نمایش پست تنها
قدیمی 02-06-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جسد دومین فرد گرفتار شده در حادثه بهمن پیست اسكی همدان پیدا شد

جسد دومین فرد گرفتار شده در حادثه بهمن پیست اسكی همدان پیدا شد

همدان- با تلاش مداوم و بی وقفه امدادگران در پیست اسكی تاریك دره همدان دقایقی پیش دومین جسد منجمد شده یكی دیگر از چهار نفر مفقود شده در جریان حادثه بهمن روز جمعه پیدا شد.

مدیر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان همدان دوشنبه شب در گفتگو با ایرنا اظهار داشت جسد اكبر سماوات راننده برف كوب كه روز جمعه در اثر بهمن در پیست اسكی تاریك دره همدان مفقود شده بود دقایقی پیش از زیر برفهای یخ شده پیست بیرون كشیده شد.

حمد اله چارروستایی گفت : بعد از ظهر امروز نیز ، جسد 'سمیه قهرمانی 'یكی از اسكی بازان گرفتار شده در سقوط بهمن پیست اسكی تاریك دره توسط امدادگران مستقر در منطقه پیدا شد.

به دلیل نامساعد بودن هوا و تاریك شدن ادامه كار امداد رسانی برای یافتن جسد دو فرد دیگر گرفتار شده در پیست اسكی تاریك دره همدان متوقف و ادامه عملیات به فردا موكول شد.

امدادگران مستقر در منطقه با تلاش شبانه روزی خود و حفاری مسیر سقوط بهمن توانستند جسد این دو فرد گرفتار شده در برف را در عمق هشت متری كشف كنند.

'فرهاد میرزاجانیانی و فواد آزادیان دو فرد دیگر اسیر شده در حادثه یاد شده هستند كه تا كنون اثریز از آنان كشف نشده است اما امدادگران امیدوارند این دو فردذ را نیز فردا پیدا نمایند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
کاربران زیر از رزیتا به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید