نمایش پست تنها
قدیمی 02-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عنايتي: گفته بودم گلزني مي کنم
رضا عنايتي مهاجم ايراني تيم فوتبال الامارات که پس از نيم فصل حضور در استقلال تهران به تيم الامارات پيوست و در چهارمين بازي خود براي تيم جديدش چهارمين گل خود را هم به ثمر رساند، تا خاطرات خوب گذشته خود را با اين تيم تکرار کند.
وي دراين باره گفت: من در همان موقع حضور در تيم الامارات در نيم فصل هم اين موضوع را گفتم که مطمئن باشيد با توجه به خاطراتي خوبي که با تيم الامارات دارم براي اين تيم گلزني خواهم کرد و اين تيم هم توانايي ماندن در ليگ برتر را دارد.

کاشاني: در مسير مناسبي قرار داريم
سرپرست باشگاه پرسپوليس با ابراز رضايت از عملکرد تيم فوتبال اين باشگاه در هفته هاي اخير گفت: خوشبختانه باشگاه پرسپوليس در مسير مناسبي قرار گرفته و با بي توجهي به مسائل حاشيه اي، تمرکزش را روي موفقيت در ليگ برتر و جام حذفي گذاشته است.
حبيب کاشاني افزود: براي کسب موفقيت و بدست آوردن جايگاهي که در شان باشگاه بزرگ پرسپوليس باشد همه توانمان را مي گذاريم و با تلاش کادر فني و بازيکنان و لطف خدا، در مسير مناسبي قدم بر مي داريم.

آشتي کنان باقري و شيث در شيراز
همان طور که انتظار مي رفت، حبيب کاشاني در شيراز زمينه اي را فراهم کرد تا از دو کاپيتان تيمش رفع دلخوري کند. هرچند قضيه آن طور که گمان مي رفت چندان به خوبي و خوشي به پايان نرسيد.سايت گل دراين باره نوشت: حبيب کاشاني هنگام سخنراني براي بازيکنان با بيان اينکه شأن و جايگاه کريم باقري و شيث رضايي به عنوان 2 بازيکن بزرگتر بايد حفظ شود و باقري نيز به عنوان برادر بزرگتر شيث نبايد حرفهايش در برنامه نود مورد دلخوري شيث قرار گيرد، از مدافع جوان تيمش خواست تا به حکم کسوت باقري به سمت او رفته و روي او را ببوسد.شيث رضايي ابتدا امتناع کرد و اعلام داشت:«آقا کريم بزرگتر من و ساير بچه هاست. من با او مشکلي ندارم که بخواهم چنين کنم.» اما حبيب کاشاني ضمن اصرار با اشاره صورت به شيث فهماند که با انجام اين کار غائله را همان جا تمام کند.شيث نيز که علاقه زيادي به حبيب کاشاني دارد، چنين کرد. اما واکنش سرد کريم باقري که به نظر مي رسد دلخوري يا گلايه هايي از شيث رضايي دارد، باعث حيرت کاشاني و ساير بازيکنان شد.

انصاري فرد: يک نفر به فرياد راه آهن برسد
مديرعامل باشگاه راه آهن گفت: سئوال من از جامعه فوتبال اين است اگر اتفاقات داوري گريبان راه آهن را نمي گرفت در حال حاضر اين تيم کجاي جدول قرار داشت. اگر براي تيم ديگري اين اتفاقها رخ مي داد آيا به همين راحتي از کنارش مي گذشتند.انصاري فرد با اشاره به اينکه بحث داوري فقط مختص به يکي دو تيم شده است گفت: در حالي به مشکلات برخي تيم ها پرداخته مي شود که راه آهن در حال قرباني شدن است. ما مي خواهيم يکي به فرياد اين تيم برسد. از کميته داوران مي خواهم تصميمي اتخاذ کند تا ديگر تيم راه آهن به مشکل داوري بر نخورد.

سرپرست مس کرمان: مشکل قرباني جدي نبود
ايرج کهن دل سرپرست تيم مس کرمان در مورد وضعيت پيروز قرباني گفت: اين بازيکن فقط يک روز در تمرينات تيم غايب بود و از ديروز در تمرينات تيم حاضر شده و مشکلي ندارد. مس کرمان تيم قرباني است.مشکل او با تيم جدي نبود و به دليل اينکه در ديدار با استقلال احساساتي شد،حرکتي انجام داد.باشگاه هم بايد از او دلجويي کند.

مرگ يک فوتباليست در حين بازي در بندرعباس!
يک فوتباليست پيشکسوت در جريان مسابقه اي از سري مسابقات ليگ فوتبال پيشکسوتان بندرعباس درگذشت.سخنگوي هيات فوتبال استان هرمزگان در گفت وگو با (ايسنا) افزود: کريم عاشورزاده روز جمعه در نيمه دوم بازي دو تيم خورشيد و ملي گاز بر اثر ناراحتي قلبي به اغما رفت.سيدمحمد بني هاشمي افزود: پس از 5 دقيقه با حضور اورژانس بر بالين وي او به هوش آمده و راهي بيمارستان شد که در آنجا تلاش پزشکان بي نتيجه مانده و اين بازيکن پيشکسوت 47 ساله جان خود را از دست داد.

ورزش روي آنتن
تلويزيون وشبکه راديويي ورزش تا پايان هفته جاري مسابقات فوتبال را به طور مستقيم پخش مي کنند.
يكشنبه ( 2 اسفندماه) ساعت 18 و 30 دقيقه از مسابقات ليگ برتر انگلستان مصاف تيم هاي منچستر سيتي و ليورپول روي آنتن شبکه سه سيما مي رود.
اين شبکه ساعت 23 و 30 دقيقه از رقابت هاي ليگ دسته يک اسپانيا ديدار تيم هاي رئال مادريد و ويارئال را پخش مي کند. علاوه بر آن راديو ورزش ساعت 23 و 15 دقيقه از مسابقات ليگ دسته يک فوتبال ايتاليا ديدار تيم هاي باري و ميلان را روانه آنتن مي کند.
سه شنبه ( 4 اسفند ماه) از رقابت هاي جام باشگاه هاي آسيا ساعت 17 و 30 دقيقه پيکار تيم هاي ذوب آهن و الوحده امارات و ساعت 20 و 45 دقيقه مصاف تيم هاي الاهلي عربستان و استقلال تهران از شبکه سه سيما و راديو ورزش پخش مي شود.
اين دو شبکه هم چنين از مسابقات جام باشگاه هاي اروپا ساعت 23 و 15 دقيقه پيکار تيم هاي اشتوتگارت و بارسلونا را روي آنتن مي فرستند.
چهارشنبه ( 5 اسفند ماه) شبکه سه سيما و راديو ورزش از مسابقات جام باشگاه هاي آسيا ساعت 19 بازي تيم هاي مس کرمان و الاهلي امارات و ساعت 20 و 45 دقيقه ديدار تيم هاي الشباب عربستان و سپاهان را پخش مي کنند.
اين شبکه هم چنين ساعت 23 و 15 دقيقه از مسابقات جام باشگاه هاي اروپا مصاف تيم هاي اينتر ميلان و چلسي را روانه ي آنتن مي کنند.
شبکه سه سيما و راديو ورزش جمعه ( 7 اسفند ماه) ساعت 17 و 20 دقيقه از مسابقات جام حذفي فوتبال ايران بازي تيم هاي پرسپوليس و آلومينيوم هرمزگان را پخش مي کنند.
ساعت 23 رقابت هاي فوتبال آلمان نتايج پيکار تيم هاي شالکه و دورتموند به طور لحظه به لحظه به اطلاع شنوندگان راديو ورزش مي رسد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید