نمایش پست تنها
قدیمی 12-12-2007
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر

«هديه تهرانی سرانجام پای سفره عقد نشست تا رسما تشكيل زندگی مشترك بدهد. اين مهم‌ترين خبر روزهای ابتدايی سال 8۶ بود. هديه تهرانی در آستانه 3۶ سالگی ازدواج كرد آن هم نه با يك بازيگر يا فرد شناخته شده‌ای برای اهالی هنر و مردم.
هومن بهمنش متولد بهمن ماه است. اصليت او سنندجی است و خانواده‌اش در لاهيجان اقامت دارند. او ليسانس سينما از دانشگاه اصفهان است و به همين دليل چند سالی ساكن اصفهان بوده است. او هم‌اكنون در تهران _شهرك غرب_ سكونت دارد و البته يك پژو 206 هم دارد. تهرانی و هومن بهمنش اولين روز سال 138۶ با حضور جمعی از نزديكان و خانواده آنها به عقد يكديگر درآمدند تا زندگی مشترك آنها آغاز شود.»
لاهیجانیها: هدیه تهرانی عروس لاهیجانیها

بعد از کلی اخبار سیاسی و اجتماعی و تحلیل و ... خواندن خبر ازدواج یک هنرمند برجسته و محبوب سینمای ایران در این سایت هم میتواند در نوع خود جالب باشد . راست و دروغش با شما . عده ای میگویند دروغ 13 سال بوده و عده ای هم قبول دارند . واقعیت اینکه من در حال سرچ برای موضوعی دیگر بودم که به این مطلب برخوردم . هدیه تهرانی عروس لاهیجانی ها شد .
در اولین روز سال 86 و در سن 36 سالگی هدیه تهرانی در کنار هومن بهمنش بر سر سفره عقد نشستند و با حضور جمعی از نزدیکانشان زندگی مشترکشان را آغاز کردند .هديه تهراني متولد اول تير ماه 1351 شمسي در تهران، اين اولين مطالبي است كه در دفتر قطور محضر بدون درج جزئيات بيشتر درج مي شود. بالاخره سوپپر استار سينمايي ايران پاي سفره عقد مي نشيند و او و اقا داماد خوشبخت در دفتر ثبت 46 امضا مي زنند. از شاهدان اين ازدواج هيلدا خواهر كوچكتر هديه تهراني كه او هم در هنر دستي بر اتش دارد و مادرش مي توان نام برد.
هومن اما متولد بهمن ماه 1359است . ليسانس كارگرداني سينمايش را از دانشگاه اصفهان گرفته است. اقا داماد خوش شانس كه اصالتا لاهيجاني است و در این شهر بزرگ شده ، اکنون ساکن شهرک غرب تهران است. او 8 سالی كوچكتر از عروس بلند آوازه خویش است اما عشق كوچك و بزرگي نمي شناسد. پدر و مادرش هنوز هم در لاهیجان به كار پرورش گل فعاليت دارند.
میگویند که آشنائی هومن بهمنش و هدیه تهرانی در فیلم جدید کیارستمی " شیرین " اتفاق افتاد ، جائیکه هومن به عنوان فیلمبردار و هدیه به عنوان دستیار کارگردان ، برنامه ریز و بازیگر در آن مشغول بودند . در این فیلم 90 بازیگر زن سینمای ایران جلو دوربین رفته اند و هر کدام یک پلان بازی می کنند .
بهمنش همچنین مدیر تصویربرداری مستندی است که گروهی انگلیسی از روند تولید پروژه "کودکان و صلح" می سازند. در فیلم کوتاه "کودکان و صلح" 18 کارگردان از 18 کشور مشارکت دارند و در ایران نیز تهمینه میلانی بخشی از این پروژه را در تخت جمشید ساخت." هومن بهمنش به عنوان جوانترین فیلمبردار جشنواره فیلم فجر در تولید فیلم جدید عباس کیارستمی با این فیلمساز سرشناس همکاری کرده است. او همچنین با دو اثر سینمایی "آن سه" به کارگردانی نقی نعمتی و "لی لی کجاست؟" ساخته محمد شیروانی در بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر حضور داشت."
بهمنش در خصوص فعالیت های جدید خود میگوید: "بزودی فیلمبرداری جدیدترین مستند بلند مهرداد اسکویی را آغاز می کنم. این فیلم یک اثر اپیزودیک است که محور آن را زنان تشکیل می دهند. البته من تنها یکی از این اپیزودها را فیلمبرداری می کنم. تا جایی که من اطلاع دارم، تمام این اپیزودها در تهران فیلمبرداری می شود."هومن بهمنش در بیست و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران که امسال برگزار شد، برای فیلمبرداری فیلم کوتاه "عشق یک روایت غمگین" به کارگردانی ابراهیم ایرج زاده جایزه بهترین فیلمبرداری را دریافت کرد.