نمایش پست تنها
قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

صدرنشینی استقلال پس از 21 هفته

سایت گل- اگرچه در هفته اول لیگ برتر با وجود چندین نتیجه مشابه نمی توان جدولی طراحی کرد، اما درمیان هفت تیم 3 امتیازی و تفاضل گل مشابه +1 در هفته اول، استقلال تهران با توجه به تعداد گل زده بیشتر در صدر جدول قرار می گیرد. استقلالی ها در هفته اول 3 گل زدند که هیچ تیمی به جز انها نتوانست بیش از 2 گل به ثمر برساند. بنابراین استقلال تهران صدرنشین لیگ برتر در فصل جاری تا پایان هفته اول است. استقلال اخرین بار در هفته 13 فصل قبل صدرنشین بود و پس از آن جایگاهش را به سپاهان داد که تا پایان فصل در صدر جدول باقی ماند.

جدول گلزنان لیگ دهم

سایت گل- در هفته اول لیگ برتر 19 گل به ثمر رسید و فقط 2 بازیکن موفق به ثبت بیش از یک گل شدند. در این هفته 17 بازیکن گلزنی کردند و خبری از بازیکنان خارجی در بین گلزنان هفته اول نبود. نکته دیگر اینکه در بین گلزنان هفته اول فقط مهدی رفیعی برای اولین بار در لیگ برتر گلزنی کرد و سایر بازیکنان سابقه گلزنی در ادوار گذشته لیگ برتر را داشتند.

2 گل: میلاد میداودی(استقلال تهران) محمدرضا خلعتبری(ذوب اهن اصفهان)

یک گل: غلامرضا رضایی(پرسپولیس تهران) آرش برهانی(استقلال تهران) سعید دقیقی، علی کریمی(شهرداری تبریز) فرهاد خیرخواه(پاس همدان) میلاد زنید پور(استیل آذین) علیرضا عباسفرد(پیکان قزوین) امین متوسل زاده(راه آهن تهران) رضا عنایتی(سپاهان اصفهان) محمد نزهتی(ملوان انزلی) مهدی رفیعی(نفت تهران) مهدی خیری(سایپا کرج) ایمان حیدری(شاهین بوشهر) روح الله عرب، رسول میرطرقی(نفت آبادان)

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید