نمایش پست تنها
قدیمی 03-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ورود بانوان به ورزشگاه‌ها دوباره در دستور کار قرار می‌گیرد

تلاشهایی آغاز شده تا برای میزبانی بازی های جام جهانی فوتسال ، بانوان منعی برای ورود به سالن ها نداشته باشند.

درحالی که ورود بانوان به ورزشگاه ها در سال های اخیر ممنوع شده بود و حتی بانوان را از حضور در سالن های سرپوشیده هم منع می کردند، شرایط به سویی می رود تا با حل مشکل ورود بانوان به ورزشگاه ها ، ایران بتواند میزبانی مهم بازی های فوتسال جهان را کسب کند.
بازی هایی که در شرایط مهم میزبانی اش ، یکسری پیش شرط ها وجود دارد. داشتن سالن های ورزشی مجهز ، هتل های 5 ستاره ، فرودگاه های بین المللی و البته ورود بانوان به سالن های محل برگزاری مسابقات. این گزینه آخر بهانه ای بود تا بسیاری از رسانه ها اعلام کنند ، ایران توان میزبانی چنین مسابقاتی را ندارد.
این درحالی است که پس از روی کار آمدن علی سعیدلو و کم شدن نگاه های انتقادی نسبت به سازمان ورزش ، بانوان به صورت محدود توانستند در سالن های سرپوشیده محل برگزاری مسابقات که ورودی های مجزا از آقایان داشت ، حاضر شوند و بازی های لیگ والیبال و بسکتبال را تماشا کنند.
حضور بانوان در جریان بازی لیگ بسکتبال که میهمان ویژه اش رئیس سازمان ورزش بود ، یکی از نمونه های موفق بود. مسابقاتی که هیچ اثری از شعارهای هنجار شکن غیر اخلاقی در آن به چشم نمی آمد و مهر تاییدی بر این دیدگاه می توانست باشد که حضور نظام مند بانوان در استادیوم ها این جو مسموم روی سکوها را می شکند.نظریه ای که سبب شده تا جمعی از نخبگان ورزش از طریق رایزنی با سازمان ورزش و مجلس شورای اسلامی در پی کسب مجوزهای لازم برای شکستن حصار ورود بانوان به استادیوم ها باشند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید