نمایش پست تنها
قدیمی 07-10-2012
مهرگان آواتار ها
مهرگان مهرگان آنلاین نیست.
مدیر تالار انگلیسی

سپاسها: : 3,750

4,670 سپاس در 1,282 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مهرگان به Yahoo ارسال پیام
Thumbs up la folle allure - by Christin Bobin

la folle allure - by Christian Bobin
la folle allure - by Christian Bobin

رمان بسیار جذاب و خواندنی : دیوانه وار اثر رمان نویس مشهور فرانسوس: کریستین بوبن

a very nice book, i love this kind of books, and i think the first character is just like my self. a Girl, with so many names, runs often, wants to live alone as she does, loves Bach - the musician - faces logically with every thing and i think that she is really happy and successful.

here are parts i liked more:

" ... به اعتقاد من، دنیا تنها یک بخش است: دنیای اغنیا و در حاشیه ی آن اوده ای از زباله های آلوده آن به نام دیگران ! ...

از ماهیت اصلی روح چیزی نمیدانم، اما این را کاملا فهمیده ام که روح از کدام بخش بدن تا مرز انهدام سقوط میکند، از نقطه ی سیاه رنگ و ریزی در مردمک چشم . . .

و نیز میدانم که تجربه ی تحقیر شدن، به همان اندازه فراموش نا شندنی است، که تجربه ی عشق . . .

و اینکه نگاه انسان ها، از نگاه گرگ ها نیز ناپایدارتر است و انچه در نگاه انسان ها دیده میشود، به مراتب وحشتناک تر از نگاه گرگ هاست . . ."

" - : نوآژ ! بدون تو نمیتوانم به زندگی ادامه دهم ! - : ولی رومان عزیزم . . . این به عشق ارتباطی ندارد ! هیچ گاه نمیشود به این بهانه که کسی بدون ما نمیتواند زندگی کند، با او بمانیم ! مگر اینکه جریان بین مادر و فرزندی باشد و من مادر تو نیستم . . .این قبرها را ببین ! دیگر در جستجوی هیچ چیز نیستند، زیرا آنچه را که میخواسته اند پیدا کرده اند اما من هنوز به آنچه میخواستم نرسیده ام و دیگر میخواهم از همه چیز چشم پوشی کنم . . . "

ویرایش توسط مهرگان : 07-10-2012 در ساعت 05:31 PM
کاربران زیر از مهرگان به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید