نمایش پست تنها
قدیمی 12-10-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید آموزش فنون کشتی کج به صورت کاملا حرفه ای همراه با تصاویر آموزشی

آموزش فنون کشتی کج به صورت کاملا حرفه ای همراه با تصاویر آموزشی

سلام (خیلی مهم حتما خوانده شود)

عرض شود که من به صورت امتحانی اینکار رو در فروم انجام میدم ببینم چقدر بازدید کننده داره و چقدر استقبال میشه اما و اما.....
هرگز این فنون رو روی دوستان و نزدیکان انجام ندهید
چون اینها همه اکثرا نمایشی هستند و نوعی آکروبات بازی هستند
نود درصد این فنون با همکاری حریف امکان پذیره والا هیچ کسی به این راحتی کله پا نمیشه و کولی نمیده و زرتش قمصور نمیشه...

ضمنا من اصلا کشتی کج دوست ندارم چه برسه به اینکه بلد باشم

اما چون تبحری کوچک در رزمی ژاپنی به خصوص جودو و جوجتسو دارم (ایضا کیوکوشین اویاما ری) اینه که می تونم بفهمم جریان چیه و کجای این فنون توضیحات تکمیلی لازم داره

این مطالب رو از یه وبلاگ برداشتم اگه استقبال بشه ادامه میدم و ضمنا شاید خود نویسنده مطالب رو هم به فروم دعوت کنم اونم دعوت رسمی

در پایان باز هم میگم
سالها تمرین و بدنسازی و ماهها تمرین دو و چند نفری و تیمی بین این ورزشکاران باعث میشه که بتونند اینقدر راحت تو سروکول هم بزنن و اکثرا نمایشیه ولی تصادفات و جراحاتی هم هست اما نه همیشه
اصلا تو خونه اینکارها رو تمرین نکنید یه پارگی نخاع کافیه تا تمام عمر بدبخت بشین
فقط تماشا کنید ولی تقلید نکنین
اگه جو گیر شدین بالش بازی کنین:

متشکرم : امیر عباس انصاری

The pedigree

زننده فن:
triple H

ابتدا با یک لگد حریف را خم کرده و سر او را در بین پاهای خود قرار می دهیم دست های حریف را گرفته به به طوری که آرنجمان روی آرنج حریف قرار بگیرد و و دستمان حالت نود درجه بگیرد و دست خود را قفل می کنیم(در این حالت دست های حریف به شکل M در می آیند.)
زانوهایمان را خم کرده و خیلی کم به عقب می پریم (باید با زانو روی زمین فرود بیایید.)و همزمان کف دست هایمان را روی پشت حریف قرار داده تا محکم تر به زمین بخورد یا می توانیم دست های خود را از روی پشت حریف برداشته و روی شانه هایش قرار دهیم.

نکات مهم و لازم جهت اجرای فن:
1
.دقت کنید که حریف باید در حالت گیجی بالای 20% باشد زیرا ممکن است ناگهان شما را بلند کند و به زمین بکوبد.

2.هرگز دست های حریف را زیاد نکشید تا سینه حریف جلو بیاید زیرا امکان آسیب دیدگی دنده ها زیاد می شود.
قسمت قفل کردن دست

قسمت کوبیدن به زمین

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-10-2008 در ساعت 06:40 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید