نمایش پست تنها
قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پروين: در آستانه جام ملت‌ها با شخصيت قطبي بازي نكنيد

سرمربي سابق تيم ملي گفت: در آستانه جام ملت‌هاي آسيا نبايد با صحبت کردن از مريبان خارجي، با شخصيت افشين قطبي بازي کر
علي پروين ، در خصوص دربي 69 اظهار داشت: بازي استقلال و پرسپوليس هميشه حساسيت خاص خودش را دارد. اين دو رقيب ديرينه هميشه دوست دارند در دربي برنده شوند به همين دليل دربي 69‌ به نظر من حساسيت بالايي داشت.
وي افزود: در نيمه اول استقلال سوار بازي بود اما در نيمه دوم دايي خوب تيم خود را جمع و جور کرد و توانست استقلال را آزار دهد، اما استقلال فقط يک موقعيت در نيمه دوم داشت که با زرنگي و باهوشي مجيدي توپ داخل دروازه پرسپوليس شد.
پروين ادامه داد: متاسفانه در چند بازي اخير پرسپوليس ديدم که آنها از دقيقه 90 به بعد گل مي‌خورند که من به دايي اعلام مي‌کنم مواظب اين اتفاق باشد. پرسپوليسي ها نبايد سعي کنند با يک گل بازي را به پايان برسانند.
سرمربي سابق پرسپوليس ادامه داد: دايي فوتباليست بزرگي است و فوتبال را خوب مي‌فهمد. فوتبال بدشانسي و خوش‌شانسي دارد، به نظر من اکنون دور بدشانسي دايي و پرسپوليس است. البته اشتباهات داوري نيز به ضرر پرسپوليس بود چون گل دقيقه 6 نوري مردود اعلام شد.
پروين در خصوص قضاوت مرادي در دربي 69‌ گفت: به نظر من خوب سوت زد اما روي گل مردود اعلام شده پرسپوليس جنجال پيش آمد. بعد از گذشت چند روز متاسفانه مي‌بينم به اين موضوع خيلي دامن مي‌زنند و کري مي‌خوانند. فوتبال برد و باخت دارد و بازي استقلال و پرسپوليس تمام شد. مگر امکان دارد اين امتياز از استقلال گرفته شود. پس بهتر است به فکر بازي‌هاي بعدي باشند.
سرمربي سابق تيم ملي با انتقاد از اقدامات جديد فدراسيون فوتبال و شايعه حضور سرمربي خارجي گفت: فردا که تيم ملي ما در جام ملت‌هاي آسيا نتيجه نگرفت نگوييد مقصر چه کسي است. تيم ملي ما تا امروز نتيجه بدي نگرفته است. عملکرد خوبي برابر کويت نداشتيم اما برابر برزيل بد نبوديم. همه توقع داشتند بيشتر گل بخوريم اما سه گل خورديم و چند گل نزديم.
وي ادامه داد:‌ نمي‌دانم چرا اين حرف‌ها را در آستانه جام ملت‌هاي آسيا مي‌زنند که به دنبال مربيان خارجي براي تيم ملي هستند.
پروين تاکيد کرد: 6ماه پيش گفتم اگر قطبي بد است او را برکنار کنيد، اما اگر خوب است و قراردادش تمديد شده چرا با شخصيت او بازي مي‌کنيد؟ چه کسي مي‌خواهد با اين وضعيت در صورت ناکامي جوابگوي نتايج تيم ملي ما در جام ملت‌هاي آسيا باشد؟
وي در پايان خاطرنشان کرد: باور کنيد دلم مي‌سوزد که اين حرفها را مي‌زنم. ما بايد در جام ملت‌هاي آسيا نتيجه بگيريم تا به سطح اول فوتبال آسيا برگرديم،در غير اين صورت دوباره مردم از اين فوتبال زده خواهند شد.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید