نمایش پست تنها
قدیمی 06-15-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

اما ادکلنایی که به نظر من بوشون خوب بوده

یه نکته هم بگم اینکه سعی کنیم ادکلنایی رو که واقعا بوشون خوبه رو معرفی کنیم نه ادکلنایی که خیلی دوسشون داریم چون یه ذره فرق داره همون طوری که در پست بالا گفتم شاید از بعضی از ادکلن ها خاطره داشته باشیم و خیلی دوسشونم داشته باشیم اما اینجا چیزایی بگیم که بر فرض اگه یکی خواست وا قعا از روی ادکلنایی که اینجا معرفی شده یکی رو انتخاب کنه بخره ضرر نکنه (جدای از مساله سلیقه)

=============================================

از آزارو ویزیتشو الانم دارم (visit )

تا حالا با بهترین ادکلنی که داشتمو دیدم زمین تا آسمان فرقشه فوق العاده ماندگاریش زیاده بوشم که خیلی خوبه اما ماندگاریش فوق العاده س
مصرفش خیلی کمه به همین خاطر. و باور کنید بعد از 2-3 بار شستشوی لباس همچنان همان مصرف بار قبلی کافیه و بوش مونده
کم مونده بود 2باره برگردم از فروشنده کلی تشکر کنم .

50 میل اونو کرمانشاه خریدم 27هزار EAU DE TOILETTE هم هست . فرانسوی هم هست فکر کنم اشانتیونم داشت که به من ندادن.(توصیه ش میکنم)
====================================

دانهیل ادیشن DUNHILL EDITION سبز

ماندگاریش خیلی کمه اما بوش خیلی خوبه منتهی فکر کنم از بین تمام دانهیل ها این سبزشون کمتر خوشبوه تا بقیه شون اما همینشم خیلی خوبه اگه کسی قصد خرید داره حتما چند نوع دیگه از دانهیل رو آزمایش کنه . اینم حدودا 27 تومان 100 میله اصلش که فرانسه س اما نمیدونم مال من تقلبی باشه یا نه
======================================
SPORT
اسمش که خیلی عمومیه میترسم این نبوده باشه
اینجا نمیدونم باشه یا نه خیلی وقت پیشا برای بابام از ایتالیا هدیه آوردن
با وجود اینکه اون موقع توی فکر جمع آوری کلکسیون نبودم اما هنوز شیشه شو دارم فوق العاده خوشبوه (هوشبو ترین و اکتیو ترین ادکلنی که تا حالا دیدم) (هر چند ندونستم چطور 1 ماهه هردوشو خالی کردم خداوند بکشاید مرا)
ایتالیایی بود 2قلو بود با شیشه ای آبی روشن و آبی تمام کرمانشاه رو هم دنبالش گشتم اما نیست ================================

oracle (homme

اینو که خیلی ازش خاطره دارم خیلی خوشبوه ماندگاریشم نسبت به قیمت 15هزاریش خیلی خوبه ارزش تست کردن داره خیلی چرب به نظر میرسه و دیر تبخیر میشه روی پوست اصلا انگار روغنه بوشم که گفتم خیلی خوبه من 100 میلشو داشتم اما فکر کنم 50 هم داره فرانسه هست و همین دیگه (ولی شیشه ش زیاد کلاس نداره نمیدونم چرا)
========================================
از ادکلنایی که داشتم تقریبا فقط همیناشون خوب بوده اما بوی جوب قرمز هم خیلی عالیه قیمتشو نمیدونم اما حتما امتحان کنید (جوپ هم داریم اون نه)
========================================

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید