نمایش پست تنها
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آرفي: بايد 4 گل مي‌زدم

وي گفت:اينکه بعد از 10 ماه دوباره به ترکيب برگردي و بخواهي همه چيز درست باشد شدني نيست اما به عنوان بازي اول بعد از اين همه مدت بيرون ماندن بد نبود
اشپيتيم آرفي که بالاخره موفق شد براي پرسپوليس دايي گل بزند بعد از بازي با نفت محمودآباد گفت:«بازي بدي نبود مي‌توانستيم بهتري ببريم چند اشتباه کرديم اما در پايان نتيجه نسبتاً‌ خوبي به دست آورديم.»
آرفي درباره گلزني خودش گفت: « مي‌توانستم در اين بازي 3،4 گل بزنم خيلي اشتباه کردم يک‌بار ضربه من را دروازه‌بان حريف گرفت، يک‌بار هم توپم به تير دروازه خورد و يک‌بار هم ضربه‌ام را بد زدم وگرنه مي‌توانستم به تنهايي چهار بار به اين حريف بزنم.» وي ادامه داد:«روي صحنه‌اي که دروازه‌بان حريف توپم را گرفت بدشانس بودم اما موقعيت‌هاي نيمه دوم‌ام را خيلي بد زدم اما براي بازي اول بد نبود.»
آرفي گفت:«از اينکه سه، چهار گل نزدم ناراحتم اما حدود 10ماه بود که از ابتدا بازي نکردم، کلا خوب بازي نکردم و زياد راضي نيستم.» وي درباره تعويض‌اش هم گفت:«دوست داشتم کامل بازي کنم اما خوب تعويض شدم چه مي‌توانم بگويم.» آرفي ادامه داد:« در نيمه اول يک مقدار با بقيه هماهنگ نبودم اميدوارم کم‌کم شرايطم در تيم بهتر بشود. اينکه بعد از 10 ماه دوباره به ترکيب برگردي و بخواهي همه چيز درست باشد شدني نيست اما به عنوان بازي اول بعد از اين همه مدت بيرون ماندن بد نبود.»
اشپيتيم درباره شرايط رواني پرسپوليس بعد از برد گفت:«نتيجه به دست آمده و کلاً‌ بردي که داشتيم خوب بود اما نبايد انتظار داشته باشيم با اين برد همه چيز خوب شود. ما يک تيم دسته سومي را برديم اما بايد ذوب آهن را شکست دهيم تا از نظر رواني در شرايط بهتري قرار بگيريم.» آرفي درباره اولين گلي که در پرسپوليس اين فصل به ثمر رساند گفت:« از اينکه بالاخره گل زدم خوشحالم شدم اما اين گلزني‌ها بايد ادامه داشته باشد. از گلي که زدم خوشحال شدم اما از اينکه دو، سه گل نزدم ناراحتم.»

منبع : سايت www.football3.ir/
89/7/29
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید