نمایش پست تنها
قدیمی 08-10-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دايي در گفت‌وگو با سايت گل : مايلي كهن كفر گفته است/او به بالاترين مقامات كشور براي كار رو انداخته / مايلي كهن تا 50 سال ديگر هم به من نخواهد رسيد

او به دنبال بنده خداست تا بي‌كار نماند و حتي به بالاترين مراجع كشور رجوع كرده اما دايي به هيچ كس رو نينداخته است. من نان بازوي خودم را مي‌خورم. خدا را شكر من با لطف خدا به جاهايي رسيدم كه آقايان تا 50 سال ديگر به آن نخواهند رسيد

سايت گل ـ علي دايي در پايان تمرين امروز پرسپوليس، پاسخگوي خبرنگاراني شد كه منتظر سوت پايان بودند. خبرنگاراني كه با سرعت خود را به دايي رساندند تا احتمالا مهمترين حرف‌هاي امروز را از زبانش بشنوند. جالب اينكه حدس آنها كاملا درست بود. مصاحبه باحرف‌هاي عادي آغاز شد و با اظهارنظرهاي تند دايي به پايان رسيد.

*آقاي دايي تمرينات پرسپوليس چطور است؟
به نظر من تمرينات خوبي را پست سر گذاشتيم و موفق شديم ضعف‌هاي تيمي را تا حدي پوشش بدهيم.

*آيا با تيم ملي تعامل داشتيد؟
چطور تعامل نداشتيم؟ 5 بازيكن اصلي را داده‌ايم كه الان دارند با تيم ملي كار مي‌كنند.

*آيا زمان مربيگري شما اين تعامل وجود داشت؟
اين برنامه‌ريزي‌ها بايد درست و با هماهنگي صورت بگيرد و اين تعامل در زمان من وجود نداشت.

*آقاي مايلي‌كهن در آخرين مصاحبه ادعا كرده‌اند تيم شما در جام حذفي با كمك خدايان قهرمان شده است؟
به نظر من مايلي‌كهن كفر گفته و همه ما بنده يك خدا هستيم. ايشان برود به مسائل فني خودش بپردازد. من وقت زيادي ندارم و بايد به پرسپوليس فكر كنم. البته آقايان صحبت كرده‌اند كه اصلا مهم نيست. از اين گوش مي‌شنوم و از آن گوش بيرون مي‌كنم و سعي مي‌كنم به كار خودم برسم. حواسم به تيم خودم هست.

*نظرتان در اين‌باره كه گفته‌اند شما خانه‌نشين بوديد چيست؟
مي ‌توانيد از تيم‌هاي مختلف استعلام بگيريد. تيم‌هايي مثل استيل آذين، مس و سپاهان من را مي‌خواستند كه من صلاح ندانستم درباره پيشنهاد آنها حتي فكر كنم. من هيچ وقت خانه‌نشين نبودم. من بين مردم بودم ... ايشان درباره سال 98 و ناكامي تيم ملي توضيح بدهند. من در تيم بزرگي هستم و افكار بزرگي در سر داريم. مردم در اين مورد بهترين قاضي هستند.مشخص است كه چه كسي با اين حرف‌ها مي‌خواهد باخت خودش را توجيه كند. ايشان فرافكني مي‌كنند و مي‌خواهند مردم را فريب بدهند.

*ديگر جمله ايشان هم در مورد كيفيت قهرماني پرسپوليس بود، آيا درست است كه شما با حذف تيم‌هاي دسته اولي قهرمان شديد؟
دست ايشان درد نكند. ما تيم‌هاي ليگ يكي را حذف كرديم اما آن تيم‌ها تيم‌هاي ليگ برتر را برده بودند. من وظيفه‌ام بود به قولم عمل كنم. ما يك خدا داريم و اعتقادمان به اوست و نه خداياني كه آقاي مايلي‌كهن از آن اسم برده است. ما توانستيم موفق بشويم و به كوري چشم خيلي‌ها قهرمان شديم. البته من دراين قهرماني كمترين نقش را داشتم. ما امسال در جام باشگاه‌هاي رقابت خواهيم كرد و اين آغاز موفقيت پرسپوليس است.
*به نظر شما چرا آقاي مايلي‌كهن اين حرف‌ها را زده است؟
ايشان از خيلي چيزها ناراحت است. او به دنبال بنده خداست تا بي‌كار نماند و حتي به بالاترين مراجع كشور رجوع كرده اما دايي به هيچ كس رو نينداخته است. بعضي‌ها اينطور مربي مي‌شوند اما اگر مردم من را نخواهند من خانه‌نشين خواهم شد. مردم فوتبال را مي‌فهمند و به من لطف دارند. من نان بازوي خودم را مي‌خورم. خدا را شكر من با لطف خدا به جاهايي رسيدم كه آقايان تا 50 سال ديگر به آن نخواهند رسيد.

*نظرتان راجع به حرف‌هاي آقاي مظلومي درباره قطبي و رأي فدراسيون چيست؟
زمان من خيلي بدتر صحبت مي‌كردند اما جريمه‌اي در كار نبود. به هرحال اين تصميم فدراسيون بوده ...

*آيا با حضور آقاي كاشاني در فدراسيون بايد شاهد كاهش انتقادات شما باشيم؟
من دراين مورد صحبت‌ها را كرده‌ام و نظر تازه‌اي ندارم.