نمایش پست تنها
قدیمی 05-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دايي :فصل بعد تغييرات ويژه اي خواهيم داشت
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: در مصاف با ابومسلم بد بازي کرديم، بد گل خورديم و بد باختيم و به اعتقاد من امروز ضعيف ترين پرسپوليس عمرم را ديدم چرا که بازيکنان براي اين ديدار دقت و تمرکز لازم را نداشتند.
علي دايي افزود: بايد قبول کنيم که در ديدارهاي اخير نتوانستيم به طور شايسته و در خور نام پرسپوليس ظاهر شويم و در اين ديدار نه تنها نتيجه نگرفتيم بلکه فوتبال هم بازي نکرديم و واقعا من نمي دانم که چگونه به اين شکل بسيار بد باختيم.
وي تصريح کرد: تيم بزرگي همچون پرسپوليس نبايد با زحمت به گل برسد و به راحتي گل دريافت کند و مي بايست اين ضعف ها را بررسي و ريشه يابي کنيم و البته من نمي توانم بپذيرم که اين بازي نامطلوب به سبب حضور در فينال جام حذفي است چرا که اکنون پايان فصل فرا رسيده و برخي بازيکنان مراقب ساق پايشان هم هستند.
سرمربي پرسپوليس با بيان اينکه بازيکنان اين تيم فکر و ذکرشان فينال جام حذفي شده بود، اذعان داشت: تيم ما يک مشکل اساسي داشت و آن هم عدم توجه بازيکنانم به اين ديدار بود چرا که آنها فقط به ديدار با گسترش فولاد مي انديشند و فکر اين نيستند پرسپوليس به ميليونها هوادار در سراسر ايران تعلق دارد و نبايد اينطور بد کار کنيم.
وي با بيان اينکه پرسپوليس در فصل آينده تغييراتي را خواهد داشت افزود: تا پيش از اين ديدار به فکر تغيير در تيم نبودم اما با اتفاقاتي که در بازي با ابومسلم رخ داد اگر در سه ديدار آينده که در جام حذفي و ليگ برتر داريم نتوانيم نتيجه لازم را کسب کنيم بايد يک تغيير و تحول ويژه در تيم ايجاد کنم.

نبي: مجمع ساليانه فدراسيون فوتبال مرداد برگزار مي شود
دبيرکل فدراسيون فوتبال از برگزاري سومين مجمع ساليانه اين فدراسيون در نيمه اول مرداد خبر داد. اين مجمع به رياست حميد سجادي رئيس امورمجامع سازمان تربيت بدني و با حضور روساي 30 هيات فوتبال سراسرکشور، نمايندگان سازمان ها و نهادهاي عضو مجمع عمومي فدراسيون فوتبال در تهران برگزارخواهد شد.
وي تصريح کرد: در اين گردهمايي علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال گزارشي ازعملکرد سال 88 فدراسيون فوتبال در خصوص تيم هاي ملي رده هاي مختلف را به اعضاي مجمع ارائه خواهد کرد.همچنين ارائه گزارش مالي و تصويب بودجه سال 89 فدراسيون فوتبال، تصويب تقويم ورزشي سال آينده، تصويب برخي آئين نامه هاي داخلي و ... در دستورکارمجمع آتي فدراسيون فوتبال قرار دارد.

حنطه: مسؤولان استان تلاش کردند تا به دسته پايين تر سقوط کنيم !
علي حنطه پس از پيروزي 3 بر يک مقابل پرسپوليس تهران در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اينکه سقوط تيم ما در بازي گذشته مسجل شده بود و پرسپوليس هم به فينال جام حذفي رسيده است، تصور بر اين بود که اين تيم پر ستاره مي تواند پيروز ميدان باشد اما بازيکنان ابومسلم با قدرت و همه توانشان بازي کردند و بر همين اساس توانستند بهترين نتيجه را کسب کنند.
بنا به گزارش مهرحنطه با بيان اينکه براي فصل آينده با مديرعامل باشگاه ابومسلم به توافق رسيده است، اذعان داشت: ما در مورد قرارداد فصل آينده به توافق رسيده ايم و البته اين منوط بر مديرعامل بودن ايشان است و اگر آقاي زمان سال آينده هم مديريت باشگاه را در اختيار داشته باشد، با ابومسلم تحت هر شرايطي کار خواهيم کرد و در اين راستا دو برنامه براي ليگ برتر و دسته يک را ارائه کرديم.
علي حنطه با بيان اينکه دلايل حذف نمايندگان فوتبال خراسان از ليگ برتر را نمي دانم اظهار داشت: سؤالي که براي من بوجود آمده اين است که چرا در دو سال متوالي بايد تيمهاي ابومسلم و پيام که تنها نمايندگان فوتبال خراسان هستند از ليگ برتر کنار بروند و بر همين اساس بايد بگويم که مسؤولان استان خراسان تلاش کردند تا اين دو تيم به دسته پايين تر سقوط کنند و بعد راهکار تعيين کنند!
وي ادامه داد: اگر چه برخي صحبتها براي آينده شغلي ام در فوتبال خراسان تبعات خواهد داشت با اين حال اما نمي دانم که متولي ورزش در استان خراسان کيست ؟ چرا که بايد شرايط اين حذف شدنها بررسي شود و مسؤولان اين ضعف ها مشخص شوند.
حنطه خاطرنشان کرد: مسؤولان ورزش استان خراسان در ابتداي ليگ بدون توجه به توانايي هاي مديريتي به حمايت از مسؤولين ابومسلم پرداختند و حالا بايد يکي از همين مسؤولين جوابگو باشد و صميمانه از رسانه هاي ورزشي اين استان مي خواهم که در اين زمينه به طور موشکافانه عمل کنند تا براي مردم روشن شود که چرا ابومسلم و پيام در عين شايستگي از ليگ برتر حذف شدند.

لوکا بوناچيچ: مي خواهم در ايران بمانم
سرمربي تيم فوتبال مس کرمان پس از تساوي تيمش مقابل استيل آذين در جمع خبرنگاران گفت: بسيار علاقه مندم فصل آينده هم در ايران مربيگري کنم و قطعا انتخاب نخستم تيم مس خواهد بود که اميدوارم شرايط لازم براي تداوم حضورم در اين تيم فراهم آيد.بوناچيچ در مورد نتيجه ديدار تيمش برابر استيل آذين هم خاطرنشان کرد: 3 ماه است که من در کرمان کار مي کنم ولي متاسفانه در اين مدت نمي دانم چرا بازيکنان عادت دارند اول گل بخورند و پس از آن با ارائه يک بازي زيبا به گل تساوي يا برتري دست يابند ما مي توانيم بدون اينکه گل بخوريم تيم مقابل را تحت فشار قرار دهيم و به نتيجه دلخواه دست يابيم.سرمربي تيم فوتبال مس کرمان خاطرنشان کرد: در اين ماه هاي اخير مهمترين هدف ما حفظ تيم در ليگ برتر بود اما خوشبختانه علاوه بر رسيدن به اين هدف در ليگ قهرمانان هم به مرحله اصلي راه يافتيم که اين مساله هم يک موفقيت بزرگ براي تيم مس محسوب مي شود.
وي در مورد ديدار هفته آينده اش برابر ذوب آهن اصفهان در مرحله حذفي رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: اين يک شانس بزرگ براي ماست که بتوانيم به مراحل بالاتر برويم و تمام تلاشمان را انجام مي دهيم تا اين شانس را از دست ندهيم.

جلالي: با بقاي فولاد در ليگ مي توانم راحت بخوابم
مجيد جلالي پس از تساوي يک بر يک مقابل ذوب آهن اظهار داشت: من از دقيقه 93 بازي با صبا تا امروز يک لحظه هم خواب نداشته ام و اکنون که تيم در ليگ مانده است مي روم منزل و راحت مي خوابم.وي افزود: استرس تيم فولاد را بهم ريخته بود و در اين بازي سعي داشتيم تيم حريف را کنترل کنيم و سپس به نتيجه دلخواه برسيم. سرمربي فولاد تصريح کرد: در نيمه اول از تک موقعيتمان بهره برديم؛ اما با توجه به تاکتيک اتخاذ شده ما و به علت استرس بالاي بازيکنان بازي به تساوي رسيد؛ اما خوشحالم که تيم در ليگ ماند.جلالي خاطر نشان ساخت: در صورتي که باشگاه فولاد من را حفظ کند، برنامه هاي خوبي براي اين تيم در فصل آينده دارم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید