نمایش پست تنها
قدیمی 05-07-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مهدوی کیا : نمی‌توانم به پرسپولیس بروم

کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین گفت: یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم و فصل آینده هم در استیل‌آذین می مانم. مهدی مهدوی کیا در پایان دیدار تیم های استیل آذین و مس کرمان ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: با استیل آذین یک فصل دیگر قرار داد دارم و در این تیم می مانم. البته خودم هم دوست دارم در این تیم بمانم. وی در پاسخ به این سئوال که پیش از این با این صراحت در خصوص ماندن در استیل آذین صحبت نمی کردید و آیا اتفاقات بازی با پرسپولیس باعث شده است چنین تصمیمی بگیرید، تاکید کرد: متاسفانه نمی توانم به پرسپولیس بروم زیرا به علت قراردادی که با استیل آذین دارم فصل آینده را هم در این تیم خواهم ماند. کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین در مورد دیدار تیمش برابر مس کرمان هم اظهار داشت: ما در نیمه اول بهتر از آنها بودیم اما آنها در نیمه دوم با هجومی کردن تیم خود به دروازه ما فشار آوردند و توانستند به گل تساوی دست یابند. البته دو تیم بازی خوبی را ارائه دادند و فکر می کنم تساوی نتیجه عادلانه ای برای این دیدار بود. مهدوی‌کیا با بیان اینکه پیش از این هم استیل آذین سهمیه آسیایی را از دست داده بود تاکید کرد: ما در این بازی تلاشمان را انجام دادیم تا حداقل شانس های خود برای آسیایی شدن را از دست ندهیم اما رقیبان ما به خصوص استقلال در 3 بازی گذشته خود به پیروزی دست یافت و این حداقل شانس را از ما گرفت. وی در پاسخ به این سئوال که چرا تیم استیل آذین در نیمه دوم افت می کند افزود: این مسئله به کادر فنی بستگی دارد و آنها باید در این خصوص تصمیم گیری کنند. وی در مورد اینکه استیل آذین می تواند فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی باشد خاطرنشان کرد: باید دید تصمیم باشگاه در خصوص جذب بازیکنان چگونه است و با تمرینات تیم می توان بسیارامیدوار بود که در فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی باشیم. کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین در پایان در خصوص اینکه کم شدن سهمیه آسیایی می تواند حتی مانع از حضور تیم سوم ایران در مسابقات فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا شود اظهار داشت: این موضوع بدی است و امیدوارم اتفاق نیفتد و ما همچنان 4 سهمیه در این مسابقات داشته باشیم.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید