نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تاج قول تيم ملي را به قلعه‌نويي داده است

در حالي كه نام‌هاي مختلفي براي هدايت تيم ملي مطرح مي‌شود،‌ يك عضو هيئت رييسه فدراسيون از مذاكرات تاج و قلعه‌نويي در اسفندماه گذشته براي هدايت تيم ملي خبر داد!

سايت گل ـ‌ هنوز از یاد نبرده بودیم که رییس فدراسیون فوتبال چگونه با قاطعیت کامل هر گونه مذاکره ای با فاتیح تریم و سایر مربیان خارجی را برای جانشینی افشین قطبی تکذیب می کرد... اما آخرين برنامه نود در سال گذشته و حرف‌هاي رييس فدراسيون فوتبال نشان از اين داشت كه تحركاتي جدي عليه سرمربي تيم ملي آغاز شده است.

با پايان تعطيلات نوروزي اخبار جديدي در راه بود و نامزدهايي جديد براي اين عروس هزار داماد. و حالا بعد از تریم و تروسیه(که این سالها همیشه کاندیدای هدایت اكثر تیم‌هاي ایرانی بوده ولی هیچگاه این وصل میسر نشده است) از نام هایی چون رود گولیت ستاره سابق تيم ملي هلند و شنول گونش مربي ترك تبار به عنوان افرادي جديدي كه مدنظر فدراسيون بوده‌اند، ياد مي‌شود.
مهدي تاج نايب رييس فدراسيون فوتبال كه به عنوان هسته مركزي پايگاه جنگي عليه قطبي شغل خود را در كميته تيم‌هاي ملي از دست داده، بدون ترديد از پا نخواهد نشست و در حال حاضر در فدراسيون فوتبال مشغول يارگيري است.

او در غياب رييس فدراسيون فوتبال حالا عزيزالله محمدي رييس سازمان ليگ كه شغل او مطلقاً‌ ربطي به تيم ملي ندارد را با خود همراه كرده تا او هم از ضرورت استخدام مربي خارجي بگويد. اما به نظر مي‌رسد پشت اين نيت به ظاهر مثبت چيزهاي ديگري وجود دارد. مثلا مطرح كردن نام اسون گوران اریکسون كه از مدت‌ها پيش توافق كرده در جام جهانی هدایت ساحل عاج را بر عهده بگيرد و البته فاتح تريم كه در انتظار پيشنهادات اروپايي است و حتي نامش به عنوان نامزد مربيگري آتلتيكو مادريد مطرح شده است ... اما بد نيست بدانيد تاج كه مشغول آماده كردن رواني جامعه فوتبال براي تغيير است.

او در اسفندماه گذشته،‌ مذاكراتي مفصل با اميرقلعه‌نويي داشته و به او قول داده كه اگر وي سپاهان را قهرمان لیگ نهم کند(که با این شرایط احتمالش هم خیلی زیاد است) و تیمش را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برساند(که برای رسیدن به آن به آب و آتش می زند)، بدون هیچ شک و شبهه ای هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت، مردی که در جام ملتهای 2007 از تیم ملی رفت ولی همواره در روياي بازگشت به تيم ملي است و در همه مصاحبه‌ها به دوران پرافتخار(!) خودش در تيم ملي گريز مي‌زند تا شايد براي سال 2011 هدايت تيم ملي را برعهده داشته باشد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید