نمایش پست تنها
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

محروميت سه بازيکن حريف ذوب آهن در فينال

آنها براي بازي فينال سه بازيکن خود را به دليل محروميت در اختيار نخواهند داشت. زنان رادنيچ،جئون کوانگ و هونگ چول.سرمربي تيم در اين باره مي گويد: براي هرسه اين بازيکنان تاسف بار است که در فينال حاضر نيستند اما ما بايد خودمان را آماده کنيم.
چو دونگ کیون مربی سئونگنام ایلهوا گفت بعد از طی کردن مسیری طولانی از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان خوشحال است. سئونگنام ایلهوا با گل زده بهتر در خانه حریف موفق شد به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.
در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه شب سئونگنام موفق شد با تک گل دونگ کیون در دقیقه 30 به پیروزی رسید. چو دونگ کیون گفت: " از بازی تیمم راضی هستم و باید از بازیکنانم به خاطر تلاش که کردند تشکر کنم. ما به هدف خود رسیده ایم و حالا در آستانه قهرمانی هستیم".
" تمرینات سه چهار روز آخر ما فقط تمرکز روی کنترل بازی الشباب بود و بالاخره موفق شدیم ماموریت خود را درست انجام دهیم. جالب است به شما بگویم که من پیش بینی می کردم چو گل بزند و خوشحالم که او این کار را به زیبایی انجام داد.کیم سونگ هوان هم با مهار کاماچو بازیکن کلیری آنها کارش را خوب انجام داد."
آنها برای بازی فینال سه بازیکن خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهند داشت. زنان رادنیچ،جئون کوانگ و هونگ چول.سرمربی تیم در این باره می گوید: برای هرسه این بازیکنان تاسف بار است که در فینال حاضر نیستند اما ما باید خودمان را آماده کنیم.
الشباب عربستان در بازی رفت در دیداری پرگل اما با اختلاف یک گل و با نتیجه 4-3 سئونگنام ایلهووا را پشت سر گذاشته بود.
به این ترتیب در فینال لیگ قهرمانان که روز 13 نوامبر برگزار می شود سئونگنام ایلهوا به مصاف ذوب آهن می رود

منبع : سايت www.football3.ir/
89/7/29
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید