نمایش پست تنها
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

وين روني: بله، از منچستريونايتد مي‌روم

وين روني تاييد کرده که قصد ترک منچستريونايتد را دارد.
رونی بیانیه‌ای درباره صحبت‌های سر الکس فرگوسن در روز پنجشنبه صادر کرده و در آن تایید کرده که می‌خواهد برود.
او در این بیانیه گفته است: «هفته گذشته با دیوید گیل (مدیر اجرایی باشگاه) دیدار کردم و در حالی که می‌خواستم درباره آینده تیم اطمینان حاصل کنم، او هیچ تضمینی به من نداد.
سپس به او گفتم که قرارداد جدیدی امضا نخواهم کرد.»
رونی گفته از حرف‌های دیروز فرگوسن شگفت‌زده شده است. او البته طرفدار بزرگ مربی یونایتد می‌ماند اما جهت‌گیری آینده باشگاه باعث دغدغه او شده است: «دوست داشتم حرف‌های سر الکس را بشنوم و برخی از آنها من را شگفت‌زده کرد. این که او گفته مدیر برنامه‌هایم و من چند جلسه با باشگاه داشته‌ایم تا بر سر قرارداد جدید صحبت کنیم کاملا درست است. در جریان آن دیدارها در ماه آگوست من تضمین خواستم که باشگاه همچنان بتواند بازیکنان بزرگ دنیا را جذب کند.
من هرگز جز احترام کامل به منچستریونایتد نداشته‌ام. چطور می‌توانم احترام نگذارم، در حالی که این باشگاه تاریخچه‌ای رویایی دارد و به ویژه شش سالی را گذرانده که خوشبختانه من هم در آن نقشی داشته‌ام؟
برای من قهرمانی مهم است. باشگاه همیشه با هدایت سر الکس قهرمانی به دست آورده. به همین دلیل به نظرم سوال‌هایی که پرسیدم توجیه‌پذیر بود.
با وجود مشکلات اخیر، می‌دانم که همواره به شدت وامدار سر الکس فرگوسن خواهم بود. او مربی و مرشد بزرگی است که از روزی که از اورتون آمدم و تنها 18 سال داشتم به من کمک کرده و از من حمایت کرده. اما به خاطر منچستریونایتد امیدوارم او همین طور عالی بماند. او پدیده است و نابغه.»

منبع : سايت www.football3.ir/
89/7/29
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید