نمایش پست تنها
قدیمی 02-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مرفاوي: بايد در آينده بهتر بازي کنيم
سرمربي استقلال با ابراز خرسندي از برتري تيمش مقابل الاهلي عربستان گفت: براي راهيابي به مرحله دوم مسابقات ليگ قهرمانان آسيا بايد بهترين عملکرد خود را به نمايش بگذاريم.
صمد مرفاوي پس از برتري 2 بر يک تيمش مقابل الاهلي عربستان افزود: براي مدت زمان زيادي تيم الاهلي را زير نظر داشتيم و پيروزي مقابل اين تيم حاصل همين موضوع است.
«سرجيو فارياس»، سرمربي برزيلي تيم الاهلي عربستان نيز گفت: از هواداران تيم الاهلي به خاطر اين شکست عذرخواهي مي کنم. آنها در طول بازي حمايتي همه جانبه از تيم ما داشتند اما نتوانستيم با وجود اين حمايت برنده شويم.
وي بداقبالي را عامل شکست تيمش در ديدار برابر استقلال عنوان کرد و افزود: در اين بازي بارها صاحب موقعيت گلزني شديم که از آنها بهره لازم را نبرديم. در فوتبال هم اين اصل است که وقتي گل نمي زنيد، بازي را خواهيد باخت.

روز خوب نمايندگان ايران و کره جنوبي
روز نخست از مرحله گروهي مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان آسيا از روز سه شنبه با برگزاري هشت ديدار در گروه هاي مختلف آغاز شد که طي آن تيمهاي استقلال و ذوب آهن ايران، سئونگنام ايلهواچونما و جئونبوک موتورز کره جنوبي، بنيادکار ازبکستان، الغرافه قطر، بيجينگ گوان چين و کاشيما آنتلرز ژاپن مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.

تابلوي نتايج:
گروه A
* الجزيره امارات يک- الغرافه قطر 2
* الاهلي عربستان يک- استقلال ايران 2
گروه B
* بنيادکار ازبکستان 3 - الاتحاد عربستان صفر
* ذوب آهن اصفهان يک- الوحده امارات صفر
گروه E
* سئونگنام ايلهواچونما کره جنوبي 2 - کاوازاکي فرونتال ژاپن صفر
* بيجينگ گوان چين يک- ملبورن ويکتوري استراليا صفر
گروه F
* کاشيما آنتلرز ژاپن يک- چانگچون ياتاي چين صفر
* پرسيپورا جاياپورا اندونزي يک- جئونبوک موتورز کره جنوبي 4

افزايش 500 هزار دلاري جايزه ليگ قهرمانان
فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا از سه شنبه با انجام چند بازي در غرب و شرق آسيا آغاز شد.
بنا به تصميم مسؤولان Afc جوايز قهرماني و تيمهاي اول تا سوم اين مسابقات افزايش قابل توجهي يافته و جوايز نقدي جديد ديروز توسط نمايندگان Afc اعلام شد. قبل از بازي ذوب آهن اصفهان و الوحده امارات نماينده Afc و ناظر اين بازي جوايز جديد قهرمانان ليگ قهرمانان را اعلام کردند. Afc قصد دارد به قهرمان فصل 2010 ليگ قهرمانان يک ميليون و 500 هزار دلار جايزه نقدي بدهد. جوايز تيم نايب قهرمان و تيم سوم هم 750 هزار دلار تعيين شده است. گفتني است، در فصل هاي گذشته جايزه قهرمان ليگ قهرمانان يک ميليون دلار بود.

دايي: فعلا از همه بازيکنان راضي هستم
سرمربي پرسپوليس گفت: تلفات مهم نيست؛ براي قهرماني در جام حذفي حتي برابر آلومينيوم هرمزگان هم از تمام ظرفيت پرسپوليس استفاده مي کنيم.
علي دايي درباره آخرين وضعيت آمادگي پرسپوليس در آستانه بازي حذفي مقابل تيم آلومينيوم هرمزگان، اظهار کرد: شرايط تيم ما خوب است؛ چند بازيکن مصدوم هستند که آسيب ديدگي شان جدي نيست و ان شاا... به زودي آماده مي شوند. البته هنوز براي ترکيب بازي با آلومينيوم تصميمي نگرفته ايم و چند روز باقي مانده با بررسي شرايط بازيکنان اين کار را خواهيم کرد.
وي در ارزيابي اش از بازي با تيم آلومينيوم، تصريح کرد: بازي سختي است؛ تيمهاي ليگهاي پايين تر با تمام قوا و انرژي مضاعف مي خواهند در مسابقات جام حذفي بدرخشند که آلومينيوم هم از آن دست تيم هاست. روبرو شدن با تيم بزرگ پرسپوليس هم مي تواند انگيزه بازيکنان اين تيمها را افزايش دهد اما، با توجه به آنکه بازي در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود و مي توانيم از حضور و حمايت تماشاگران پرشورمان استفاده کنيم، شرايطمان نسبت به حريف بهتر است.
دايي در پاسخ به اين سؤال که چنين تيم هايي فوتبالي انتحاري را بازي خواهند کرد و ممکن است مصدوماني را براي پرسپوليس به جاي بگذارد، حال با توجه به اهميت بازيهاي ليگ، از بازيکنان اصلي تيم براي ديدار جمعه استفاده خواهيد کرد، به ايسنا گفت: تلفات در راه رسيدن به هدف بزرگ پرسپوليس يعني قهرماني در جام حذفي مهم نيست؛ ما حتي برابر تيم آلومينيوم هم از تمام ظرفيتهاي پرسپوليس استفاده خواهيم کرد و معتقديم تا رسيدن به اين مهم بايد قدم هايمان را محکم برداشته و بدون دست کم گرفتن هيچ حريفي، تمام بازيها را با اقتدار ببريم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید