نمایش پست تنها
قدیمی 03-18-2013
ترنم آواتار ها
ترنم ترنم آنلاین نیست.
ناظر و مدیر تالارهای آزاد

سپاسها: : 7,641

11,675 سپاس در 3,736 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید پ ن پ

به مامانم با تلفن عمومی زنگ زدم میپرسه: مسعود تو هستی؟ میگم:پ ن پ یوزارسیوم بانوی من.

.

.

واسه نماز صبح پا شدم نماز بخونم بابام برگشته میگه میخوای نماز بخونی گفتم په نه په اقا خروسه سرما خورده قول دارم جاش صبح ها پا شم قو قو لی قو قول کنم

.

.

پریشب تو خیابون میرفتم داشتم با فندکم بازی میکردم، پلیس رد شده میگه اون چیه؟ فندکه؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ مشعل المپیکه دارم میبرم لندن!! میگه پـَـَـ نــه پـَـَــــ و زهرمار، سوار شو بریم… میگم کلانتری؟ میگه پـَـَـ نــه پـَـَــــ میبریمت لندن

.

.

خوابیده بودم بابام اومد بالا سرم گفت خوابیدی؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ … یه هو بابام زد تو سرم گفت بگیر بخواب! این چرت و پرتا برا فیس بوکه

.

.

به دوستم میگم بیا با هم شعر بخونین میگه باشه . من میگم یه {توپ دارم} اون میگه قلقلیه. میگم پ ن پ مربعیه

.

.

رفتم رستوران شاندیز گارسونه میگه: چیزی میل دارید؟ گفتم:پ ن پ امدم تو رستوران باکلاس بشینم واسه شهرت بازی.

.

.

رفتم باشگاه سپت نام کنم مسئولش میگه: می خوای ورزش کنی؟ میگم:پ ن پ می خوام ورزشکارهارو تشویق کنم.

.

.

رفتیم دیزی پذی دیزی بزنیم یکی امده میگه: بکوبم؟ پرسیدم دیزیرو؟ گفت:پ ن پ تو سر خودم.

.

.

با مگسکوش مگس میکوشم دوستم میگه: میمیرن ؟ میگم:پ ن پ برای این که من ضایع نشم می افتن رو زمین.

.

.

با خانمم رفتم صحرا مارمولک رو دیده میگه مار مولکه! میگم پ ن پ تمساحه مینی مایزش کردن، یهو جیغ میزنه میگم ترسیدی میگه پ ن پ ترسیدم بخوردت!

.

.

از بلبل می پرسند چرا چه چه میکنی پ ن پ میخوای واست ار ار کنم

.

.

امروز شلوغ کردم رفتم دفتر مدیر گفت بازم شلوغ کردی من چیزی نگفتم گفت خاک تو سرت موقیت پ ن پ رو ازدست دادی میگم پ ن پ به دست اوردم

.

.

داداشم از پرسید : مزدور یعنی خائن . جاسوس ! گفتم : پـَـ نـَـ پـَـ نوعی موزِ که در مناطق دور میروید

.

.

گوشه حیاط عین گداها نشستم رفیقم اومده میگه بیکاری؟میکم پ ن پ استاد دانشگاهم منتظرم شاگردام برن سر کلاس منم برم درسو شروع کنم.

.

.

رفتم اموزشگاه رانندگی تو کلاسش نشستم دختره برگشته بهم میگه توام اومدی رانندگی یاد بگیری گفتم پ ن پ اومدم اموزش هول دادن ماشین در مواقع اضطراری یاد بگیرم

.

.

مامور سرشماری: برای روشنایی منزلتان از نیروی برق استفاده میکنید؟ من: «پ نه پ»، دوتا مشعلدار استخدام کردیم، شبا میان خونمون رو روشنایی میبخشن

.

.

فامیلمون اومده خونمون میگه از وقتی بخاری گذاشتین خونتون اینقدر گرم شده ؟ گفتیم پـَـــ نــه پـَـــ از وقتی توی کانون فرهنگی آموزش ثبت نام کردیم !

.

.

دارم تو حیاطمون موتورمو تعمیر میکنم به مامانم میگم دستمال بیخودی داری؟ میگه میخوای موتورتو تمیز کنی؟ پـــ نــه پــــــ میخوام هل هله کنان برم تو کوچه کردی برقصم.

.

.

نون خریدم دارم میرم اتاقم دوستم رسیده میگه داری میری اتاق میگم پ ن پ نونا حوصلشون سر رفته آوردم دور بزنمشون حالا هم دارم میبرم شهر بازی؛ آخه دوسته من دارم ؟ گیج میزنه!

.

.

با کل فامیل واسه بابابزرگم رفتیم خواستگاری، پیرزنه بهش میگه شما تا حالا ازدواج کردین؟ پـَـــ نَ پـَـــ تک پسر خونه ست، ما ۶۰ نفرو هم از پرورشگاه ورداشته اورده بیایم واسش خواستگاری…

.

.

میخوام مسواک بزنم…مامانم میگه:میخوای مسواک بزنی؟ میگم:بله مامان جون…. میگه:خمیر دندون زدی روش؟ میگم: بله مامان جون…! میگه:ای خاک تو اون سرت که این همه موقعیت پَــ نَ پَـــ درست کردم واست استفاده نکردی!!

.

.

اومده تو اتاق ،قابِ عکسِ رو دیوار و دیده میگه : وای داداشتــــــــــــه؟ میگم: آره میگه : عکسشـــــــــــه؟ میگم پـــَــ نَ پـــَـــ خودشه ، گذاشتمش رو دیوار با دمپایی کوبیدم رو صورتش،چسبیده به دیوار!

.

.

با کل فامیل واسه بابابزرگم رفتیم خواستگاری، پیرزنه بهش میگه شما تا حالا ازدواج کردین؟ پـَـــ نَ پـَـــ تک پسر خونه ست، ما ۶۰ نفرو هم از پرورشگاه ورداشته اورده بیایم واسش خواستگاری…

.

.

سگم رو بردم پیش دامپزشک، منشیش میگه سگتون مریضه؟میگم پـــَ نَ پـــَ خودم هاری گرفتم سگم گفت آشنا داره منو آورد اینجا معالجه کنه.

.

.

زنگ زدم ۱۱۵، میگه آمبولانس میخواین قربان؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه پلیس ۱۱۰ میخوام. بقیش هم آدامس بدین!

.

.

میرم نونوایی میگم حاجی بش دانا بربری خاشخاشلری ور. میگه سن ترک سن؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ عربم آپگرید شدم

.

.

یارو زنگ زده خونه ما میگه اداره ثبت احوال؟ میگم نخیر. میگه ااااا اشتباه گرفتم؟ پـَـَـ نــه پـَـَــ شما درست گرفتی من اشتباه ورداشتم !

.

.

روی میزم ۴ تا کارت خوان دارم بعد مشتری خرید کرده کارتشو در آورده میگه اینا کارت خوانن میگم پ ن پ آناناسن به این شکل تزین شدن

.

.

تو دیسکو دختره اومده میگه اهل رقصی ؟؟ پـَــــــــ نَ پَـــــــــ اهل کاشانم روزگارم بد نیست ، تکه نانی دارم

.

.

گشت ارشاد دختر پسر رو گرفته, فاطی کماندوی داره ناخنهای دختر رو چِک میکنه… دوستم میپرسه داره به فِرِنچ هاش گیر میده؟؟؟؟ پـَـَـ نَ پـَـَـــ…. داره میگه چه لاکِ خوشرنگی ,چه آرایشی داری، چه دوس پسر خوبی…..!!!

.

.

به مامانم میگم پول بده!!! میگه اونایی که دو روز پیش گرفتی چی شد؟؟نکنه همشو خرج کردی؟؟؟ تا اومدم بگم پـَـ ….زد تو دهنم,نذاشت حرف بزنم.. . من فقط میخواستم بگم پـَـَـس اندازشون کردم

.
.
3 کاربر زیر از ترنم سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید