نمایش پست تنها
قدیمی 02-28-2011
MosiGolpa آواتار ها
MosiGolpa MosiGolpa آنلاین نیست.
کاربر عادی

محل سکونت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
سپاسها: : 0

7 سپاس در 5 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تاپیک خوبیه، واسه اطلاع افراد از لوارم آرایشی خوبه

یادمه توی خوابگاه دانشگاه بودم، یکی از هم اتاقیام وقتی که داشتم میرفتم بیرون، گفت: اوه این چه کاریه میکنی ژیلته به صورت میزنن ، حرفش جالب بود، ولی اون یکی رفیقمم همچین سوتی نداد ولی پرسید این چیست!
پس شکوفه جان تاپیک مفیدیه، اتفاقا وقتی توی پی سی ورلد فعال بودم بفکرش بودم همچین تاپیکی بزنم که شاید چیزی هم باشه که ما ندونیم ولی جایی پیدا نکردم
با تشکر

مام(مغازه دارا میگن مام )، برای زیر بغل هست که خیلی ها مصرف نمیکنن من در دوران تحصیلم که ساکن خوابگاه هستم فقط 1نفر رو دیدم که استفاده میکرد،
به دو صورت هست که دونه های آبی رنگ یا سبز توش هست، این مدل رو استفاده میکردم ولی تی شرت یا پیرهن رو از بین میبره و قسمت زیر بغل بلیز سفید میشه، ولی بوی خوبی داره

مام صابونی خوب نیس و دورانش گذشت.

اسپری ضد عرق نیوا، که من خودم با اکراه مصرف میکنم و به بی ضرر بودن ضدعرق ها اعتقادی ندارم ولی دیگه اصلا عرق نمیکنید و برای مهمونی و جاهای رسمی توی فوق العادس

کف ریش هم ژیلت خوبه و صورتو خنک میکنه

افتر شیو که بعد از اصلاح صورت بکار میره، نیوا خوبه و صورتو سفت و خوش فرم میکنه و عطر خوبی هم داره

نوشتین لوازم آرایشی، پس خود تیغ هم جزء لوازمه

خود تیغ هم همون ژیلت Match3 خوبه
و ماشین 3تیغ صورت هم فیلیپس که مدل جدیدش زیر گلو رو قرمز نمیکنه و کلا طبق تجربه من استفاده از ماشین 3تیغ جالب تر از تیغ هست، بعد از استفاده تیع احساس شولی صورت میکنید ولی با ماشین بر عکس اینه و پوست صورت سفت میشه چون مثل ماساژور عمل میکنه

برای خوشبویی مناسب هم اسپری نیوا خوبه، آدیداس اصلش خوبه که 70 تومنه و مارکای Alexiو ... جالب نیس ولی اسپری های نیوا به قیمتش خوشبو

ادکلن باس جدیدش خوبه 50 تومنه ولی خودم 10 ساله فقط ورسوز مصرف میکنم وبوی محشری داره و ماندگاریش هم خوبه و بوی خنکی داره،

ویرایش توسط MosiGolpa : 02-28-2011 در ساعت 06:45 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید