نمایش پست تنها
قدیمی 11-28-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

امیر جون خواهر محترمه ت گوشی تازه و خوشگل گرفته حسودی نکن ! خیلی هم از کا 750 بهتره
(مگه من گفتم نیست ؟ ! )
اینو جدا عرض میکنم که کا 800 قهوه ای کاملا تو دل بروه و خیلی با کا 800 مشکی از لحاظ زیبایی فرق داره و به نظر من فوق العاده خیره کننده هست اصلا باور نمیکردم بعد از دبلیو 810 سیاه بخوام گوشی دیگه ای رو بهش حتی فکر کنم اما ک 800 قهوه ای واقعا زیباست در حالی که
من حاظر به جای ک800 سیاه اصلا یه 750 رو بگیرم چون دقیقا تداعی کننده ی اونه و هیچ زیبایی نداره
امکاناتش به کنار اما مشکیش به نظر من نمیارزه یعنی بین ک800 سیاه و دبلیو 810 سیاه من مال خودمو انتخاب میکنم
اما قهوه ای 800 واقعا زیباست پیشنهاد میکنم حتما اگه میخوایید 800 بخرید قهوه ایشو ببینید از پشت شیشه !
چون اولین بار من سیاهشو دیدم اصلا بهش فکر نکردم
متاسفانه تنها 1 عکس در اینترنت از قهوه ایش دیدم که نمای خیلی بدی داشت تو ذوق میزنه نبینینش پس برید از بازار ببینید ! خلاصه فقط قهوه ایش !
در مورد گارانتی من نظرم اینوریتره
گارانتی چیز مهمی نیست و لازم نیست پول بالاش بدید مگر اینکه با گوشیتون دیزی بکوبید یا
به عنوان جقجقه ی دست بچه تون ازش استفاده کنید ! در غیر اینصورت جمله معروف "گاترانتی در ایران..." تکرار میشه !
قیمتش از 250 هم کمتر شده شاید 230 باشه
بابا یه دوربین 3.2 سایبر شات لرزشگیر دار داره پول همینم نیست بقیه امکاناتش دیگه هیچ !
در مورد شکنندگی درب لنز چیبزی نمیتونم بگم چون ندیدمش اما اگه اینجوری باشه خوب عیب نداره بسازید دیگه باهاش! فراموش نکنید k800 قهوه ای خریدید !
نقل قول:
عیب سوم این بود به نظر من که این گوشی موزیک پلیر داره و نه مدیا پلیر ولی کا 750 مدیا پلیر داره و هم 3gp و هم mp4 و هم mp3 رو ساپورت میکنه و نمایش میده .. اما این گوشی فقط ام پی تری رو پلیر میکنه
گمان نکنم
اگه اینجوری باشه که زشته ! من سعی میکنم در سایتهای معتبر یه نیگا بندازم ببینم چه خبره
تو مطمئنی ؟

در مورد آی و غیر آی منظور اینه که آی ها اینترنشتالند و برای اکثر کشورهای جهان با سیستمهای مخابراتیشون سازگاره
ظاهرا چین باید سیستم دیگه ای داشته باشه مثلا نوع C هم داریم
کلا مهم نیست !
فعلا !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید