نمایش پست تنها
قدیمی 02-12-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink دعوتنامه صندلی داغ !!!!

سلام و عرض ادب و امتنان خدمت بینندگان گرامی تر از جان
خوب فعلا مدیریت این تالار استعفا داده رفته قسمت جهاد کشاورزی فروم داره بذر خبر آنلاین دات کام میکاره!!
من ناظر دلسوز و دلرحم و زحمتکش!! مجبورم بیام و جای مدیر هی باد کنم این تیوب رو تا مبادا پنچر نکنه ... بلکه روزی آزاده کاربری پیدا بشه یه جورایی زحمت بیاندازیم گردنش و مدیریت بدیم دست بنده خدا

امیر بابا...
خوراک طنز بده بابا

خوب برای شروع دوباره صندلی داخ خ خ خ خ خ...

از خانم ناظر و مدیریت محترم تالاردانشگاه سنبل (میناخانم گل ) تقاضا می شود اعلام حضور روی صندلی داغ بنمایند جهت بازپرسی جانانه

نکته:
بیزحمت تمام کاربران تا پایان این ماه در روز سی ام بهمن ماه سوالات مورد نظر خود را اعم از جدی و شوخی و فنی و تخصصی و یا دوستانه... به صندوق پستی بنده موجود در فروم نامه خصوصی بزنند تا همه سوالات بررسی شده و بهترینهاش انتخاب شده و بعد با اون سوالات خدمت مهمان صندلی داغ رسیده شود همچین که کیف کنه.

نترسین... به وقتش سراغ ادمین هم میریم.

تازه دربدر دنبال بهنام هستم ببینم اینقدر به من گیر میده...ببینم این بهنام خان شلوغ و شیطون... اینجا چجوری میخواد از دستم فرار کنه....

بهنام خودتو حاظر کن که نقشه قتلت رو در سر می پروانم.... البته قتل مجازی جیگر...
ادمین جان شما هم بیزحمت گرم کن... نزدیک زمان اعزامتونه جیگررر....!!
بالام جان بدو.... سوال بفرست صندوق نامه خصوصی من و اعلام حضو پر رنگ داشته باش در این حرکت انفجاری... بدو بالام جان که شب شد!!

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
از کاربران میهمان و ببیندگان این جریان دعوت می شود با عضو شدن رایگان و کاملا راحت در این فروم... بیان و حالشو ببرند و از امکاناتی بیشتر همچون جیززز کردن دوستان به روشی کاملا جوانمردانه در این تاپیک لذت بره و صاحب هزاران جایزه قرض الپسنده دیگر فروم گردند.

بانک پی سی سیتی... بانکی برای جوانان غیور اینترنت.

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-22-2011 در ساعت 01:28 AM
کاربران زیر از امیر عباس انصاری به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید