نمایش پست تنها
قدیمی 04-28-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض خداحافظي رسمي پپ

دستيار گوارديولا، سرمربي جديد بارسلونا

پس از خداحافظي رسمي پپ گوارديولا از سرمربي‌گري تيم بارسلونا، تيتو ويلانوا دستيار او در فصل آينده هدايت اين تيم را بر عهده خواهد داشت.

پپ گوارديولا که همراه با ساندرو راسل رييس بارسلونا در يک نشست مطبوعاتي حاضر شده بود، خداحافظي خود را از اين تيم به طور رسمي اعلام کرد و خبر داد که فصل آينده ديگر روي نيمکت آبي و اناري‌ها نخواهد نشست. در همين نشست اعلام شد که تيتو ويلانووا دستيار گوارديولا، فصل آينده هدايت بارسلونا را بر عهده مي‌گيرد. با اين حال گوارديولا تا پايان فصل جاري به وظايف خود ادامه خواهد داد.

گوارديولا در اين نشست خبري گفت: از شما مي‌خواهم که درک کنيد که اين يک تصميم ساده نبوده است. مي‌خواهم احساسم را شرح دهم و اميدوارم که مردم من را درک کنند. از اتفاقاتي که در چند هفته اخير افتاد به شدت متاسفم. من هميشه دوست دارم که قراردادهاي کوتاه مدت ببندم چون در بارسا توقعات بسيار زيادي وجود دارد. من در اين تيم به عنوان يک بازيکن زندگي کردم و دقيقا مي‌دانم که روال کار در اين باشگاه به چه صورت است. هميشه فکر مي‌کردم که چهار سال براي حضور در يک باشگاه زمان زيادي است. هيچ وقت دوست ندارم قراردادي ببندم که من را در تصميم‌هايم محدود کند.

سرمربي سابق بارسلونا گفت: در پاييز به مدير رسانه‌اي و مدير فوتبال باشگاه بارسلونا تصميم خود را اعلام کرده بودم و گفته بودم که اين آخرين فصل حضورم در اين تيم است. اما نمي‌توانستم بازيکنان را از اين تصميم مطلع کنم چون اوضاع خيلي پيچيده مي‌شد. حالا که از دو رقابت مهم حذف شده‌ايم زمان مناسبي براي اعلام اين تصميم است.

گوارديولا گفت: چهار سال حضور در بارسلونا همه را خسته کرد. در ماه سپتامبر يا اکتبر بود که به رييس گفتم ديگر قراردادم را تمديد نمي‌کنم. اميدوارم که سرمربي جديد قادر باشد کارهايي که من انجام ندادم انجام دهد.

وي گفت: مايلم از بازيکنانم که تعهد بسيار بالايي به کار خود داشتند، تشکر کنم. تمرين دادن اين بازيکنان افتخار بسيار بزرگي براي من بود و من اين کار را با علاقه و اشتياق زيادي انجام دادم. حالا وظيفه خود مي‌دانم که از آن‌ها تشکر کنم. بايد انرژي‌ و تواني را که در ابتداي حضورم در بارسلونا داشتم دوباره پيدا کنم. زمان چيزهاي زيادي را تغيير داده است و من همان احساس سابق را ندارم. شايستگي بارسلونا بيش از اين‌هاست و اين تنها چيزي است که مي‌توانم بگويم.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید