نمایش پست تنها
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شمس: اما گل‌هاي بچه‌گانه‌اي از اسپانيا دريافت كرديم

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: از نظر فني با اسپانيا برابري مي‌کرديم؛ اما گل‌هاي بچه‌گانه‌اي دريافت کرديم که بايد اين نقيصه را برطرف کنيم.
حسين شمس پيش از سفر به برزيل وعده کرده بود که تيمش براي سومين بار به فينال گرندپريکس راه پيدا خواهد کرد.
شاگردانش براي رسيدن به اين مهم، تيم‌هاي روسيه،‌ گواتمالا، پرتغال و آرژانتين را نيز شکست داده و برابر اسپانيا تيم دوم رنکينگ فيفا نيز در نيمه اول به پيروزي رسيدند؛ اما براي رسيدن به قول سرمربي تيم ملي، فوتسالي‌ها يک نيمه کم آوردند.
آنها برد سه بر يک نيمه اول را با شکست شش بر چهار عوض کردند تا از راهيابي به ديدار نهايي و مصاف دوباره با برزيل محروم شوند.
تيم شمس امشب براي کسب عنوان سومي جام‌جهاني کوچک برابر پاراگوئه قرار مي‌گيرد.
برابر تيمي که به گفته سرمربي تيم ملي، قدرت جديد فوتسال دنياست.
*حرف‌هاي حسين شمس يش از اين مسابقه را بخوانيد:
* چرا نتوانستيد برد نيمه اول را تا پايان نيمه دوم حفظ کنيد؟
شروع بازي براي ما بسيار عالي بود و ابتدا دو بر صفر پيش افتاديم. در ادامه يک گل خورديم؛ اما با به ثمر رساندن يک گل ديگر، نيمه اول را سه بر يک به پايان رسانديم. در رختکن بچه‌ها هم‌قسم شدند که ديگر گلي دريافت نکنند و تمام راه‌هاي حمله را براي تيم مقابل بسته بوديم؛ ولي با شروع بازي، آنها سه گل به ثمر رساندند که دو تاي آن از راه دور بود و شيرازه تيم از هم پاشيد. در واقع سه گل بچه‌گانه دريافت کرديم.
* در واقع از عملکرد گلر و بازيکنان دفاعي در اين بازي راضي نيستيد؟
هم بازيکنان و هم گلر، همه در آن نقش داشتند؛ اما ديدار با اسپانيا يکي از روزهاي بد مصطفي نظري بود. بعد از دريافت اين سه گل، عقب افتاديم و با وجود تلاش بسيار زيادي که داشتيم داور پرتغالي پنالتي تيم ما که روي جواد اصغري‌مقدم رخ داده بود را نگرفت و درنهايت نتيجه شش بر چهار برابر اسپانيا رقم خورد.
* با اين اوصاف از عملکرد شاگردان‌تان راضي نيستيد؟
از نظر فني تيم ما با اسپانيا برابري‌ مي‌کرد؛ اما تمرکز آنها روي بازي بيشتر از ما بود. همان‌طور که گفتم گل‌هايي که دريافت کرديم بسيار بچه‌گانه بود و بايد تلاش کنيم در دو سال باقي‌مانده تا جام‌جهاني، اين نقايص را برطرف کنيم. بايد اين را ياد بگيريم که وقتي دو گل از حريف پيش‌ مي‌افتيم به همين راحتي آن را نبايد از دست دهيم. باز هم شرمندگي خودم را بابت اين اتفاق و خلف وعده‌اي که به خاطر نرسيدن به فينال گرندپريکس رخ داد، اعلام مي‌کنم. دلم مي‌خواست قولم در برزيل و فيناليست شدن دوباره عملي مي‌شد.
* با شکست پاراگوئه هم يکي از عناوين را به خود اختصاص خواهيد داد. بازي امروز را چطور مي‌بينيد؟
آنها هم تيم بسيار خوبي هستند که در نيمه‌‌نهايي مستحق شکست برابر برزيل نبودند؛ اما به خاطر شرايط ميزباني تيم مقابل، داوري و حضور نزديک به شش هزار تماشاگر برزيلي در سالن، مغلوب اين تيم شدند. پاراگوئه قدرت جديد فوتسال دنياست؛ ولي ما اميدوار هستيم با شکست اين تيم حداقل به مقام سومي رقابت‌ها دست پيدا کنيم.
* حرف‌ ناگفته‌اي باقي مانده؟
بايد به مسافت طولاني که از هتل تا سالن مسابقه طي مي‌کنيم، اشاره کنم. اين شرايط براي اغلب تيم‌ها وجود داشت و برابر بود؛ اما ميزبان قول داده سال آينده مسابقات را در شهري برگزار کند که تيم‌ها مجبور به طي مسافتي 70 کيلومتري نباشند. اين مسئله همه تيم‌ها را خسته کرد. همچنين بايستي فاصله بين بازي‌ها را بيشتر کرد تا يک تيم در هفت روز، شش بازي انجام ندهد. به اين شکل کيفيت بازي‌ها هم بالا مي‌رود.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/1

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید