نفرات کامل به ابوظبي آمده ايم و به اين موضوع فکر نمي کنم که تيم الجزيره حذف شده است و اميدي به صعود ندارد. پس با تمام بازيکنان تراز اول خود مقابل اين تيم به ميدان مي رويم.
مرفاوي در مورد بازي مرحله بعد که مقابل يک تيم ايراني و يا يک تيم خارجي باشد، گفت: براي ما اصلا مهم نيست که در مرحله بعد با چه تيمي بازي مي کنيم و هر تيمي که باشد براي ما تفاوتي نخواهد داشت و مهم اين است که در استاديوم آزادي ما به عنوان ميزبان به ميدان برويم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید