نمایش پست تنها
قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض انصاری‌فرد: در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کنم

نبابد کارهای خوب کفاشیان و مجموعه‌اش را نادیده گرفت
انصاری‌فرد: در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کنم/امیدوارم تصمیمات فوتبالی باشد
خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه راه‌آهن تاکید کرد که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نخواهد کرد.

محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد: به نظر می‌رسد تنور انتخابات فدراسیون داغ شده و این روزها اخبار زیادی در این باره در محافل فوتبالی به گوش می‌رسد و برخی از این اخبار را هم رسانه‌ها منتشر می‌کنند. امیدوارم در نهایت تمام این اخبار و این جریان‌ها به گونه‌ای پیش رود که شاهد رقابت سالم و عادلانه در محیطی کاملا فوتبالی باشیم.
مدیرعامل باشگاه راه‌آهن تصریح کرد: درست است که تاکنون کسی برای ثبت‌نام اقدامی نکرده اما باید در روزهای آینده منتظر باشیم تا ببینیم چه کسانی برای ثبت‌نام اقدام می‌کنند. مهم این است که همه چیز در یک فضای خوب صورت گیرد و شاهد رقابت نابرابر نباشیم.
انصاری‌فرد با اشاره به اینکه همه چیز باید در راستای فوتبال باشد گفت: مهم این است که تصمیمات فوتبالی باشد. مهم نیست چه کسی می‌آید، آنچه که اهمیت دارد این است که انتظار جامعه فوتبال و مردمی که دلشان به فوتبال خوش است برآورده شود چرا که فوتبال باعث شور و نشاط در جامعه می‌شود.
وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهم و تأثیرگذاری در انتخابات فدراسیون فوتبال خواهند داشت به فارس گفت: با توجه به گستردگی و حرفه‌ای شدن رسانه‌ها معتقدم آنها در این انتخابات مو را از ماست بیرون می‌کشند و چیزی از نگاه آنها پنهان نمی‌ماند و اگر اتفاقی رخ دهد آگاه می‌شوند و قضاوت می‌کنند.
انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که نظرش در مورد فدراسیون فعلی چیست اظهار داشت: یکی از انتقادهایی که به فدراسیون کنونی می‌شود بابت نتیجه‌ گرفتن تیم‌های ملی است ولی ما نباید نیمه خالی لیوان را ببینیم و باید انصاف داشته باشیم. کفاشیان و مجموعه او کارهای خوب زیادی انجام داده‌اند که نباید آنها را نادیده گرفت.
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: خوشبختانه تیم ملی و تیم‌های پایه به سمتی می‌روند که می‌توان آینده خوبی برای آنها متصور شد. کفاشیان چه بماند چه نماند کی‌روش خواهد بود. ایشان مربی بزرگی است که به فوتبال ما آمده و خوشبختانه با کمک رسانه‌ها و مسئولان و استقبال مردم و پیشکسوتان فضای خوبی فراهم شده تا امیدها برای حضور در جام جهانی چندین برابر شود. کی‌روش کارش را بلد است و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای تیم‌های پایه داده و تشکیل تیم زیر 23 سال کار خوبی است که تأثیر زیادی در آینده فوتبال ایران دارد.
انصاری‌فرد گفت: کی‌روش به طور دقیق کار می‌کند و خیلی‌ها می‌‌توانند از برنامه‌ریزی این مربی درس بگیرند. او تاکنون حاشیه ایجاد نکرده و نشان داده دنبال کارش است و خوشحال هستیم که او و همکارانش اخیرا بازی‌های لیگ را بیشتر پیگیری می‌کنند. مسئولان فدراسیون هم باید طوری برنامه‌ریزی کنند تا از توان کی‌روش استفاده بیشتری ببریم.
انصاری‌فرد در خصوص اینکه گفته می‌شود می‌خواهد برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کند، به فارس گفت: چنین قصدی ندارم. برای عدم حضورم در انتخابات دلایل خاص خودم را دارم و امیدوارم هر کسی که رئیس می‌شود در رقابتی سالم و برابر به این سمت برسد.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید