نمایش پست تنها
قدیمی 04-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

توافق نهايي قلعه نويي با سپاهان
مديرعامل باشگاه سپاهان اصفهان از توافق نهايي با امير قلعه نويي براي تمديد قرارداد خبر داد.
محمد رضا ساکت در گفتگو با فارس، درباره جلسه خود با امير قلعه نويي گفت: جلسه بسيار خوبي برگزار کرديم و توافقها براي تمديد قرارداد قلعه نويي نهايي شد. توافقمان را نهايي کرديم و براي امضاي قرارداد منتظر فصل نقل و انتقالات هستيم.

نوري: مجبورم از صبا شکايت کنيم
محمد نوري هافبک تيم صباي قم که با مسؤولان اين باشگاه اختلاف پيدا کرده است، گفت: با آنکه تيم صبا را دوست دارم، ولي به علت مسائل مالي بزودي از اين تيم شکايت مي کنم.
نوري افزود: من علاوه بر آنکه 30 درصد از قرارداد سال گذشته طلبکارم 50 درصد نيز از قرارداد امسال را از باشگاه صبا طلبکارام که در صورت تسويه نشدن حسابهاي فوق مجبورم از صباي قم شکايت کنم. مشکلات مالي باعث شد تيم با وجود شايستگي در ليگ به نتايج خوبي دست نياب و در مکان هشتم قرار بگيرد.

صادقي: استقلال بخواهد مي مانم
امير حسين صادقي مدافع بلند قامت استقلال در مورد وضعيتش براي فصل آينده گفت: در صورت توافق با استقلال، قراردادم تمديد مي شود، زيرا قراردادم دو ساله و مشروط به توافق است.
صادقي افزود: هنوز مذاکره اي در مورد تمديد قرارداد با من يا بازيکن ديگري صورت نگرفته است و به طور حتم اگر استقلال به من نياز داشته باشد دراين تيم مي مانم.

بازيکنان محروم روز آخر ليگ قهرمانان آسيا
سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا اسامي محرومان ليگ قهرمانان آسيا را اعلام کرد که بازيکنان ايراني محروم شامل اين نفرات هستند:
- فرهاد سالاري پور بازيکن نه چندان شناخته شده مس از بازي اين تيم مقابل الهلال در گروه D محروم است.
- احمد جمشيديان هافبک بازيساز سپاهان در بازي حساس اين تيم مقابل العين حضور نخواهد داشت.
- قاسم حدادي فر تنها غايب انضباطي ذوب آهن در بازي مقابل الاتحاد است.

مهابادي: اميدوارم پيام با چاشني شانس صعود کند
سرمربي تيم فوتبال پيام گفت: اميدوارم تيم ما با تلاش بازيکنان و چاشني شانس بتواند به ليگ برتر صعود کند.
داوود مهابادي در گفت وگو با فارس، در خصوص شکست 2 بر يک برابر شهرداري بندرعباس اظهار داشت: هواي بسيار گرمي بود و يک بازيکن ما نيز اخراج شد، اما در هر صورت بازي خوبي انجام داديم و به نظر من نتيجه تساوي عادلانه تر بود.
وي در مورد اخراج بازيکن پيام افزود: دل آرا در صحنه اي براي پرتاب توپ کمي تعلل کرد و داور نيز با نشان دادن دومين کارت زرد وي را از زمين بازي اخراج کرد. به نظرم مي توانست او را اخراج نکند، اما در هر صورت بايد کارشناسان داوري در مورد آن اظهار نظر کنند.
وي همچنين درباره جذب سعيدخاني کاپيتان ابومسلم يادآور شد: باشگاه ابومسلم رضايت نامه وي را صادر کرده است. شرايط را مي سنجيم تا وي را جذب کنيم.
مهابادي عنوان کرد: براي تقويت تيم به دنبال جذب بازيکني هستيم تا براي تيم ما مفيد باشد و بهتر از بازيکنان حال حاضر باشد، اما هر بازيکني را جذب نخواهيم کرد.

شريفي ناظر ديدار شاهين بوشهر و استقلال
ديدار تيم هاي شاهين بوشهر و استقلال از دور برگشت رقابتهاي ليگ برتر روز يکشنبه 12 ارديبهشت در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر برگزار خواهد شد که مجتبي شريفي رئيس کميته انضباطي به عنوان ناظر اين ديدار را نظارت خواهد کرد. اين ديدار براي شاهين بوشهر که درخطر سقوط به ليگ دسته اول قرار دارد و استقلال که براي کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا تلاش مي کند از حساسيت بالايي برخوردار است.

پرسپوليس 4 بازيکن يک اخطاره دارد
برخلاف رقابت هاي ليگ برتر در جام حذفي هر بازيکن با دريافت دو کارت زرد از بازي بعدي محروم خواهد شد و پرسپوليس در آستانه ديدار با گسترش فولاد تبريز 4 بازيکن يک اخطاره دارد.
شيث رضايي، ابراهيم شکوري، حسين بادامکي و عادل کلاه کج 4 بازيکن يک اخطاره پرسپوليس هستند که در صورت دريافت کارت زرد در بازي رفت از همراهي پرسپوليس در بازي برگشت فينال جام حذفي محروم خواهند بود.

طالب لو: مشخص نيست سال آينده قرمز باشم يا آبي
دروازه بان استقلال گفت: تا پايان فصل هيچ تصميمي در مورد تيم آينده ام نخواهم گرفت و مشخص نيست سال آينده قرمز خواهم بود يا آبي.
وحيد طالب لو در گفتگو با مهر ضمن ابراز نارضايتي از ادامه نيمکت نشيني اش در استقلال گفت: اين يک اتفاق طبيعي در فوتبال است که هيچ بازيکني از نيمکت نشيني راضي نيست. با اين حال من تا پايان فصل در خدمت استقلال هستم و ترجيح مي دهم در اين مدت تنها به موفقيت تيمم فکر کنم.
وي با رد هرگونه مذاکره با تيم هاي ديگر تاکيد کرد: در شرايط فعلي هيچ بازيکني براي آينده اش تصميم گيري نمي کند. همانطور که گفتم هنوز هيچ تصميمي نگرفته ام و نمي دانم فصل آينده قرمز هستم يا آبي.

بازيکنان ابومسلم پشت درهاي بسته!
بازيکنان تيم فوتبال ابومسلم خراسان ديروز پشت در پايگاه قهرماني استان مانده و اجازه ورود به آن پيدا نکردند.به گزارش ايسنا، در حالي که صبح ديروز بازيکنان تيم فوتبال ابومسلم براي انجام تمرينات بدنسازي خود به پايگاه قهرماني استان خراسان رضوي واقع در مجموعه ورزشي شهيد بهشتي مشهد مراجعه کردند، از حضور آنان در اين پايگاه ممانعت به عمل آمد. گويا بخشنامه سازمان تربيت بدني مبني بر اختصاص پايگاه هاي قهرماني به قهرمانان آسيايي و جهاني، علت ممانعت از حضور بازيکنان تيم فوتبال ابومسلم در پايگاه قهرماني استان بوده است.

مرفاوي: با اين برنامه ريزي انتظار قهرماني بي معناست
سرمربي تيم فوتبال استقلال، برنامه ريزي هفته هاي پاياني ليگ را بسيار نادرست خواند و گفت: با اين شرايط، انتظار قهرماني تيمهاي ايراني در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا بي معناست.
عبدالصمد مرفاوي در گفتگو با مهر ضمن بيان اين مطلب افزود: ديداري بسيار سخت و سنگين را مقابل الجزيره پيش رو داريم. ديدار با الجزيره براي ما بسيار اهميت دارد، چرا که از دست دادن امتياز در اين ديدار موجب مي شود تا صدر جدول گروه A ليگ قهرمانان آسيا را نيز از دست بدهيم که در اين صورت کارمان در مرحله دوم رقابتها دشوار مي شود.وي ادامه داد: تمام توان خود را براي پيروزي در اين ديدار معطوف کرده ايم تا بتوانيم با کسب سه امتياز اين بازي خارج از خانه، جايگاه خود را در صدر جدول گروه A مستحکم کرده و به انتظار ديدارهاي مرحله حذفي بنشينيم. پيروزي در بازي برابر الجزيره موجب مي شود تا با روحيه اي مضاعف خود را آماده ديدار با شاهين بوشهر کرده و براي پيروزي در آن بازي آماده شويم.مرفاوي در خصوص عملکرد تيم استقلال در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا گفت: من از عملکرد تيم خود راضي هستم. بازيکنان من هر آنچه در توان داشتند گذاشتند تا بتوانند هم دل هواداران را شاد کنند و هم به اعتبار ايران بيفزايند.

عزيزمحمدي: دايي جزو مربيان منشوري فصل آينده نيست
رئيس سازمان ليگ برتر درباره اينکه گفته مي شود علي دايي سرمربي فعلي تيم پرسپوليس در فصل آينده جزو مربيان منشور اخلاقي خواهد بود، گفت: چنين موضوعي صحت ندارد و نام افرادي که در رسانه ها به عنوان افراد منشوري نام برده مي شوند، صحيح نيست.عزيزمحمدي همچنين در خصوص فينال رقابتهاي جام حذفي گفت: روز چهارشنبه هفته جاري قرعه کشي 2 مسابقه فينال جام حذفي کشور برگزار خواهد شد، اما اينکه کدام تيم در مسابقه رفت ميزبان خواهد بود، دست ما نيست و اين موضوع در قرعه کشي مشخص مي شود.وي ادامه داد: اگر مسابقه رفت پرسپوليس و فولادگستر در فينال جام حذفي به ميزباني تبريز باشد، طبق اعلام قبلي سه شنبه 22 ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد، اما اگر پرسپوليس ميزبان شد و از طرفي استقلال عنوان سرگروه ليگ قهرمانان آسيا در مرحله مقدماتي را کسب کرد، آن زمان آبي پوشان تهراني روز چهارشنبه 23 ارديبهشت ماه در ورزشگاه آزادي به ميدان مي روند، به همين دليل نمي توان طي 48 ساعت 2 مسابقه را در ورزشگاه آزادي برگزار کرد و به طور يقين بازي پرسپوليس با 48 ساعت تأخير پنجشنبه 24 ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد. مسابقه برگشت فينال جام حذفي، بعد از پايان مسابقات ليگ برتر برگزار مي شود.
عزيزمحمدي همچنين درخصوص برنامه بازيهاي ليگ گفت: هفته سي و سوم مسابقات ليگ برتر طبق اعلام قبلي قرار بود 17 ارديبهشت برگزار شود، اما اين هفته از مسابقات يک روز زودتر و در تاريخ 16 ارديبهشت انجام مي شود تا تيمهاي ايراني که روز 21 ارديبهشت در ليگ قهرمانان آسيا بازي دارند، زمان لازم را براي انجام ريکاوري و آماده سازي خود داشته باشند.

قطبي به دنبال برپايي اردو در اروپا
فدراسيون فوتبال کشورمان که بايد مقدمات آماده سازي تيم ملي را براي جام ملتهاي آسيا فراهم کند، بعد از مسجل کردن بازي تدارکاتي با کره جنوبي در 16 شهريور، با سه پيشنهاد براي برگزاري اردوي تيم ملي در تابستان روبه رو است. مجارستان، آلمان و ترکيه کشورهايي هستند که براي حضور تيم ايران در کمپهاي اردوي خود ابراز تمايل کرده اند. فريدون معيني، سرپرست کميته تيمهاي ملي، با اعلام اين خبر به فارس گفت: براي قبول يکي از اين سه پيشنهاد، بايد افشين قطبي نظر خود را اعلام کند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید