نمایش پست تنها
قدیمی 08-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

علي دايي: دعا مي‌كنم تمام مريض‌ها شفا پيدا كنند!

مايلي كهن : خدا متكبران را شفا دهد

مايلي كهن در پاسخ به علي دايي كه به كنايه گفته است دعا مي كند همه مريضان شفا پيدا كنند، مي گويد: «من هم همين دعا را مي كنم. دعا مي كنم آدم هايي كه از محبت مردم سوءاستفاده مي كند و دچار كبر و خود بزرگ بيني مي شوند شفا پيدا كنند.»

علي دايي با طفره رفتن از پاسخ به آخرين اظهارات محمد مايلي‌كهن گفت: ماه رمضان نزديك است و من دعا مي‌كنم كه تمام مريض‌ها و بيماران‌مان شفا پيدا كنند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره اتهاماتي كه از سوي مايلي‌كهن به او وارد شده است، اظهار كرد: من ديگر راجع به اين مسئله صحبت نمي‌كنم و فقط مي‌خواهم به تيمم فكر كنم پرسپوليس در حال حاضر نياز به آرامش دارد و من دوست دارم كار خودم را انجام دهم تا بتوانم در درون زمين حرف‌هايم را بزنم.

علي دايي در پاسخ به اين سوال خبرنگاري كه آيا درگيري‌اش با فدراسيون و مايلي‌كهن، او را خسته كرده است، گفت: خير، من كار خودم را انجام مي‌دهم و با كسي هم درگير نيستم.

مايلي كهن‏ كه از حكم كميته انضباطي فدراسيون فوتبال كه او را 5 ميليون تومان جريمه كرده ‏ شوكه شده با اين حال مي گويد ترجيح مي دهد در فرصتي بهتر درباره اين حكم حرف بزند.

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ‏ ديروز محمد مايلي كهن و علي دايي را به دليل آنچه نادیده گرفتن مفاد آيین‌نامه انضباطی و بخشنامه فدراسیون فوتبال مبنی بر انجام هرگونه مصاحبه شامل بر تحقیر، توهین تحریک آمیز و جنجالی خوانده شد به پرداخت 5 ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد.

سرمربي سايپا معتقد است حرف‌هايي كه او در جدل با علي دايي زده است دفاع از حق فدراسيون فوتبال و حق مردم بوده است. مايلي كهن در پاسخ به علي دايي كه به كنايه گفته است دعا مي كند همه مريضان شفا پيدا كنند، مي گويد: «من هم همين دعا را مي كنم. دعا مي كنم آدم هايي كه از محبت مردم سوءاستفاده مي كند و دچار كبر و خود بزرگ بيني مي شوند شفا پيدا كنند.»

منبع: عصر ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید