نمایش پست تنها
قدیمی 12-03-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Talking دعوتنامه صندلی داغ !!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi نمایش پست ها
خوب جناب امیر خان خوش اومدین امیدوارم که پماد سوختگی خدمتتون باشه.
اول اعلام کنم جون هر کی دوست داری ترو جدت جواب سوالا رو مختصر بده حداکثر 1 سطر.
1- لازم نیست معرفی کنید چون میترسم مثنوی مولانا رو بنویسین فقط واسه که روال بهم نخوره اسم و محله تون رو بفرمائید.
2- میگم حالا بگو ببینم علتش چیه که هی اسم محله تونو مینویسی اینجا اونجا؟
3- خوشحالی ناظر شدی؟
4- دوست داری جای ادمین رو بگیری؟
5- دوست داری کودتا کنیم؟
6- نفرات دیگه سراغ داری علیه ادمین تظاهرات راه بندازیم از حکومت بندازیمش؟
7- از اسم فروم خوشت میاد؟ میخوای عوضش کنیم بذاریم امیرعباس از تهرانپارس؟
8- بنظر تو این ادمین سایت واسه چی اسمشو گذاشته دانه؟ منظورش دونه چه گیاهی بوده؟
9- ادمین بهت میگه کاک. مام که شنیدیم کاک شیرینیه. این یعنی پارتی و از این حرفا؟!!!
10- چرا خودت فروم نمیزنی؟ تو که ماشاءا..خودت یه تنه همه فن حریفی؟
11- فایده ناظر چیه؟ چه کار مثبتی می کنه؟
12- در مورد سوسک گفتی مگه مطالعات سوسک شناسی داری؟
13- دوست داشتی جای ادمین باشی؟
14- دوست داشتی جای کی بودی؟
15- دوست داشتی چیکاره بودی؟
16- سر از هنر منرم درمیاری یا از هفت دولت آزادی؟
17- بنظرت من بهترم یا ادمین؟
با تشکر فریبا

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و عزیزان و مهربانان و عزیزدل برادران و خواهران
و یک سلام مشتی و باحال و ترک و رشتی

خدمت با تشکر فریبای نازنین و عزیز دل برادر
دستت نره لای در

اوا اینا چیه نوشتی خواهر؟
؟( با تشکر فریبا )
هیچی... عزیز دل برادر....

طنز آنلاینه برای تقدیم به چشمان تماشاچیان تالار ادبیات طنز این فروم برتر
و اما بعد از علیک سلام ما... فریبای بابا... سوال بده بابا
[
بابا سوال... بابا زجر دهنده... بابا مامور اجرای حکم اعدام.. بابا نگهبان برزخ... بابا فرشته روی شونه چپ!![

منو بگو دیشب تا صبح نخوابیدم ببینم چه سوالات اتمی مطرح میشه که در پاسخش منهدم بشم[
فریباجان کم زجر کش کردی ها
فکر کنم عوارض بازنشستگی زودتر از موعده
اینجا مثلا تالار ادبیات طنزه.
گیردادی به ادمین؟
منو گذاشتی تو لیست پارتی بازی؟
خوئب دعوتنامه بزن از ادمین بخواه بشینه روی صندلی سوال پیچش کن.... منو چه به سیاست
اونم سیاست ادمینی

خوب بریم سراغ پاسخهای آبدار..
. به سوالات کم حال
پماد سوختگی لازم نداره... ماتحت پستم هنوز سالمه... تازه شم...تالارت هنوز سرده و کلی کار داره داغش کنی عزیز دل برادر

بعدشم من ضد گلوله بیدم جیگرررررر

1- اتفاقا مولانا مثنویش رو زیر نظر من نوشته... مخصوصا داستان کدو و کنیزش و ندیدن علت جیززززش رو من خودم واسش شرح دادم...
امیر عباس بچه تهرانپاریس... از بالا برره شمال شرقی تهران آباد

2- برای اینکه زیرا... با تشکر فریبا ( کلا این مرض معرفی در امضای ته پست همه گیره)
3- نه... عادت دارم.... انگار پشت قباله عروسی ننجونم مصداق شده

4- نه بابا... مگه خل و چل شدم؟؟ من اومدم تفریح و کار... ادمین بشم که میشه زجرکشی و کار مردگی!!
5- آبجی من رو قاطی سیاسی بازیای خودت نکن جان مولا... خودت شر درست کن خودتم چوبشو بخور.. ما نیستیم.
- همه ماها تو اینجا 50 نفریم به زورررر.... چیه گروه فشار شدی داری آمار میگیری؟؟ نه بابا اینجا مکان نیست .... خیالت تخت
7- نه همین پی سی سیتی خیلی قشنگه... ضمنا امیرعباس بچه تهرانپارس لقب یک انسان آزاد و با کفایت هست همراه با معرفی جا و مکان جهت شناسائی سوژه و ترور شخصیت فرد مورد نظر توسط عوامل گروه فشار!!!
8- دانه کولانه اسم یه جور غذائه که ترکیباتش شبیه پیتزای مخصوصه پپرونیه !!منتها طعمش بیشتر به آبگوشت میخوره تا ساندویچ هات داگ با پنیر!!! اتفاقا خودت هم حتما تا حالا خیلی دانه کولانه خوردی... منتها یادت نمیاد.... یه کم فکر کن.... ( کوروش جان وقتی خودت نشستی رو صندلی داخ خ خ خ خ فریبا جان بابا معنای اسم کاربریتو خودت بگو من نگفتم ها )
9- نه بابا این چه حرفیه.... منظور ادمین اینه که وقتی میاد تهران واسه من کاک و نون و شیرینی برنجی و سوغاتیهای رنگارنگ باحال میاره... هی میگه و تکرار میکنه تا یادش نره بنده خدا!!

10- چون هنوز مغزم سالمه... مغز اضافی ندارم بدم ملت توش رژه برن هی الکی پست و تاپیک بزنند!!!
11- از اسمش معلومه دیگه..... حالگیره... حال کاربران و مدیران رو میگیره... فعالیت مفید دیگه ای نداره... البته من ترکیبی هستم ها... هم ناظرم هم مدیرم هم حاظرم.... عروس خانم وکیلم؟؟ ( بله رو بگو عزیز دل برادر!!)
12- اووووه... تا دلت بخواد.... چند نمونه سوسک دوپا هم شناسائی کردم.... تو خیکی زیاد داشتیم... اینجا خوشبختانه چون سم پاشی شده است پاک پاکه.... از این جک و جونورا نمیان... یعنی تا من اینجان جرات ندارند...

1+12 - نه اصلا و ابدا... کرمانشاه خیلی سرده... منم حساسم.. ایشششششش
2+12- دوست داشتم جای استرنجر الف بودم که یکی از بی همانند ترین کاربران یه خراب شده ای بود ولی شهیدش کردن بی معرفتها...از پشت خنجر زدن کشتن جوون مردم رو... حتی کاوه آهنگر هم رفت انتقامو بگیره... بنده خدا کاوه آهنگر رو هم شهید کردن.. الان چندتا میدون و کوچه تو پاریس و نیویورک به نام این عزیزان از دست رفته است... لعنت بر قاتلین جوانان مردم.[
15- ( نمره انشای فریباست ها... پونزده رو میگم ) دوست داشتم همکار عزرائیل بودم و همین اول میرفتم سرغ طراح این سوالات آبکی..
. یه رفاقت جانانه باهاش را می انداختم..همچین که حالشو ببره و طراح سوال بهتری بشه
16- ( اینم نمره کوروش تو زدن وبلاگه ) هنر... خوب ای... سوت و سنج . جیغ و نعره های خوبی بلدم بزنم.... یه وقتایی هم که هنرم متبلور میشه پای تی وی هنگام پخش فوتبال عربده مثبت هیجده هم میزنم... البته زمان تنهایی... ولی کلا من از هفت دولت آزادی رو از هنر بیشتر دوست دارم... جای خوبیه.... اینقذه خووووفه که نگو... روم به دیفال!!!
17- شما که بهی... حرف هم نداری... کوروش هم به+ تره] ، منم به+تر+ترم [، بقیه بروبچز و برو بکس هم به+تر+تر+ترترترترترترترترتر هستند.
کلا هرچی ترترش بیشتر باشه بهتره... مثلا تراکتور که هی ترتر میکنه
تالار و این تاپیک و خودم و همکارانم و عوامل پشت صحنه و شرکت مخابرات و گروه کاری گوگل و شرکت موزیلا و نماینده انحصاری تلویزیون ایران در ناسا و خانواده محترم رجبی و نیروی انتظامی استان کرمانشاه و اداره راه و ترابری استان خراسان وسطی و دست اندرکاران سریال چارلونه بسیار متشکر و سپاسگذارم.

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس... که هم فرومی با تشکر فریباس س س س س!!

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-22-2011 در ساعت 01:26 AM
کاربران زیر از امیر عباس انصاری به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید