نمایش پست تنها
قدیمی 12-20-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation نگاهی دزدکی به دفترچه يادگاري بيمارستان كسري ؛ توروخدا خوب شو ناصرخان

نگاهی دزدکی به دفترچه يادگاري بيمارستان كسري ؛ توروخدا خوب شو ناصرخان

سایت گل -بدون ترديد اگر در شرايط فعلي يك نظرسنجي با عنوان «محبوب‌ترين چهره تاريخ باشگاه استقلال كيست؟» برگزارشود، ناصر حجازي با اختلاف فراوان درصدر خواهد ايستاد. هواداران پرشمار او طي روزهاي اخير به بيمارستان كسري مراجعه مي‌كردند اما بدون اجازه ملاقات تنها به جوياشدن حال او از نزديكانش اكتفا مي‌كردند. آنها در دفترچه يادگاري بيمارستان دست نوشته‌هايي را براي ناصر حجازي به يادگار گذاشتند كه در لابه‌لاي اين خطوط آثار پررنگي از احساس، عشق و آنچه نمي‌توان قيمتي برايش تعيين كرد يافت مي‌شود:
- محبوب استقلال کیه؟ ناصر خان حجازیه
- ناصر خان تو رو خدا بلند شو.
- قراره افتخار پیروزی بر این یکی رو هم در کارنامه افتخار‌آمیزت رقم بزنی با شرف.
- سلام. سلامی به بزرگی اسطوره‌های این مرز و بوم که شما ناصر‌خان عزیز یکی از آنها هستی. امید‌وارم و دعا می‌کنم که بر این بیماری غلبه کرده و همیشه سربلند باشی. بدان که همیشه اسطوره هستی.
- اسطوره محبوب آبی‌ها. هرگز از یاد نمی‌برم وقتی استقلال می‌باخت با شما تماس می‌گرفتم و شما دلداریم می‌دادین و مي‌گفتين: هوادار صبور باش. حالا من صبوری می‌کنم تا سه‌شنبه شما را روی نیمکت استقلال ببینم.
- بهترین چیزی که بندبند وجودم می‌تونه بیان کنه اینه که استقلال عشق منه و ناصر حجازی قلب عشق من. آرزو می‌کنم همیشه قلب تپنده عشقم باقی بمونید.
- ناصر‌خان؛ بیماری برای شما نیست. قوی‌تر از همیشه برگرد. چشمان ما انتظارت را می‌کشد.
- سلام ناصر‌خان؛ وقتی خبر بستری شدن شما را شنیدم خیلی ناراحت شدم. خدمت امام رضا (ع) برای سلامتی شما دعا می‌کنم. قربان شما، محمد (شاگرد سال62‌13 کلاس دروازه‌بانی دیهیم)
- سلام ناصرخان خوبم، سلام کاپلوی ایران. تورو‌خدا، تورو‌خدا زودتر خوب شو. اشک چشمام اجازه نمی‌ده بیشتر از اين واستون بنویسم. دوستتون دارم.
- اسطوره محبوب آبی‌ها. پسری را می‌شناسم که خطاب به شما می‌گوید «‌بابا» و با جدیت تاکید می‌کند كه شما پدر او هستيد. نه فقط آتیلا و آتوسا، بلكه همه فرزندان شما منتظر شما در ورزشگاه هستند.
- ناصرعزيز، هر شب به حرم امام رضا (ع) مي‌رم و برات دعا مي‌كنم. مي‌دونم اينقدر قوي هستي كه دوباره خوب بشي و برگردي.
- ناصر‌خان، من هرشب دعاي توسل براي شفاي شما مي‌خوانم.
- ناصر‌خان تو باید خوب شی باید....
- تو را به خاطر استواری‌ات همیشه دوست دارم. برخیز عقاب تیز پرواز من برخیز....
- آرزوی بهترین لحظه‌ها رو براتون دارم. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتون رو به دست بیارید تا زودتر شما رو در استرادا ببینیم. در این مدتی که شما پیش ما بودین خیلی از شما درس یاد گرفتیم. ناصرخان بازهم بیا استرادا.
- انشاالله به حق آقا امام‌حسین‌ (ع) و در این ماه محرم ناصر‌خان سلامتی‌اش رو مجددا به دست خواهد آورد.
- برای سلامتی ناصرخان همیشه خوش تیپ دعا می‌کنم. ما پرسپوليسي‌ها هم شما را خيلي دوست داریم.
- بهار خواهد آمد و تو آن را خواهی دید. مقاومت کن، به خاطر همه آنهایی که دوستت دارند.
- ناصر خان عزيزم... آبي زيباي استقلال بي‌تو رنگي ندارد. بدون تو استقلال معني ندارد؛ شبانه‌روز برايت از درگاه خداوند مهربان آرزوي سلامتي كامل دارم و اميدوارم كه هيچ‌وقت نگاه پدرانه‌ات را از ما استقلالي‌ها نگيري...
- آزادمرد بلند شو که ورزش ایران به‌مانند تو ندارد.
- دیدی ناصر‌خان؟ دیدی عزت و افتخارت چه‌جوری جلوه کرد؟ سیل عاشقاتو دیدی؟ پاشو قهرمان، پاشو. جای تو رو تخت بیمارستان نیست. عاشقان میلیونی‌ات منتظرند. بلند شو...
- پنج‌شنبه اومدم بیمارستان، ولی نمی‌خواستم شما رو روی تخت ببینم. واسه همین برگشتم. خيلي دوستون دارم.
- عاشق ناصر‌خان هستم و می‌پرستمش. خدا می‌دونه که چند شبه فقط دارم گریه می‌کنم. آخه نمی‌تونم باور کنم عشقم روی تخت بیمارستان باشه. الان سربازم و حقوق یک ماه سربازیمو واسه سلامتی‌اش نذر کرده‌ام. از همه خواستم که برای ناصرخان دعا کنن.
- حضور او بود که مرا آبی‌دوست کرد. خدایا سلامتی ناصر را از تو می‌خواهم که تویی نصرت‌دهنده همه چیز.
- آقا ناصر‌سلام؛ به خدا هر بار که روزنامه می‌خونم در‌مورد شما که بیمارستان هستین اشک می‌ریزم. دست خودم نیست واقعا شخصیت والایی دارین. شما اسطوره این مملكت و افتخار ما هستین.
- سر نماز دعات می‌کنم ناصرخان. سر عهدم هستم. تا روزي كه نیای روی نیمکت استقلال، دیگه استادیوم برو نیستم. به امید دیدار.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید