نمایش پست تنها
قدیمی 02-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

«مارسلو» برابر پاس همدان به ميدان مي رود
مهاجم برزيلي تيم فوتبال پيکان قزوين با دريافت مجوز بازي مي تواند پس از 50 روز در مسابقات ليگ برتر تيمش را همراهي کند.
مارسلو 29 ساله که اواخر آذرماه با تيم فوتبال پيکان قزوين قرارداد امضا کرده بود، به خاطر مشکلاتي که براي صدور کارت بازي اش پيش آمد، نتوانست پيکان را در مسابقات ليگ برتر همراهي کند.

آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس
پزشک تيم پرسپوليس آخرين وضعيت پزشکي بازيکنان اين تيم را تشريح کرد.
به گزارش سايت گل دکتر زرينه مي گويد: مصدوميت حادي در بازيکنان پرسپوليس وجود ندارد و براي بيني شکسته باقري ها ماسک مخصوص تهيه شده است و او مي تواند تمرينات خود را آغاز کند.
زرينه همچنين در مورد محمد پروين، حميد علي عسگر گفت: محمد پروين به درمان فيزيوتراپي مشغول است و حميد علي عسگر نيز از ناحيه کمر احساس درد مي کند که به درمان او مشغول هستيم.
زرينه درباره وضعيت حوار ملامحمد گفت: حوار از ناحيه مچ پا احساس درد دارد و چون ضرب ديدگي اش از استخوان است، شدت آن به حدي نيست که مانع بازي کردن او باشد.

بادامکي: از حيثيت پرسپوليس دفاع مي کنيم
حسين بادامکي يکي از بازيکناني است که با حضور علي دايي در پرسپوليس بازي با کيفيت تري انجام مي دهد.
وي در مورد آخرين وضعيتش مي گويد: خوشبختانه با توجه به پيروزيهايي که طي هفته هاي اخير به دست آورده ايم شرايط من و مجموع تيم بسيار ايده آل است. طي چند روز گذشته تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ايم و شرايط خيلي خوبي داريم. من هم تلاش مي کنم در تمرينات آماده نشان دهم تا بتوانم در مسابقات رسمي براي تيم ثمربخش باشم. ما تلاش مي کنيم روند روبه روشد کنوني را تداوم بخشيده تا بتوانيم از حيثيت تيم پرسپوليس دفاع کنيم و روند رو به رشد خود را ادامه دهيم.

اعلام برنامه و اسامي داوران جام حذفي
اسامي داوران ديدارهاي مرحله يک شانزده و يک هشتم نهايي فوتبال جام حذفي باشگاههاي کشور به اين شرح است:

پنجشنبه 88/12/6 مرحله يک شانزدهم ساعت 15
داماش گيلان - مقاومت سپاسي، داور: سعيد مظفري

جمعه 88/12/7 - مرحله يک هشتم
پتروشيمي تبريز - برق شيراز، داور: بابک وسيله بر ساعت 15
پرسپوليس - آلومينوم هرمزگان، داور: شاهين حاج بابايي ساعت 17/20
مس رفسنجان - ابومسلم، داور: رحيم مهرپيشه

شنبه 88/12/8 - مرحله يک هشتم- ساعت 15
ذوب آهن - نفت آبادان، داور: محسن قهرماني
صنعت مس کرمان - ملوان انزلي، داور: البرز حاجي پور

يکشنبه 88/12/9 - مرحله يک هشتم ساعت 17/20
استيل آذين - استقلال تهران، داور: تورج حق وردي

پيام سعيدلو به 4 نماينده ايران درليگ قهرمانان آسيا: به تيمهاي موفق پاداش داده مي شود
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني در پيامي به مناسبت آغاز رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا، حضور تيمهاي استقلال تهران، سپاهان وذوب آهن اصفهان و مس کرمان را به عنوان 4 نماينده کشورمان در اين رقابتها فرصتي مغتنم و طلايي براي نمايش قدرت واقعي فوتبال ايران در آسيا دانست.
در بخشي از پيام سعيدلو آمده است: قطعاً حضور 4 نماينده فوتبال ايران در رقابتهاي آسيايي خواهد توانست به فوتبال ملي کشورمان کمک قابل توجهي کند و اين مسأله به نوبه خود در روند پيشرفت آينده فوتبال ملي تأثيرات مثبت خود را باقي مي گذارد.در ادامه پيام سعيدلو آمده است: سازمان تربيت بدني در راستاي حمايت از ورزش قهرماني که خروجي آن اقتدار ملي را به همراه خواهد داشت، از نمايندگان ايران در اين مسابقات حمايت و به تيمهاي موفق اين مسابقات جايزه نفيسي اهدا خواهد کرد.

ورزش روي آنتن
زمان ديدارهاي نمايندگان فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا اعلام شد.
بر اساس برنامه اعلامي Afc سه شنبه چهارم اسفند 1388 ذوب آهن اصفهان و الوحده امارات ساعت 17:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به ديدار هم خواهند رفت.
در همين روز و از ساعت 20:50 به وقت تهران ديدار الاهلي عربستان - استقلال تهران در عربستان برگزار خواهد شد.
چهارشنبه پنجم اسفند 1388 نيز مس کرمان در ورزشگاه شهيد باهنر ميزبان الاهلي امارات است. اين ديدار ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار مي شود.
همچنين در اين روز و از ساعت 20:50 در عربستان الشباب عربستان ميزبان فولاد مبارکه سپاهان است.
بازي الاهلي عربستان - استقلال تهران و الشباب عربستان - فولاد مبارکه سپاهان از شبکه سوم سيماي جمهوري اسلامي ايران به صورت مستقيم پخش مي شود.

بازگشت ملامحمد به تمرينات
بازيکن عراقي تيم فوتبال پرسپوليس پس از مشکلاتي که برايش به وجود آمد، از ديروز به تمرينات اين تيم بازگشت. در حالي که گفته مي شد اين بازيکن به دليل پرداخت نشدن مطالباتش در تمرينات شرکت نکرده است، خود وي مصدوميت را دليل غيبت در تمرينات اعلام کرد. در پايان نشست کوتاه دايي و ملامحمد، اين بازيکن به تمرين سرخپوشان بازگشت.
در تمرين صبح دوشنبه سرخپوشان که در زمين شرکت واحد برگزار شد، محمد پروين غايب بود و نبي ا... باقري ها پس از بهبودي نسبي بيني شکسته اش، همراه با ساير بازيکنان تمرين کرد.
علي دايي سرمربي پرسپوليس قبل از شروع تمرين دقايقي براي بازيکنان صحبت کرد و به آنها تذکر جدي داد که با اظهار نظرهايشان در رسانه هاي مختلف تيم را به حاشيه نبرند.
وي از بازيکنان خواست کمک کنند تا پرسپوليس از نظر روحي و رواني در شرايط مطلوبي قرار گيرد و از حاشيه ها دور باشد.

آذري: براي ضربه زدن به پرسپوليس از من استفاده نکنند
مديرعامل پيشين باشگاه ذوب آهن اصفهان، ضمن رد اخبار منتشر شده در مورد قبول مديريت باشگاه پرسپوليس گفت: حاشيه سازان از اسم من براي ضربه زدن به تيم پرسپوليس استفاده نکنند.
سعيد آذري در مورد اخبار مطرح شده در مورد پذيرش مدير عاملي باشگاه پرسپوليس گفت: هيچ مقام مسؤولي در اين مورد با من مذاکره نکرده است، ضمن اينکه درحال حاضر تيم پرسپوليس با تلاشهاي آقاي کاشاني روند رو به رشد و مثبتي داشته و نتايج ارزشمندي هم در ليگ کسب کرده است که در اين شرايط تغييرات در مديريت اين تيم عاقلانه نيست.
مديرعامل پيشين باشگاه ذوب آهن اصفهان با بيان اينکه حبيب کاشاني دوست من بوده و در اين مدت هم عملکرد بسيار خوبي داشته است، افزود: اميدوارم روند مثبت پرسپوليس ادامه داشته باشد. امروز اين تيم به فضاي آرام نياز دارد و بايد اجازه داد کاشاني کارش را ادامه دهد و بتواند پرسپوليس را به جايگاه واقعي اش بازگرداند.

استقلال رکورد امتياز گيري تاريخ ليگ برتر را شکست
استقلال تهران جمع امتيازهاي خود از 9 دوره اخير ليگ برتر را از مرز 450 امتياز گذراند.
سايت فدراسيون فوتبال نوشت: استقلال تهران نخستين تيمي است که توانست مجموع امتيازهايش را در تاريخ 9 دوره ليگ برتر، به عدد 450 برساند. استقلال پيش از ديدار با مس کرمان توانسته بود، 449 امتياز را به دست بياورد. پيروزي هفته بيست و هفتم، امتيازهاي استقلال را از مرز 450 گذراند و به 452 رساند.
در تاريخ ليگ برتر، پرسپوليس، نزديکترين تعقيب کننده استقلال است که تاکنون توانسته 444 امتياز در تاريخ 9 دوره رقابتهاي ليگ برتر را به دست بياورد. تيم سوم اين رده بندي فولاد سپاهان اصفهان با 422 امتياز است.
استقلال با اين مجموع امتيازي، در صدر جدول کلي ليگ قرار دارد. اين تيم در جدول کلي ليگ برتر با 122 برد بيشترين تعداد پيروزي را در تاريخ ليگ برتر دارد. آبي پوشان پايتخت با 55 شکست به همراه پرسپوليس کمترين باخت را در تاريخ 9 دوره ليگ برتر متحمل شده اند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید